KOLICA

kambodza

Elita
Poruka
15.736
...zadnjih dana shetajuci po suncu obasjanom beogradu primetio sam kako dame koje shetaju malu decu u kolicima bacaju pogled na mushkarce koji im dolaze u susret ,zanima me da li ste isto primetili i zashto se to deshava ,jel hrane svoj poljuljani ego dobrih riba ili hoce da pokazu svoju srecu najbitnijom pojavom kod zena ,materinstvom .........? .......mislim da je poljuljan ego u vecini sluchajeva .....
 
...zadnjih dana shetajuci po suncu obasjanom beogradu primetio sam kako dame koje shetaju malu decu u kolicima bacaju pogled na mushkarce koji im dolaze u susret ,zanima me da li ste isto primetili i zashto se to deshava ,jel hrane svoj poljuljani ego dobrih riba ili hoce da pokazu svoju srecu najbitnijom pojavom kod zena ,materinstvom .........? .......mislim da je poljuljan ego u vecini sluchajeva .....

Taj sa kim imaju to dete im nije privlacan.
 
Misle da su ostvarnjem svog materinstva postigle nesto. Naravno da jesu, ali...

Najvise me nervira kada lica sa ekrana pocnu da sole pamet gledaocima o materinstvu i dr, kao da su "obicne" zene pale s Marsa...
 
I ja sam to primetio..da li su razvedene ili im treba potvrda da su privlacne posle porodjaja.

.........o tome razmishljam intezivno zadnjih sedam dana ,bio sam u nedelju na prepunoj adi ,bilo puno zena sa malom decom i sve ama bash sve traze kontakt ochima toliko da je to bilo neprijatno ...................uplashih se da se nisam prolepshao al kucno ogledalo kaze corak ....:lol:........misterija za mene ....
 
Shta tu ima neprijatno da ti bude...ne gleda ona tebe, vech misli da ti piljish zbog bebe...taj pogled znachi :Bash je cakana beba, jel da?
A ti blenesh jer mislish da bi ti ona sve i svashta...kao da joj je do toga izmedju pelena, ushivanja mikice, muzza koji vara jer se ugojila i svekrve koja joj drzzi predavanja o vaspitanju dece....
 
.......ma ove nove mame sve mladje sve doteranije kao da nisu ni radjale a pogled stvarno kao da te svlachi i govori ti sad sam josh bolja riba i znam sve da radim bolje i lepshe .............prosto neprijatno .............ma chak i kad su im tu muzevi,mora da se neka hemija napravi u organizmu pa sve poblesave ........:lol::lol:
 
...zadnjih dana shetajuci po suncu obasjanom beogradu primetio sam kako dame koje shetaju malu decu u kolicima bacaju pogled na mushkarce koji im dolaze u susret ,zanima me da li ste isto primetili i zashto se to deshava ,jel hrane svoj poljuljani ego dobrih riba ili hoce da pokazu svoju srecu najbitnijom pojavom kod zena ,materinstvom .........? .......mislim da je poljuljan ego u vecini sluchajeva .....

Da primetili smo,i sami cinimo isto.:mrgreen: Dobro,aj ja nemam dete al i kad ga budem imala i setala u kolicima isto cu da shmekam frajere...jos ako neki ima dobra ramena/guzu...ima da se i okrenem chak :lol: ,ko i sad sto se okrecem jel.

A sta,vi to jadni ne radite?
 
Da primetili smo,i sami cinimo isto.:mrgreen: Dobro,aj ja nemam dete al i kad ga budem imala i setala u kolicima isto cu da shmekam frajere...jos ako neki ima dobra ramena/guzu...ima da se i okrenem chak :lol: ,ko i sad sto se okrecem jel.

A sta,vi to jadni ne radite?

.........ma nije problem u tome shto gledaju vec u napadnosti gledanja ,postaju kao mushkarci odmeravaju bezobrazno ne skidajuci pogled sa mushkarca a to se devojkama bez kolica ne deshava ,polude totalno ............:lol::lol::lol:......toliku sigurnost dobiju da se mozesh machevati pogledom ........:D
 
.......da izazivaju ,izazivaju a ovo ostalo pre bih ga odsekao nego tako neshto pomislio ...............ali opasne ove mlade mame u zadnje vreme ,pa chak mislim da ulazu vishe novca u sebe nego dok su bile curice .........:lol:

Jel to stiglo prolece kod tebe..:lol::lol:
 
.........ma nije problem u tome shto gledaju vec u napadnosti gledanja ,postaju kao mushkarci odmeravaju bezobrazno ne skidajuci pogled sa mushkarca a to se devojkama bez kolica ne deshava ,polude totalno ............:lol::lol::lol:......toliku sigurnost dobiju da se mozesh machevati pogledom ........:D

:shock: uf,jedva cekam da dobijem bebu!Pa cu ko sto muskarci koriste dete,kao-jao sto ti je sladak mali... e tako,i onda kad se izmachujemo pogledima da mu predam bitku negde u shumarku...
 

Back
Top