BSplayer - gledanje filma u pozadini desktop-a

ivan88se

Obećava
Banovan
Poruka
82
Ako neko zna za ovu opciju.Kada pustite neki film u BSplayer i stisnete dugme na tastaturi D on film stavlja u pozadinu destop-a i ako stisnete play film ce ici normalno stim sto ce te vi moci da kliknete na ikonice ( ko da je film pozadina za desktop - Background[/B] ).


E moj 1 poroblem je sledeci : postavim ja da mi ide film u pozadini ekrana ( to mi je Background ) ali mi nema PREVODA.Probao sam opciju custom position subtitle

i pomerio prevod na sredinu ekrana i to je ok >>> ALI OVO PREVOD SE SAMO I OVAKO POMEREN VIDI KADA JE OVA OPCIJA ISKLJUCENA-kada slika nije u pozadini nego se gleda film normalno FULL SCREEN.

Moj 2 poroblem je sledeci : kada je ukljucena slika -FULL SCREEN i kliknemo 2 puta levim klikom misa on ce sliku smanjiti na manju sa bordurom.Takvu sliku mozemo da smanjujemo po duzini i sirini ( po nasoj zelji ) .E odavden pocinje moj problem : kada se stisne dugme na tastaturi D on slku stavlja u pozadinu ali pozadinu u full scren .Da li je nekome uspelo da film koji ide u pozadini smanji na neke dimenzije.I da tako ostane.Ja sam sve zivo probao i nisam ovo uspeo da uradim.

Ovo se moze izvesti samo kada nista nije pokrenuto.Ako ste na primer upalili Photoshop i pokrenuli BSplayer i aktivirali opciju D film nece otici u poazdinu Photoshop-a vec ce otici u pozadinu desktopa.

Moj 3 problem : postoji li opcija koju kada ukljucis -->>> na primer kada nesto pretrazujem na netu ili radim nesto u nekom programu da mi film ide u pozadini tog programa.E sada u ovome ima jos 1 problem

Moj problem 3.1 : Kada se postavi slika u pozadinu nekog programa u kome nesto radimo .... moze li sada isto (slicno problemu 2 ) da se slika smanji necu da mi film bude FULL SCREEN preko tog programa vec sam da ovredim velicinu tog programa.


Neke od ovih opcija je imao program za TV-kartu ( ovo nije pleyer ) FlayTV200.PREKO NJEGA NE MOZE DA SE PUSTA NISTA SEM MATERIJALA SA TVkarte.





DA LI MOZDA POSTOJI NEKI PROGRAM-PLAYER KOJI PODRZAVA OVE OPCIJE


Pozzzzz
 
mislim da nista od toga sta ti hoces programeri nisu osmilili ;)
A i sta ce ti to?
Ako gledas film, zar ti ne smetaju ikonice po ekranu? Koja je svrha? Koja je svrha da ti se film vrti kao wallpaper umesto u full screenu :???: Nije mi iskreno jasno.
Titl mislim da namerno nije stavljen jer bi ga ikonice preklapale ;)
Takodje to sve jede ram.

Kako god. Mislim da to nije omoguceno.

Moja jedina ideja zasto bi to bilo korisno je da ako smanjis sliku kad kliknes na nseto drugo onda film "nestane" ode u pozadinu, ali sto bi ista kliktao kad gledas film :D
 
Evo posto sam pazljivo procitao sta si sve naveo da zelis da uradis pokusao sam da to uradim...
Elem ne znam da li si svestan sta uopste pokusavas :)
No evo okacio sam video pa ti mi reci da li je to sto zelis

Nije to to.Sve ovo sto sam pisao vezano je za BSplayer ( a ako nema sve ove opcije on - pitao sam ako neko zna za neki drugi player koji u sebi ima sve te opcije )
 
Nije to to.Sve ovo sto sam pisao vezano je za BSplayer ( a ako nema sve ove opcije on - pitao sam ako neko zna za neki drugi player koji u sebi ima sve te opcije )

Nemoj da pravis zbrku kao onaj divljak sa ko zna koliko naloga ;)
Vidi ovako,to sto tebi treba je skroz bez veze.Aj da ima neke logike to sto hoces pa da se neko i potrudi da ti pomogne.
Siguran sam da nisi ni ti bas nacisto,sta hoces da postignes...Hoces da film ide kao desktop background,ali zasto....??
 
Nemoj da pravis zbrku kao onaj divljak sa ko zna koliko naloga ;)
Vidi ovako,to sto tebi treba je skroz bez veze.Aj da ima neke logike to sto hoces pa da se neko i potrudi da ti pomogne.
Siguran sam da nisi ni ti bas nacisto,sta hoces da postignes...Hoces da film ide kao desktop background,ali zasto....??

Posto vidim da se odredjeni ljudi vec pocinju da bune vise necu biti na ovoj temi.Ja nisam ovo temu postavio da mi treba radi posla.Iskreno ovo je forum na kome moze da se pise sve i svasta ( naravno moraju da se postuju odredjena pravila ) da je neki STVARNO
OZBILJAN FORUM odmah bi mi obrisali temu.Kao prvo kada si procitao temu trebao si da svatis da ja ne trazim da se neko muci da mi resi ovaj problem.Ja sam slucajno gledao neki film u BSplayeru i pritisnu F dugme na tastaturi i video sta je se desilo -> pa sam onda malo eksperimentisao.

Ja sam ovu temu postavi zato sto kada nekad na primer trazim po netu STO MI TREBA ZA SKOLU dobro dodje za odmor ociju - ( ako u nekom cosku - na primer donjem desnom ide film ili neki spot ili ... ).


Da nebi bilo psovanja i vredjanja u ovoj temi jer me stvarno vise mrzi da jurim po netu nove e-maile da bih mogao ponovo da se registrujem na forum zato molim

ako se secas na jednoj smo se temi raspravljali pa su mi nalog UNISOFT zabraili - nisam mogao barem 2 meseca da se registrujem pa sam preko drugog e-maila se registrovao ivan88se.

Ja ima jos 5 email preko kojih mogu da napravim novi nalog za registraciju na krstaricu ali meni to ne pada na pamet pa zato predlazem da odrade dole navedeno.

///////////////////////////////////////////////////////////////
DA ZAKLJUCAJU OVU TEMU
//////////////////////////////////////////////////////////////

!!! izvinjavam se ako sam nekoga uvredio ovim sto sam napisao i samo zelim da se zahvalim ljudima koji su se trudili da mi pomognu !!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top