Ko ovo moze da svari?

Alternativac

Obećava
Poruka
58
Tadić: Iniciraću ratifikaciju sporazuma sa Rusijom
Tanjug - Pre 31 minut

BEOGRAD - Predsednik Srbije i lider koalicije "Ta evropsku Srbiju" Boris Tadić najavio je večeras da će u vreme izborne tišine ili dan pre toga pokrenuti inicijativu da Skupština Srbije ratifikuje energetski sporazum sa Ruskom federacijom.

Tadić je gostujući u emisiji Televizije B92 naveo da će "u izbornoj tišini ili dan pre izborne tišine pokrenuti inicijativu da se ratifikuje gasni sporazum u parlamentu Srbije".

Izborna tišina počinje 8. maja u ponoć.
----------------------------------------------------------
Posto je prevario Putina, odbio Sojgua sada bi da inicira potpisivanje i to u izborboj tisini!!!
Hvala mu sto me slatko nasmija. Izgleda da je dogorelo do nokata.
 
Najbolji deo su preskočili - tražiće (za uzvrat?) od Tzara da dozvoli uvoz bez carine automobila koji će se sklapati kod nas.

Nije mu dobro. Nama Rusi ništa ne duguju i on nije u poziciji da ih ucenjuje.
 
ta ideja i nije losa.
to bi koristilo i Rusima,imali bi dobre i jeftine automobile,a mi trziste gde da plasiramo iste.

Pre bi ja Volgu nego Punta
gaz3111.jpg
 
stvarno me nervira to lupetanje tadića i đelića pred svake izbore.. pazi,srbija će ući u eu do kraja njegovog mandata..ako se to desi za 10 godina,biće to odlično prolazno vreme. toliko me iritiraju da ću verovatno glasati za ldp,sa njima barem znaš da govore istinu.
 
ta ideja i nije losa.
to bi koristilo i Rusima,imali bi dobre i jeftine automobile,a mi trziste gde da plasiramo iste.

Rusi inače nemaju stranu automobilsku industriju u zemlji, samo čekaju na nas pametne da se dosetimo?

Suština je u stavu - ne možeš ti nikoga ucenjivati. Gasni sporazum je već potpisan i ne mogu se menjati pravila igra. Rusija je ozbiljna država. Druga stvar je ako su se oni dogovorili s Fijatom, da će sporazum biti potpisan samo ako će oni obezbedi izvoz u Rusiju. Bota se igra s vatrom.
 
Poslednja izmena:
Tadić: Iniciraću ratifikaciju sporazuma sa Rusijom
Tanjug - Pre 31 minut

BEOGRAD - Predsednik Srbije i lider koalicije "Ta evropsku Srbiju" Boris Tadić najavio je večeras da će u vreme izborne tišine ili dan pre toga pokrenuti inicijativu da Skupština Srbije ratifikuje energetski sporazum sa Ruskom federacijom.

Tadić je gostujući u emisiji Televizije B92 naveo da će "u izbornoj tišini ili dan pre izborne tišine pokrenuti inicijativu da se ratifikuje gasni sporazum u parlamentu Srbije".

Izborna tišina počinje 8. maja u ponoć.
----------------------------------------------------------
Posto je prevario Putina, odbio Sojgua sada bi da inicira potpisivanje i to u izborboj tisini!!!
Hvala mu sto me slatko nasmija. Izgleda da je dogorelo do nokata.


ovaj BoTa totalno izgubio kompas,cas moze,cas ne moze,pa zar misli da smo mi budale
 
Rusi inače nemaju stranu automobilsku industriju u zemlji, samo čekaju na nas pametne da se dosetimo?

Suština je u stavu - ne možeš ti nikoga ucenjivati. Gasni sporazum je već potpisan i ne mogu se menjati pravila igra. Rusija je ozbiljna država. Druga stvar je ako su se oni dogovorili s Fijatom, da će sporazum biti potpisan samo ako se obezbedi izvoz u Rusiju. Bota se igra s vatrom.
nisam upucena ko ucenjuje Ruse?
sto se tice trzista u Rusiji,koje je ogromno(svaka roba nadje kupca)zivi bili pa videli.
 
stvarno me nervira to lupetanje tadića i đelića pred svake izbore.. pazi,srbija će ući u eu do kraja njegovog mandata..ako se to desi za 10 godina,biće to odlično prolazno vreme. toliko me iritiraju da ću verovatno glasati za ldp,sa njima barem znaš da govore istinu.

E,evo ja ne mogu smisliti Cedicu,ali posle vecerasnje rasomonijade Tadica,postenije je glasati Cedu,bar kaze sto misli
 
nisam upucena ko ucenjuje Ruse?
sto se tice trzista u Rusiji,koje je ogromno(svaka roba nadje kupca)zivi bili pa videli.

Slažem se da je tržište ogromno, posebno je autoindustrija beležila dobre rezultate u poslednje vreme...

Tadić je povezao potpisivanje gasnog ugovora i dogovor o izvozu automobila bez carina. Kad je već u naletu, mogao bi da zatraži i da nam Rusi naprave jednu nuklearnu elektranu za dž.- da ne moramo da brinemo o struji. Da se ne revidira taj gasni sporazum deset puta... Čekaj, mi nemamo pravo da pravimo nuklearne elektrane zbog SSP. Ako isporučimo ratne zločince, a Rusi nam naprave elektranu, onda SSP neće važiti i onda Fijat neće da investira. Pa čekaj onda i ne moramo da menjamo ugovor s Rusijom. Tilt... Tilt... Tilt...
 
Poslednja izmena:
Tadic je bio jako jako nervozan kod Beckovicke...brzo je prichao i prilichno nepovezano.
Toma je sa druge strane bio jezivo smiren i kao fol izigravao uchtivost...nikad ga nisam video takvog bez onih njegovih zutih minuta.Ameri mu dobro odradili PR.
 
Дерере, чедо наше, види овако да те чика Нојкић научи. Тадић је био успаничен због оне вести да му прете смрћу. Није му чиста савест нешто. Капираш?
 
Овај уводни текст је требало да иде на моју тему отворену за овакве посластице а зове се: СВЕ ГЛУПОСТИ БОРИСА ТАДИЋА.

Додуше одмах су ови жути плагијатори и копиранти отворили теме са истим насловом али о Николићу и Коштуници - али то само казује колико су неталентовани и немаштовити.
 
Дерере, чедо наше, види овако да те чика Нојкић научи. Тадић је био успаничен због оне вести да му прете смрћу. Није му чиста савест нешто. Капираш?

Ма не, претње је сасвим сигурно очекивао, јер је свесно радио оно што је урадио.
Мислим да је почео да се губи КАДА ЈЕ ПУТИН ПОСЛАО ПОДРШКУ КОШТУНИЦИ.
 

Back
Top