Vrhunac domace antisprske birokratije...

mijatovic_86

Zainteresovan član
Poruka
199
Pozdrav svima... Znaci jutros sam na citao neke vesti na nekim"nasim" internet sajtovima koji su u zadnje vreme izgleda merilo proevropsko-americkog ponasanja koje se "od nas trazi" i neki komentari ispod vesti su me malo pogodili pa rekoh ajde da napisem i ja neki komentar sa drugacijim misljenjem, ali ne lezi vraze... Procitam ja prvo pravila, da treba da prodje komentar moderatorsku kontrolu da bi bio objavljen... OK nemam nista protiv, nikoga necu vredjati niti sta slicno.. Samo iznosim svoje misljenje.. i tako poslao ja komentar i cekao pola sata-sat ali moj komentar se ne objavljuje... prolazi jos neko vreme i eto ti komentara nekih Siptara, kako Srbija treba da plati odstetu "Kosovu" za ekspoatisanje prirodnih bogatstava od 1912.god pa do 1999.god, pa ratnu odstetu za 1998 i 1999. i jos neke takve nebuloze, i onda sam se posteno izvnervirao... Znaci svaki prosrpski i za mene normalni komentari (tipa ko ima za pravo sebi da da , da pokloni zemlju ljudi(Srba) koji su ziveli na Kosovu i Metohiji nekima drugima i da ih za to ne pita, kako bi on lakse mogao da putuje u Nemacku... i tako slicno) ne mogu da prodju DIRIGOVANU proevropsku cenzuru, a tezenje Siprata i ostalih egomanijaka, koji gledaju samo svoj DZEP, su OK i to treba da bude opste prihvaceno... Znaci totalno sam odlepio, kako nesto tako moze da se radi u drzavi Srbiji...

P.S.
Nisam napisoa ime tv-radio-internet novinarske kuce zato sto nisam siguran da je to u skladu sa pravilima foruma krstarice? Ako jeste recite mi...
 
Strasno je koliko je sponzorstvo nasih medija sa strane. Prosto je neverovatno da se tako nesto radi na stetu Srbije, slicnih primera imao sam i ja licno... Al' to je ta njihova demokratija.

Juce je bio "Kljuc" na RTS koji se bavio problematikom medijskih duplih standarda, i, najblaze receno, Brana Crncevic je razbio ostale goste medju kojima je bila i cuvena Sonja Biserko.
 
Strasno je koliko je sponzorstvo nasih medija sa strane. Prosto je neverovatno da se tako nesto radi na stetu Srbije, slicnih primera imao sam i ja licno... Al' to je ta njihova demokratija.

Juce je bio "Kljuc" na RTS koji se bavio problematikom medijskih duplih standarda, i, najblaze receno, Brana Crncevic je razbio ostale goste medju kojima je bila i cuvena Sonja Biserko.


Mene je oduševio onaj novosađanin (gledao sam sa prekidima pa mu nisam zapazio ime).
 
Mene je oduševio onaj novosađanin (gledao sam sa prekidima pa mu nisam zapazio ime).

Да тај момак је био изванредан, хладан "као шприцер" и само се смешка и растура багру антисрпску. Он је из НСПМ (Нова српска политичка мисао) а олош типа Бисерко и Самарџић тврде да су они НАЦИСТИ, ејјјјјјјјј.......ни мање ни више, па то је стварно испод сваког нивоа, не знам да ли је неко читао њихове текстове који су по правилу изванредни и у којима нема ни Н од нацизма...

А Црнчевић је био стандардно ОДЛИЧАН.......бабу је растртио.....
 
Pozdrav svima... Znaci jutros sam na citao neke vesti na nekim"nasim" internet sajtovima koji su u zadnje vreme izgleda merilo proevropsko-americkog ponasanja koje se "od nas trazi" i neki komentari ispod vesti su me malo pogodili pa rekoh ajde da napisem i ja neki komentar sa drugacijim misljenjem, ali ne lezi vraze... Procitam ja prvo pravila, da treba da prodje komentar moderatorsku kontrolu da bi bio objavljen... OK nemam nista protiv, nikoga necu vredjati niti sta slicno.. Samo iznosim svoje misljenje.. i tako poslao ja komentar i cekao pola sata-sat ali moj komentar se ne objavljuje... prolazi jos neko vreme i eto ti komentara nekih Siptara, kako Srbija treba da plati odstetu "Kosovu" za ekspoatisanje prirodnih bogatstava od 1912.god pa do 1999.god, pa ratnu odstetu za 1998 i 1999. i jos neke takve nebuloze, i onda sam se posteno izvnervirao... Znaci svaki prosrpski i za mene normalni komentari (tipa ko ima za pravo sebi da da , da pokloni zemlju ljudi(Srba) koji su ziveli na Kosovu i Metohiji nekima drugima i da ih za to ne pita, kako bi on lakse mogao da putuje u Nemacku... i tako slicno) ne mogu da prodju DIRIGOVANU proevropsku cenzuru, a tezenje Siprata i ostalih egomanijaka, koji gledaju samo svoj DZEP, su OK i to treba da bude opste prihvaceno... Znaci totalno sam odlepio, kako nesto tako moze da se radi u drzavi Srbiji...

