Radikali..........., ko Tito i Sloba!

SLOBODANOVA PISMA IZ HAGA

Sloba - Jun 29, 2001 14:28

Pozdrav svima iz suncanog Haga !
Evo me, pijem kafu sa drugarima. Ovde nije lose (bolje nego CZ). Srbi, Hrvati i Bosnjaci zajedno igraju kosarku, karte, saha . . . Krstic (dobio dozivotno) je sampion u ping-pongu, Dario Kordic (dobio 25 godina) priprema balkanske specijalitete, jedino Blaskic (45 godina) kunja. Ima ovde i nekih placenika i domacih izdajnika, ali, niko ne sme da nas bije! Pozdrav mojoj Miri od prije Biljane i kuma Momcila. Miro srce, ne sekiraj se, proci ce ovo brzo, ovde se sapuce da Rusi spremaju iskrcavanje u Holandiji.
Od sada cu da vam se javljam cesce. Volim i ja vas!
Slobodan (malo morgen !)
 
Karadzic -

E moj Slobo, dobro sam ja tebi govorio da se ne zalecemo toliko, ali ti nisi sluš'o. Nego molim te reci mi kako ti je tamo? Da l' tuku? Cujem da imas i tuš.
Blago tebi. Ja se lomatam po ovim bosanskim gudurama i nisam se okup'o godinu dana. A i ova pecina u kojoj zivim je vlazna. Zaradio sam reumu, bole me krsta. Mladic me više ne obilazi kao nekada. Zavuk'o se u svoje jazbine, nosa ne pomalja.
šuška se da flertuješ sa Biljanom. Pa zar ne znaš bolan da je ona moja. Nikada se nije htela udati, bila mi je vjerna. Kazu da te Krajisnik bije u šahu. Cekaj samo dok i ja dodjem pa ceš vidjeti ko je šah majstor. A tek Mladic. Cim stignemo organizovat cemo šahovsku olimpijadu. I ta hrvacka djubrad te bije u šahu. Eeeee moj Slobo. Haj' zdravo, Bog cuva Srbe. Tvoj Radovan
 
Clinton -

Hallooo Slob ! Trazio sam od Busha special protection for you. Nikako da shvati koliko si nam pomogao :
vaskrsao NATO, baze na Balkanu, unistio yu ekonomiju . . . Obecao mi je, dooon't worry Slob !
Hilary je procitala Mirinu knjigu. Oooodusevljena ! Slusaj Slob, AMERIKA OCEKUJE TVOJE MEMOARE. Holbruk honorare. Ali pazi ! Ni u sali ne pominji Vijetnam ! Vi ste na Kosovu ubili vise od hiljadu ljudi, a mi u Vijetnamu vise od milion. Braneci ih od komunizma, OOOOK ?
And remember the golden rule : whoever owns gold, makes the rule.
Have a nice time, your Bill
 
nesto ste mi se svi raspevali protiv radikali.pretpostavljam zato sto vecina forumasi zivi po evropu i ostali kontinenti pa nemaju vezu sa ono sto se dogadja u srbiju.izgleda da ja moram reci.i pored to sto su skoro svi oglaseni na ovu temu protiv radikali oni su na poslednji predsednicki izbori dobili 60 i kusur posto glasova u srbiju.u parlamentarni izbori oni su sve bolji.ja bi to ovako reko.srbija mislim ona brez vojvodinu i beograd je siromasnija sredina i narod nema internet.internet je dostupniji u vojvodinu i beograd a od nasi gastarbajteri vecina ima internet.znaci protiv radikali su oni koji nisu iz centralnu srbiju sto je i logicno.gastarbajteri ko i uvek nemaju pojma ni gde se nalaze a kamoli sta se radi spolitiku u srbiju.
ja licno sam protiv radikali al sto jes jes srs napreduje
 
Gospodine.........., kaznjivo je preuredjivati postove drugih korisnika foruma. Ali nije kaznjivo drugojacije misljenje. Pa prema tome...., gresni ste kao i vasa ideologija i idoli koje drzite do srca...
gospodine prividja vam se (izgleda da sam bio u pravu u ranijem postu :) ) - nigde nisam "preuredjivao" bilo cije postove, samo sam naveo kontraprimer bez navodjenja bilo cijeg potpisa. gde pise da je to "kaznjivo" ?
u KZ albanije?

idole nemam, a koga drzim do srca - nije vas problem ;)
 
Clinton -

Hallooo Slob ! Trazio sam od Busha special protection for you. Nikako da shvati koliko si nam pomogao :
vaskrsao NATO, baze na Balkanu, unistio yu ekonomiju . . . Obecao mi je, dooon't worry Slob !
Hilary je procitala Mirinu knjigu. Oooodusevljena ! Slusaj Slob, AMERIKA OCEKUJE TVOJE MEMOARE. Holbruk honorare. Ali pazi ! Ni u sali ne pominji Vijetnam ! Vi ste na Kosovu ubili vise od hiljadu ljudi, a mi u Vijetnamu vise od milion. Braneci ih od komunizma, OOOOK ?
And remember the golden rule : whoever owns gold, makes the rule.
Have a nice time, your Bill

ti me odusevljavas karpos.
 
Kostunica -

G. Milosevicu !
ja NISTA NISAM ZNAO.. casna pionirska. Cak sam i svog coveka u saveznoj vladi simbolicno skinuo ; dao je ostavku (jeste, dogovoreno je bilo, a i nije mogao da odbije ponudu koju sam mu dao... uzgred, njemu cist car.. uskoro nece imati cega da bude predsednik, bas kao ni ja...), ali.. znate i sami da nisam imao izbora...
Inace, sta kazete za donatore ?. . . Kao na Titovoj sahrani ! . . ( Sta, bravar je bio bolji ? mislite ?) . . . Pa, leeeepa se cifrica skupila.. eto, moj zivot do skora nije vredeo ni pisljiva boba, lani mi se posrecilo i rejting digao pa su mi par macaka prezivele i spasle se neminovnog zamrzivaca (kriza koju ste Vi izazvali !), ali vi, bogami.....milijardica, pa jos i preteklo... i-haaaa... moglo je mozda i vise (da smo vas dali ranije) ali tako mi treba kad nisam slusao Djindjica....
Racunajte na skoro okupljanje porodice - kod vas sad.. Inace, ja NISTA NISAM ZNAO (ne obavestavaju me, izdajnici ... &^%$##@$# !)..a i necu da znam ubuduce...
 

Back
Top