Bes

Aca je car!

Zainteresovan član
Poruka
106
Da li ste puni besa? Kako ga iskaljujete/upotrebljavate? I tako to na tu temu... ;)


Ja volim da trcim jer mi je to nekako najzdravije a u poslednje vreme mi ni to ne pomaze jer me nesto cini jako besnim. Ne volim da sam besan ali to mi se desava tako cesto... Mrzim to, ne znam zasto se desava.
 
Da li ste puni besa? Kako ga iskaljujete/upotrebljavate? I tako to na tu temu... ;)


Ja volim da trcim jer mi je to nekako najzdravije a u poslednje vreme mi ni to ne pomaze jer me nesto cini jako besnim. Ne volim da sam besan ali to mi se desava tako cesto... Mrzim to, ne znam zasto se desava.

Mnogi dodju ovde na forum da bi iskaljivali svoj bes...
A nisam puna besa inace...
 
dodju mi trenuci gde sam bas nadrkan zesce i ocu da poludim a pogotovu ako me jos nesto iznervira(ili neko) ali uglavnom pokusavam da se suzdrzim i da smirim strasti....
 
Teško da sam besan jer sam više flegmatičan čovek,ali ako sam besan što kažem da je retko ili sednem pa se iživljavam po klaviru svirajući brze ruske ili kubanske pesme ili na bajs pa gas do daske...
 
ja ili odem da basket..ili ako sam umoran,ili pada kisha ...sednem za komp,upralim ziku..i igram cs-izhivljavam se na drugima.:D....zvuchi smeshno,ali deluje..xD..i treca stvar,bi bilo..neko...Crtanje..lol
 
uh deshawalo mi se sto puta da sam nabijena besom i to bez nekog posebnog razloga,a i inache mi se deshawa da osetim da sam nadrndana iz chista mira,zato cu pocheti da treniram ponowo,tako cu na najpametniji nachin da se odreknem toga..a do tada udaram u jastuk i lomim tanjire po kuci:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
retko kad sam besna,a najcesce upalim muziku i igram,igranje mi pomaze da izbacim tu negativnu energiju i bes iz sebe...ili pola sata trcim.....to je to....
 
Ja sam vrlo, vrlo retko besan, chak se ne secam kad sam poslednji put bio nadrndan..Ali, ako sam nekad besan, onda odradim par serija sklekova onako najbrze shto mogu...i posle toga isqliram uz neku muziku...Ali neku smirujucu, necu da se smirujem uz megadeth...
 
uff ja sam cesto bjesna....ugl onda slusam neku muziku..il igram neke glupa igrice....mada kad sam stvarno bas bas ali nenormalno bjesna odem i spavam...nekako mi je poslije lakse..
 

Back
Top