Naj devojke metala...

Dobro si primetila, mada, doduse, srpskih metalki nema puno. I ne preteruju bas sve. Posebno ne razumem ove iz Abonosa, jer su lepe i smatram da ih previse sminke, samo kvari. Ja se uopste ne sminkam. Nisam lepa, ali sa sminkom sam jos gora. Plasi me se narod i ovako. A, sta i da vam pricam, kad sam ja poljsko-srpski mesanac.
Da ne gnjavim :

Hajdi ili ti Ihriel (Peccatum, Star Of Ash)
ihriel.jpg

Lici mi malo na Sharonu

Elisabeth Toriser (Dominion III, gost-Abigor, gost-Antichrisis, Soulhunt, Graumahd)
elisabeth-toriser.jpg


Shiralee Morgan (Chalice)
shiralee1.jpg


Kari Rueslåtten (The 3rd and the Mortal, Storm)
kari-rueslatten.jpg


Natalie Rassoulis (prelep sopran Chaostar, ex-Septic Flesh)
natalie-rassoulis.jpg


Alana Probert (flauta u Chalice, ona je ovde zbog naj kose ;)
alana-probert.jpg


Cuvena Doro Pesch
doro-pesh.jpg


Cathrine Paulsen (Trail of Tears, Lucid Fear)
catrin-paulsen.jpg


Helena Iren Michaelsen (Imperia, Angel, ex-Sahara Dust)
41579_photo.jpg

I ona ima fantastican glas.

Anna Panasz (Naamah)
anna-panasz.jpg


Julie Kiss (To-Mera, ex-Without Face)
Julie.jpg


Elin Overskott - Klavijature (R.I.P. 09-06-04, Heroin Overdose) iz Dismal Euphony
al6.jpg

In Memory

Debbie Gunn sa svojim koleginicama iz Ice Age
13164_photo.jpg


A, i ove su legende - Jody Turner sa drugaricama iz Rock Goddess
1417_photo.jpg


Anja Natasha (Dismal Euphony)
300zhh2.jpg


Ne znam koliko je metal, ali je goth umetnica: Anne Nurmi (Lacrimosa, Two Witches)
ann-nurmi.jpg


Isto tako Amy Lee (Evanescence) koja prelepo svira klavir i nasla sam lepu sliku, pa je zato stavljam
amy-lee.jpg

Uostalom, ako mogu da se stavljaju Tarja, Sharon ili ostale u gothic rock fazonu, moze i ona.

Evo je i opasna gošća Stratovarius-a - Miss K
miss-k.jpg


I ajde, Lisa iz Xandrie ima prijatan glas
lisa-xandria.jpg
 
Poslednja izmena:
U bendu Arcane Grail peva jedna bas lepa devojka,mislim da se zove Natalie,ali ne uspoevam da nadjem sliku na kojoj je sama,bez grupe.

He, he. Jeste lepa, ima lep glas i još lepše ime (zove se isto kao i ja)

natalie_13.jpg


p.s. hvala na prethodnoj pohvali, ali ne trudim se nešto previše sada. Skupljam već godinama sličice u folder koji se zove Female In Extreme Music, tako da eto, ukazala se prilika da ih sada sa velikim zadovoljstvom delim sa vama. :heart:
 
Razorblade eyes,aman covece koliko ti imas godina?Jel to sto nam se neka pevacica ne svidja ne daje nam za pravo da komentarisemo njen kvalitet?
Sta samo da postavljamo slike,daj uozbilji se malo.

Pa možda bih ja to tebe trebala da pitam...Ako pod tvojim postom ,"Tarja je *****" koji je mod by the way izbrisao zbog vredjanja, podrazumevaš komentarisanje kvaliteta jedne pevačice onda ja stvarno treba da se zapitam koliko ti imaš godina...
 
Hmm, ovo beše ona što peva prateće vokale u Kamelotu? :D

Ta, sigurno nije. Meni se čini da je devojka postovala sopstvenu sliku, liči na ovu iz avatara, nisam sigurna. I svaka ti čast ko bi se setio Girlschool, iako imaju stotine albuma. I ono bez matorih kokošaka da nema dobre supe, to je najbolja rečenica koju sam ikad čula, živa istina. Ima odličnih matorih Heavy-Speed-Thrash metalerka, ali slike su sve neke stare i ružne, pa neću da ih stavljam dok ne nadjem neku lepu, al teško, i još treba pouklanjati muške da nam ne se ne bi vizualno upropastila tema. Još teže.
Ali, polako, biće ih još, sigurna sam.
 
Poslednja izmena:
Pa možda bih ja to tebe trebala da pitam...Ako pod tvojim postom ,"Tarja je *****" koji je mod by the way izbrisao zbog vredjanja, podrazumevaš komentarisanje kvaliteta jedne pevačice onda ja stvarno treba da se zapitam koliko ti imaš godina...

jasta,tvoj nick i avatar sve govore :D

Theatres Des Vampires
5044_photo.JPG


Gothica
transilvania3.jpg


Coram Lethe-tech death metal
5980_photo.jpg


Benedictium-po meni najjaca riba
benedictum7.jpg
 

Back
Top