dali je moguce da zavolite nekog preko interneta?!

Losa ti ta praksa sreco.
Lepo ja kazem da si ti ocajan u svojoj potrazi za draganom!
Pa sad haluciniras i sta treba i sta ne! Nisam ja tebi rekla u tom smislu da prosetas. Nego si se malopre zalio da me nema i da ne mozes sam da vodis diskusiju, pa sam ti lepo rekla da shetam po forumu i dala i tebi prelog da prosetas.
A ti sve naopako shvatas :?
 
No Nick:
Losa ti ta praksa sreco.
Lepo ja kazem da si ti ocajan u svojoj potrazi za draganom!
Pa sad haluciniras i sta treba i sta ne! Nisam ja tebi rekla u tom smislu da prosetas. Nego si se malopre zalio da me nema i da ne mozes sam da vodis diskusiju, pa sam ti lepo rekla da shetam po forumu i dala i tebi prelog da prosetas.
A ti sve naopako shvatas :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ovo nije loše pitanje. Mada nije mesto da se pominju imena, ali sigurno da moja želja za ovakvim mestima kao što je ovo, izrasla je iz činjenice da sam preko

nekih drugih mesta imao dosta interesantnih pa čak i LiVe poznastava iz kojih mogu preporučiti, da se stiču veoma brza i jako korisna iskustva.
O tome kakvih nas ima da i ne govorimo. Možda još uvek neka od tih lica poseću i ovo na Krstarici pa bi bio red da ih pozdravim, ali neka to ostane lepa

uspomena, stvarni život i okruženje od 10 km su sasvim dovoljne razdaljine za ono što je srcu najuzbudljivije.
 

Back
Top