Mrak brak

?

  • Da!

  • Ne!

  • S'kim?

  • Pih, radim to stalno!

  • Sucke Fucke?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."

ako sam ga več prevarila ne bi se vračala...nemam obraza
 
Cure, da li bi prevarile vaše muževe, momke... šta god... sa nekim kaoooooo... hmmm, npr... Vladom Georgijevim... htedoh da stavim onog drugog, ali sam se onda setio da je...

Enivejz, da li bi sa njim provele jednu noć sucke fucke... ali bez (preteranih) emocija... samo sucke fucke... pa da se onda vratite svom mužu/dečku, kao da ništa nije bilo... "ćao dragi... ubi me treća smena... bole leđa i zglobovi... ajde me malo izmasiraj..."
To bi bilo cisto licemerje!!! Ja ne bih mogla!!!
 
Neshto mi pade na pamet...fora sa prevarom je shto se posle vratish...znachi...ne treba se vrachati vech sachekati da sam dodje po tebe. Onda nije bila prevara vech prekid a nastavak je na sopstvenu odgovornost! 8)
 
au nema pravih odgovora na tja kakvu takvu temu ..
mada mi to dovoljno govori koliko ima nevinasceta sve ovde ,jako mnogo
ali gde su druge hehe :tajna:

tema : samo 5% dobrih devojaka ima u Srbiji ,ovo ostalo su bludnice u raznim oblicima (bez obzira na obrazovanje)
 

Back
Top