Pucano na aktiviste DS-a

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
..Dok su lepili plakate u Gundulicevom vencu jedan od dvojice muskaraca ispalio je dv ametka u pravcu dvojice aktivista DS-a...Srecom niko nije povredjen, policijska istraga je u toku...I verovatno nikad nece biti zavrsena...
 
ovo je klasicna prica pred svake izbore. demokrate fabrikuju napade na same sebe i naravno niko nikada ne bude uhvacen zbog toga i tako to.

to je najbolji doakz da su napadi fabrikovani , jer dosad bi , da radikali to rade u 50 napada bio uhapsen neki radikal i zaglavio bi u zatvor zbog ovoga.

ali dosad nista, niti jedan nije uhapsen. to je dokaz da je ovo sve samo demokratska namestaljka da bi eto prikazali narodu kako eto "prljavi i zli" radikali napadaju "nevine devojcice iz DS-a" .

smejurija.
 
koja istraga o naoruzanom napadu je zavrsena? reci mi ti...

Pre dva dana aktivisti DS-a, takodje su pretuceni. Sedmorica muskaraca napala su ih dok su (takodje) lepili plakate....

ja sam za politicku utakmicu i protivnik sam svih napada i fizickih obracuna od bilo cije strane da dolaze.

ali ipak, iskreno ja bih se zabrinuo da mi treba policijsko obezbedjenje da nalepim plakatu na ulici.

to pokazuje da je narod ogorcen na vas demokrate, cim ne prezaju ni da vas napadaju . to verovatno znaci da mnogo kradete i lose radite.
 
ovo je klasicna prica pred svake izbore. demokrate fabrikuju napade na same sebe i naravno niko nikada ne bude uhvacen zbog toga i tako to.

to je najbolji doakz da su napadi fabrikovani , jer dosad bi , da radikali to rade u 50 napada bio uhapsen neki radikal i zaglavio bi u zatvor zbog ovoga.

ali dosad nista, niti jedan nije uhapsen. to je dokaz da je ovo sve samo demokratska namestaljka da bi eto prikazali narodu kako eto "prljavi i zli" radikali napadaju "nevine devojcice iz DS-a" .

smejurija.

To je tebi dokaz???? Šta li ti je onda pretpostavka ili trač, pitam se?
 
ovo je klasicna prica pred svake izbore. demokrate fabrikuju napade na same sebe i naravno niko nikada ne bude uhvacen zbog toga i tako to.

to je najbolji doakz da su napadi fabrikovani , jer dosad bi , da radikali to rade u 50 napada bio uhapsen neki radikal i zaglavio bi u zatvor zbog ovoga.

ali dosad nista, niti jedan nije uhapsen. to je dokaz da je ovo sve samo demokratska namestaljka da bi eto prikazali narodu kako eto "prljavi i zli" radikali napadaju "nevine devojcice iz DS-a" .

smejurija.


...ma ajde...kao sto i Radikali pred svake izbore fabrikuju da su kulturni...
 
ja sam za politicku utakmicu i protivnik sam svih napada i fizickih obracuna od bilo cije strane da dolaze.

ali ipak, iskreno ja bih se zabrinuo da mi treba policijsko obezbedjenje da nalepim plakatu na ulici.

to pokazuje da je narod ogorcen na vas demokrate, cim ne prezaju ni da vas napadaju . to verovatno znaci da mnogo kradete i lose radite.

to pokazuje da u ovom narodu ima mnogo psihopata koji nisu hospitalizovani, nego slobodni idu ulicama i pucaju na svakoga...
 
To je tebi dokaz???? Šta li ti je onda pretpostavka ili trač, pitam se?

od 2003 do danas smo imali 4-5 puta izbore. i uvek pred izbore ista prica. napali demokrate ovde, istukli ih onde i na kraju sta? niko nije uhapsen, niko ne odgovara i tako dalje.

ja se prvi zalazem da se ti pronadju i uhapse al predpostavljam da od toga kao ni dosad - nema nista.

sve je to namestaljka iz tabora DS-a.
 
od 2003 do danas smo imali 4-5 puta izbore. i uvek pred izbore ista prica. napali demokrate ovde, istukli ih onde i na kraju sta? niko nije uhapsen, niko ne odgovara i tako dalje.

ja se prvi zalazem da se ti pronadju i uhapse al predpostavljam da od toga kao ni dosad - nema nista.

sve je to namestaljka iz tabora DS-a.

Pazi momčino, to su ozbiljne optužbe. Ne napadaj napamet, posebno jer nemaš blage veze o čemu se radi, kao što ni ja ne znam. Da su napadnuti radikali, meni nikad ne bi palo na pamet da pomislim da je nametaljka.
 
Pazi momčino, to su ozbiljne optužbe. Ne napadaj napamet, posebno jer nemaš blage veze o čemu se radi, kao što ni ja ne znam. Da su napadnuti radikali, meni nikad ne bi palo na pamet da pomislim da je nametaljka.

ја увек помислим без обзира на странку да се те несреће дешавају као додатни притисак на бирачко тело пред изборе....и то је тачно....;)
 
Cekaj da vidis kad se utvrdi da su to bili "vasi", ili nikad nista nece da se utvrdi. Videces, ne lepi etikete drugima bez dokaza.
Ne znam ko "lepi etikete", vi što kažete da su oni to "sami sebi namestili", ili ja koja vam kažem da vi uvek takvim frazama pravdate nasilje. Nikad ni reči osude za takve stvari. Pucnjava je pucnjava, i to treba osuditi, o kome god da se radi, a ne odmah s tim "oni su to sami namestili". Sram vas bilo!
 

Back
Top