kako naci devojku preko interneta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Shto tolko zalish nacice se neko.
Niko nece namenski da ti se zasvidja samo to dodje chekaj malo.
Pogledaj u schooli nacices nekog mozda ne iz tvog razreda .
Na netu svako moze da ti radi shta oce.Dok nekog ne vidish neznash dal' postoji.
Mani ti to ,trazi uvek je to neko blizu tebe.Sigurno.
 
ja bih voleo da nadjem devojku preko interneta za druzenj
kao prvo ne slushaj retarde iznad,niko od njih nikad nije probao tako da samo palamude.
Devojku preko neta je lako naci,ali je teshko naci neku kojoj mozesh ti verovati ili da ona tebi veruje.Veruj mi ja imam iskustva sa tim,upoznao sam ih gomilu,i dan danas sam u kontaktu sa nekoliko njih chak sam sa jednom spavao ;) iako nismo vishe momak i devojka josh uvek smo u kontaktu.
U svakom sluchaju potrebno je dosta vremena da se stekne poverenje.
Ako ti je samo do druzenja sa zensom osobom preko interneta to je josh lakshe :)
 
Slazem se sa tobom chief,mada se on nije rekao na kakvo tacno druzenje misli :p
Anyway...imam dosta dobrih prijatelja preko neta,vecinom momci,ali to je zato sto igram jednu igricu preko neta.
Smatram da je lakse ostvariti prijateljstvo preko neta nego live,pogotovu za stidljive osobe i da moguca je i veza preko neta,imam drugaricu koja je vec godinu dana u vezi sa deckom kog je upoznala preko neta i both r happy.
Te gluposti oko toga da svako ko je nekog upoznao preko neta je nerd,retard ili sta vec obicna je besmislica.Ako trazis devojku s kojom bi da se smuvas to ce,po mom misljenju, ici malo teze,jer takve su uvek neki lesevi :mrgreen: ali ako si duze vreme sa nekom prijatelj i u kontaktu ste,to je po meni skroz prihvatljivo.
Uglavnom vladaju predrasude da su svi na netu ruzni,bez zuba ili sta vec i svi se plase da ne naidju na nekog ludaka,perverta,pedofila bla bla ali to je kao i u rl,ima nas svakakvih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top