P.S.
Nisam napisoa ime tv-radio-internet novinarske kuce zato sto nisam siguran da je to u skladu sa pravilima foruma krstarice? Ako jeste recite mi...

A sta meni znaci ceo ovaj tvoj tekst bez linka ( dokaza ) ?! Bez linka lici na price kasirki , poput cula , rekla , videla , kazala ...

Pa postavi link pa da razgovaramo !
 
Да тај момак је био изванредан, хладан "као шприцер" и само се смешка и растура багру антисрпску. Он је из НСПМ (Нова српска политичка мисао) а олош типа Бисерко и Самарџић тврде да су они НАЦИСТИ, ејјјјјјјјј.......ни мање ни више, па то је стварно испод сваког нивоа, не знам да ли је неко читао њихове текстове који су по правилу изванредни и у којима нема ни Н од нацизма...

А Црнчевић је био стандардно ОДЛИЧАН.......бабу је растртио.....


Da, baš kad je rekao odprilike :
"kada se izgube svi argumenti počninje vređanje".

Samo isto toliko me je zapanjio svojom nekulturom onaj iz LDP.
Mada mislim da mu je jedini zadatak bio da sprečava i seče bilo šta što ovaj dečko želi da kaže.Bezbroj puta mu je upao u reč.
Toliki mu je stepen političke nekulture i netolerantnosti da ona voditeljka jednostavno nije smela ništa da mu kaže da i nju javno ne pokuša da izvređa.
 
Pozdrav svima... Znaci jutros sam na citao neke vesti na nekim"nasim" internet sajtovima koji su u zadnje vreme izgleda merilo proevropsko-americkog ponasanja koje se "od nas trazi" i neki komentari ispod vesti su me malo pogodili pa rekoh ajde da napisem i ja neki komentar sa drugacijim misljenjem, ali ne lezi vraze... Procitam ja prvo pravila, da treba da prodje komentar moderatorsku kontrolu da bi bio objavljen... OK nemam nista protiv, nikoga necu vredjati niti sta slicno.. Samo iznosim svoje misljenje.. i tako poslao ja komentar i cekao pola sata-sat ali moj komentar se ne objavljuje... prolazi jos neko vreme i eto ti komentara nekih Siptara, kako Srbija treba da plati odstetu "Kosovu" za ekspoatisanje prirodnih bogatstava od 1912.god pa do 1999.god, pa ratnu odstetu za 1998 i 1999. i jos neke takve nebuloze, i onda sam se posteno izvnervirao... Znaci svaki prosrpski i za mene normalni komentari (tipa ko ima za pravo sebi da da , da pokloni zemlju ljudi(Srba) koji su ziveli na Kosovu i Metohiji nekima drugima i da ih za to ne pita, kako bi on lakse mogao da putuje u Nemacku... i tako slicno) ne mogu da prodju DIRIGOVANU proevropsku cenzuru, a tezenje Siprata i ostalih egomanijaka, koji gledaju samo svoj DZEP, su OK i to treba da bude opste prihvaceno... Znaci totalno sam odlepio, kako nesto tako moze da se radi u drzavi Srbiji...

P.S.
Nisam napisoa ime tv-radio-internet novinarske kuce zato sto nisam siguran da je to u skladu sa pravilima foruma krstarice? Ako jeste recite mi
...

Могу да погађам ко је у питању? Рецимо, Бе92...
 
Да тај момак је био изванредан, хладан "као шприцер" и само се смешка и растура багру антисрпску. Он је из НСПМ (Нова српска политичка мисао) а олош типа Бисерко и Самарџић тврде да су они НАЦИСТИ, ејјјјјјјјј.......ни мање ни више, па то је стварно испод сваког нивоа, не знам да ли је неко читао њихове текстове који су по правилу изванредни и у којима нема ни Н од нацизма...

А Црнчевић је био стандардно ОДЛИЧАН.......бабу је растртио.....

