ne zeljeni format

Anonymous:
cao svima...isao sam na www.supernova.org da skinem neku muziku ali mi uvek pokazuje da to windows ne prepoznaje, taj format i jos nesto ali sam zaboravio sta :?...sta da cinim :idea: hvala
Ako ti nudi da je skines sa mreze a ti je skini, ako ti je bas stalo da skines tu pesmu.
Ali ako ti daje mogucnost da download-ujes a pri pokusaju da preslusas file nemas program koji podrzava tu ekstenziju, pa ti nudi da odaberes od programa koje imas sa kojim da otvoris file, pokusaj sa jednostavnom promenom ekstenxije i promeni je u npr:mp3 ili wav.
Ako ima dve ekstenzije, pri cemu je zadnja nepoznata, onda nju samo obrisi i neka ostane samo ona druga.
Nadam se da ce pomoci, a ti javi.
 
Anonymous:
u pitanju je bio zasticen proizvod...
ubacio sam neki program koji to cita -bittorent.
ali mora da se plati...'ebi ga...
hvala svima

Da,da,da...fajl sa ekstenzijim .torrent

Na to sam ja isto naisao i koliko sam shvatio taj toret fajl je samo skup DDL-ova(direct download link) za fajl koji trazite.
BitToret predstavlja neki novi nacin share-a za razliku od p2p programa(WinMX,Kazaa).
Nisam skidao i instalirao program BitToret,ajde objasni sta se placa i sta si dobio/dobila kad si otvorio/otvorila fajl
sa ekstenziom .torret?
 
taj program je napravio neki lik koji trazi donaciju ako zelis da skidas muziku ili film sa ovog sajta.te extenzije ne cita nijedan poznati program...neznam da ti objasnim ali probaj pa ces bolje skontati :idea: ...www.supernova.org tu je i program bittorent...
ako izbegnes placanje javi,
pozdrav
 

Back
Top