Sta je ucinila vlast u radikalskim opstinama za svoje sugradjane?

Ok,priznajem da je ds iamla vlast tamo.Procitaj onu staru temu iznad da vidis sta su ljudi mislili o radikalskom uredjenju Zemuna.

Sta sad priznajes a do malo pre nisi priznavao.I sada sa tobom da se prica o necemu???
Koja tema ona sto se pise o nekim pljeskavicama. Pa evo ovde kod starog merkatora sve hamburgernica do hamburgernice. Kad izdjes napolje u Goce Delceva sve mirise na neki rostilj i sl. A to je NBGD a tu mislim da DS vlada.
 
Sta sad priznajes a do malo pre nisi priznavao.I sada sa tobom da se prica o necemu???
Koja tema ona sto se pise o nekim pljeskavicama. Pa evo ovde kod starog merkatora sve hamburgernica do hamburgernice. Kad izdjes napolje u Goce Delceva sve mirise na neki rostilj i sl. A to je NBGD a tu mislim da DS vlada.

Do malopre sam sumnjao i rekao sam da cu da proverim.Kad sam proverio,rekao sam da si u pravu.Sta ti tu nije jasno?Ja ne lazem.Kad vidim da sam pogresio,ja to priznam.To je malo nepojmljivo vama radikalima?
 
Mozes ti da sumnjas i slusas price cije hoces. Ja sam u tom Zemunu odrastao a i dalje zivim tamo samo sto sam sada dosta i na NBGD ali nebitno.

Taj DS za 4 godine vladavine u Zemunu posle 2000-e nista uradio nije. Jedino sto su sklonili sa zemunskog keja mnogobrojne kafice koji su tada tamo postojali i to im je jedini neki mali plusic.
Ti radikali su sredili deo oko opstine i tu gospodku ulicu,malo su i pijacu uredili,mnoge fasade su uradjene,dosta skola sredjeno i zamenjeni prozori na istim,takodje dosta obdanista je renovirano,zemunski kej je ubedljivo najuredjenija obala u Beogradu i zato iz citavog grada ljudi dolaze bas na zemunski kej,sredjeno je zemunsko pozoriste koje je bilo u raspadu i sada je sigurno najlepsa zgrada u Zemunu

ofolxw.jpg


.....naravno ima tu dosta jos da se radi i nista to nije savrseno; daleko od toga.Ali ipak moze se reci koliko toliko da nije lose.
Ti si bas lud!!! Zemunski kej ne sredjuje opstina, nego grad, dok opstina tj. komunalna inspekcija uklanja frizidere i aparate za kokice (strucno-mobilijere), a BESPRAVNI objekti su naravno sruseni, jer je bilo ruglo i sramota Zemuna( a dobijali su protivzakonita resenja na montazni objekat do 30m2, a zidali su objekte i od po 100m2, i sad ti reci da je to u redu, a nije)! Isto tako je nikla i Prvomajska i Tvornicka, al nijre srusena(nazalost), dalje, fasade nije krecila opstina, nego grad finansira to u odnosu 70% na prema 30% grad-stanari, vrtici i skole su zamenili prozore po ceni od 1500 dm prozor, a Vujic Valjevo je prodavao prozor po 400 dm, zemunsko pozoriste je prodato Zepteru na 99 god. a nije bas bilo vlasnistvo SO Zemun, nasip kod Sarana finansira EU i NIP a ne radikali, skolu na Altini i Galenici gradi grad i republika, a ne radikali, ko sto lazu u smrdljivim Zemunskim(Kninskim novinama), clanovi opstinskog veca grade objekte na Plavom horizontu bez dozvole(450m2 neto) i uzimaju pare na konto odlaganja rusena( Bojovic, Ljubinkovic, a Bojovic se pretstavlja ko clan ov Tatalovic, pa ga je ovaj vatao za gusu u kancelariji br. 21, otpustaju ljude sa po 25 god. radnog staza a dovode nekvalifikovan kadar, ostaju da rade ljudi sa kupljenim diplomama, predsednik komisije za urbanizam je covek sa 3 sss zanimanje autolimar, i placaju iz budzeta studije tim neskolovanim da kao budu neki menadzeri, i to od para svih nas, u centru Zemuna(ispred robne kuce, poste, oko pijace...) cveta nelegalna prodaja svega i svacega...
Hoces jos?
 
Ti si bas lud!!!
Zemunski kej ne sredjuje opstina, nego grad, Galenici gradi grad i republika, a ne radikali, ko sto lazu u smrdljivim Zemunskim(Kninskim novinama), Hoces jos?

Црно црвена пропаганда ме не интересује. Ниси споменуо да је Богдановић се напљачкао док је био градоначелник Бг. Црно црвени задужили се код запада, а већи део пара ставили у свој џеп. Ђилас себи солитер саградио.

Книнске новине пишеш са типичним црно црвеним пљувањем на крајишке Србе, Србе уопште и на Српске жртве.
 
malo si pomešao boje, crno-crvena = SRS-SPS/JUL, to je stara ljubav:rolleyes:

Није Срс хвалио усташку војску и пљувао на Србе. То ви црно црвени радите. Није Срс тражио да се бомбардује Србија, то сте ви црно црвени тражили. Није Срс тражио 1991 и 1992 да Милошевић обустави сву помоћ Србима у борби против усташа и муслимана. То сте ви црно црвени тражили.
 
Није Срс хвалио усташку војску и пљувао на Србе. То ви црно црвени радите. Није Срс тражио да се бомбардује Србија, то сте ви црно црвени тражили. Није Срс тражио 1991 и 1992 да Милошевић обустави сву помоћ Србима у борби против усташа и муслимана. То сте ви црно црвени тражили.

Koji SRS?
Onaj što je angažovao ustašku firmu koja je rušila srpske crkve po hrvatskoj da radi po srbiji?
Šta ćeš gore od toga?
 
Книнске новине пишеш са типичним црно црвеним пљувањем на крајишке Србе, Србе уопште и на Српске жртве.
Da, pa?!
Dok te "pobeglice" budu tvrdili da su oni pravi Srbi, a mi ovde srbijanci, ja cu ih pjluvati
ovako, i jos gore, a crveno crna koalicija je srs-sps-jul!!!
Nadam se da ce 11.05. da odu zauvek iz Zemuna, jedino me brine dss....

83693781ch9.jpg
 

Back
Top