Дај неки детаљ, нисам нажалост гледала...:|
 
Pozdrav svima... Znaci jutros sam na citao neke vesti na nekim"nasim" internet sajtovima koji su u zadnje vreme izgleda merilo proevropsko-americkog ponasanja koje se "od nas trazi" i neki komentari ispod vesti su me malo pogodili pa rekoh ajde da napisem i ja neki komentar sa drugacijim misljenjem, ali ne lezi vraze... Procitam ja prvo pravila, da treba da prodje komentar moderatorsku kontrolu da bi bio objavljen... OK nemam nista protiv, nikoga necu vredjati niti sta slicno.. Samo iznosim svoje misljenje.. i tako poslao ja komentar i cekao pola sata-sat ali moj komentar se ne objavljuje... prolazi jos neko vreme i eto ti komentara nekih Siptara, kako Srbija treba da plati odstetu "Kosovu" za ekspoatisanje prirodnih bogatstava od 1912.god pa do 1999.god, pa ratnu odstetu za 1998 i 1999. i jos neke takve nebuloze, i onda sam se posteno izvnervirao... Znaci svaki prosrpski i za mene normalni komentari (tipa ko ima za pravo sebi da da , da pokloni zemlju ljudi(Srba) koji su ziveli na Kosovu i Metohiji nekima drugima i da ih za to ne pita, kako bi on lakse mogao da putuje u Nemacku... i tako slicno) ne mogu da prodju DIRIGOVANU proevropsku cenzuru, a tezenje Siprata i ostalih egomanijaka, koji gledaju samo svoj DZEP, su OK i to treba da bude opste prihvaceno... Znaci totalno sam odlepio, kako nesto tako moze da se radi u drzavi Srbiji...

P.S.
Nisam napisoa ime tv-radio-internet novinarske kuce zato sto nisam siguran da je to u skladu sa pravilima foruma krstarice? Ako jeste recite mi...


jeste u skladu je i predpostavljam da se radi o internet sajtu ustasko-siptarsko-balijsko-antisrpske televizije B92
 
A sta meni znaci ceo ovaj tvoj tekst bez linka ( dokaza ) ?! Bez linka lici na price kasirki , poput cula , rekla , videla , kazala ...

Pa postavi link pa da razgovaramo !

ne moze da postavi link kad ustasko-siptarsko-balijsko-sorosevska b92 nece ni da objavi njegov komentar. kako da postavi link do njega kad je njegov komentar kao prosrpski obrisan/zabranjen/cenzurisan/sankcionisan od strane siptarsko-ustasko-sorosevske bande sa televizije U-92?
 
Дај неки детаљ, нисам нажалост гледала...:|

Дијалог је био исувише компликован да бих могао да ти препричам, углавном Црнчевић је прозвао ове НВО злочиначким удружењима од чега је Бисерко буквално добила тикове... а момак из НСПМ се бранио веома разложно и паметно од напада Самарџића чија је суштина напада на НСПМ била та да су они нацисти и да њих наводно финансира Влада што уопште није тачно, тај момак а и остали раде волонтерски, и нападао је НСПМ да су квази-научни часопис јер се он наводно бави НАУКОМ па то врло добро зна а прескочио је да каже да му није било ТАТЕ да не би видео ни И од историјских наука и факултета...уопште тема емисије је била ДВОСТРУКИ СТАНДАРДИ У МЕДИЈИМА и о томе шта то значи ГОВОР МРЖЊЕ и како се и зашто тај појам злоупотребљава и КО ЈЕ ВЛАСТАН да прогласи нечије речи да су говор мржње, па је онда водитељка у вези изјава Самарџића да су НСПМ нацисти питала њега како је могао да изјави да је требало да однесу са политичке сцене Коштуницу АЛИ У ГЕПЕКУ - па је онда он признао да би то што је он рекао могао бити говор мржње да је учињено неко зло Коштуници... итд.итд. компликовано... мислим да има снимак на ју тјубу......
 
Који је наслов? Да потражим...

Ма јуче је на некој од тема неко написао линк - али сада не могу да га нађем...
него тек ће вечерас ДА БУДЕ ПИЧВАЈЗ на 1.програму у 22:05 ТВ ДУЕЛ ВЕЉА
ИЛИЋ - ДИНКИЋ..... спреми се.....:lol::lol::lol: надам се да Веља неће да га пребије до краја емисије........:lol::lol::lol:
 
to se zove CENZURA a CENZURA je zabranjena zakonom o javnom informisanju tako da je jasno da ustasko-siptarsko-sorosevska U-92 filtriranjem komentare i odbijanjem da objave one prosrpske krsi zakon o javnom informisanju.

zato ih treba prvo upozoriti da to ne rade, a ako nstave onda ih treba ZABRANITI
 
Nisu objavili...
I imam pravo da se ljutim... To bi trebalo da je srpska televizija a ne tamo nekoga sta ti ja znam...

Тако је, с обзиром да су од РРА добили националну фреквенцију, односно етар, што је национално добро,
требало би да се понашају у складу са националним и државним интересима, међутим сви смо сведоци,
какву анти-српску уређивачку политику води овај медиј.
 

Back
Top