Provala dana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ама људи, колеге О'ЛАДИТЕ. Човек је веома фрустриран и под стресом из ко зна којих разлога. Нешто му не штима, не може себе да пронађе и онда вређа све око себе и оптужује.

Уосталом, НИЈЕ ФЕР да га с****мо ако је нас више а он САМ.......... пустите га, к'о Бога вас молим. Свима је све јасно.
 
sta je novosadizam ?:confused:

Novosadizam je reč koja se pretežno koristi u Banatu a znači novosadizaciju.
Novi Sad (vojvođanska vlast), sprovodi sadizam, novi sad+sadizam=novosadizam.

NS ne da svoje novce Beogradu, a traži banatske. Sve što njihovo to je njihovo, a što je banatsko to je i njihovo.

Banat je najproduktivnija regija Srbije:
najkvalitetnija nalazišta nafte u Panoniji (Kikinda, Banat)
najkvalitetniji crepovi se proizvode isto u Severnobanatskom okrugu (Kikinda, Toza Marković)
Zemlja oko novog Bečejaje najkvalitetnija u Evropi (Banat)
Zrenjanin ima golemu prehrambenu industriju, čiji se proizvodi najverovatnije nalaze i u vašem frižideru (Banat)
Pančevo (avioindustrrija, rafinerija nafte)...
Deliblatska peščara, pogodno za turizam i najbolji voćnjaci.
Vršac, vinogradi, prehrambena i hemijska industrija.

Itd...
 
Poslednja izmena:
Novosadizam je reč koja se pretežno koristi u Banatu a znači novosadizaciju.
Novi Sad (vojvođanska vlast), sprovodi sadizam, novi sad+sadizam=novosadizam.

NS ne da svoje novce Beogradu, a traži banatske. Sve što njihovo to je njihovo, a što je banatsko to je i njihovo.
Pe eno vam ga Kostres on je vas ,sta se odmah bunite :grin:
 
Koliko glasova ima "Kostrešova" stranka u Banatu? Na primer, DSS dobija više glasova od njih.
pa kontam da ne dobija DSS tu su negde , vise mada ni Liga tamo bas nije jaka ,koliko znam u Zrenjaninu i Kikindi su solidni a u ostatku slabije ,mada razumem ja i autonomase i radikale i DSovce i Madzare i sve to al ko u Vojvodini moze da glasa za Velimira Ilica to je vec natprirodni fenomen i teska lobotomija na delu .
 
pa kontam da ne dobija DSS tu su negde , vise mada ni Liga tamo bas nije jaka ,koliko znam u Zrenjaninu i Kikindi su solidni a u ostatku slabije ,mada razumem ja i autonomase i radikale i DSovce i Madzare i sve to al ko u Vojvodini moze da glasa za Velimira Ilica to je vec natprirodni fenomen i teska lobotomija na delu .

U Kikindi pucaju kao tikva. U glavnom ljudi u Kikindi glasaju za manjine, SRS, DS i LDP.
Pojavom LDP-a, LSV doživljava katarzu.

U Zrenjaninu su isto mali.
U JB okrugu, i istočnom Banatu ih gotovo i nema, ima ih jako jako jako malo.

Manjine su u glavnom glasale za LSV, sada glasaju za LDP i stranke manjina.

Što se tiče Velje, njegova stranka je u Pančevu jaka, a Pančevo je i jedno on najjačih uporišta DSS-a. Prošla gradonačelnica je bila iz DSS-a.

Ali najbitnije je da BG stranke imaju ogromnu većinu u Banatu.
 
Poslednja izmena:
pa kontam da ne dobija DSS tu su negde , vise mada ni Liga tamo bas nije jaka ,koliko znam u Zrenjaninu i Kikindi su solidni a u ostatku slabije ,mada razumem ja i autonomase i radikale i DSovce i Madzare i sve to al ko u Vojvodini moze da glasa za Velimira Ilica to je vec natprirodni fenomen i teska lobotomija na delu .

Ma pusti Velimira Ilića, on je džukac, ali bar nije licemeran i ne ume to da sakrije....

Odakle su Lončar, Naumov, Bubalo, Mihajlov....Meni se čini da su oni iz Vojvodine...

Pola ministara u vladi iz DSS su iz Vojvodine, a opet *****te da vas ponižavaju i ugrožavaju ..
 
Poslednja izmena:
Ma pusti Velimira Ilića, on je džukac, ali bar nije licemeran i ne ume to da sakrije....

Odakle su Lončar, Naumov, Bubalo, Mihajlov....Meni se čini da su oni iz Vojvodine...

Pola ministara u vladi iz DSS su iz Vojvodine, a opet *****te da vas ponižavaju i ugrožavaju oni...

pa nam odakle su ,Loncar mi je komsija iz dvorista i predavao mi je na faksu kao i Bane Ristivojevic koji se ne skida sa televizije u poslednje vreme ,to je inace zacudjujuce da se broj vojvodjanskih kadrova u DSSu obrnuto proporcionalan njihovoj popularnosti u pokrajni
 
pa kontam da ne dobija DSS tu su negde , vise mada ni Liga tamo bas nije jaka ,koliko znam u Zrenjaninu i Kikindi su solidni a u ostatku slabije ,mada razumem ja i autonomase i radikale i DSovce i Madzare i sve to al ko u Vojvodini moze da glasa za Velimira Ilica to je vec natprirodni fenomen i teska lobotomija na delu .

Разумем те потпуно, замисли ВЕЉА ИЛИЋ ПА ЈОШ ШУМАДИНАЦ - па то је немогуће за твоје сепаратистичке уши. И нека, не морате за њега да гласате - за њега ће гласати Шумадија јер зна шта значи аутопут Хоргош-Пожега.
 
Majmune mentalno zaostali. Jos imas pravo da vredjas degeneriche

као оно беше презиме кевиног оца :arrow:твога дете
хајриди,хајрези....
право презиме из Срема...још идеш у теретану па стероиди почели да ударају у вугла.
Смањи мало.
 
Poslednja izmena:
Разумем те потпуно, замисли ВЕЉА ИЛИЋ ПА ЈОШ ШУМАДИНАЦ - па то је немогуће за твоје сепаратистичке уши. И нека, не морате за њега да гласате - за њега ће гласати Шумадија јер зна шта значи аутопут Хоргош-Пожега.
Jok more ne smeta meni Ilic sto je Sumadinac i oni za koje ja glasam nisu iz Backe samo mi smeta sto je neotesana seljacina,primitivac i seoska dzukela lopovskih navika i nista vise ,mada i njegovo preseravanje o Sumadincima kao nekim uberSrbima koji su vazniji i znacajniji od banacana,krajinaca,macvana ili era na primer isto zna da ide coveku na qurac al nisu ni sumadinci krivio sto ih je bas takva spodoba zapala .
 
Разумем те потпуно, замисли ВЕЉА ИЛИЋ ПА ЈОШ ШУМАДИНАЦ - па то је немогуће за твоје сепаратистичке уши. И нека, не морате за њега да гласате - за њега ће гласати Шумадија јер зна шта значи аутопут Хоргош-Пожега.

ma sve nas drzi za mooda. bez tog polu-autoputa ne bio ni sam dobio poziv za glasanje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top