Race Driver: GRID

Kada treba da vozim i u meniju mi je odozgo do pola crna slika,a donja polovina ekrana mi je zamuljana zelena slika.

Dok intro i uvodne sekvence vidim sve lepo.Sta moze da bude problem?

Imam grafiku 2600pro,nije me zezala do sada,igrao sam na njoj assassins u 1024 skoro na max bez problema.
 
mozda ti i disk nije dobar.... Vidio sam ima raznih verzija, ima na 2dvd-a, ova koju ja imam je na jednom, ripovana, s tim da nista nije izbaceno, ali se instalira sat vremena i 10gb zauzima na hardu.. Zove se nesto Full rip japan team ....
 
LJudi pomagajte,skinuo sam ovu igricu sa rapidserbia.com. velicina je skoro 1.8 GB. kada sam je extractova dobio sam neke file-ove ali nijedan nije setup file. Imam neki Dos file i kada kliknem na njega on mi otvori jos nekih 6 novih file-ova. Oni traze za raspakivanje niki program (7 ur) i ja sad ne znam sta da radim. Ako neko zna kako da instaliram igricu neka kaze,bicu mu veoma zahvalan. Pozdrav
 
Nisam igrao DIRT pa ne mogu nista da ti kazem. Grafika je ok, ali mi se ne svidja manipulisanje vozilom, i dont now why..

Pa ukljuci driving assist :think:
Upravlja se mnogo lakse...Meni se igra svidjela.
Codemasters je kralj kad su igre u pitanju narocito voznje.
GRiD je bas dobra igra.Svidja mi sama koncepcija igre.Grafika,zvuk,gameplay - fenimenalno.
Jedva cekam novi CMR: DiRT2.Pogledo sam neke trejlere i igra zaista izgleda "utegnuto".Nema boga bez da bude mashina od igre:D
Obavezno odigraj dirt
 
Pa ukljuci driving assist :think:
Upravlja se mnogo lakse...Meni se igra svidjela.
Codemasters je kralj kad su igre u pitanju narocito voznje.
GRiD je bas dobra igra.Svidja mi sama koncepcija igre.Grafika,zvuk,gameplay - fenimenalno.
Jedva cekam novi CMR: DiRT2.Pogledo sam neke trejlere i igra zaista izgleda "utegnuto".Nema boga bez da bude mashina od igre:D
Obavezno odigraj dirt

Ali kako mozes DiRT da poredis sa GRIDom?
Igre imaju zajednicko samo to da su voznje... Ali slazem se sa tobom da su obe igre odlicne... Narocito GRID
DIRT 2 nisam gledao, ali sada cu na yt da vidim trailer
 

Back
Top