TADIĆ ZAHLADNJUJE ODNOS SA RUSIJOM DA BI SRBIJA SLUŠALA AMERIKU

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Tadić je juče pristao u razgovoru sa Ruskim ministrom za vanredne situacije Sergejem Šojguom da odmah potvrdi sporazum o gasovodu a već danas kaže da nemože pre izbora.Zar on misli da tako može da se radi sa Rusijom?Zar ona zavisi od nas ili mi od nje?Ako tako nastavi on Srbiju neće spasiti samo će nas ko kučiće vezati za Ameriku.A SAD OVIM PONAŠANJEM SAM SIGURAN DA TO ŽELI.
 
Tadić je juče pristao u razgovoru sa Ruskim ministrom za vanredne situacije Sergejem Šojguom da odmah potvrdi sporazum o gasovodu a već danas kaže da nemože pre izbora.Zar on misli da tako može da se radi sa Rusijom?Zar ona zavisi od nas ili mi od nje?Ako tako nastavi on Srbiju neće spasiti samo će nas ko kučiće vezati za Ameriku.A SAD OVIM PONAŠANJEM SAM SIGURAN DA TO ŽELI.

kakvo debilno razmisljanje .. mora da si radikal


ps text nisam ni citao samo naslov .. a pak mi zvuci debilno bez uvrede. mozak izniklovan od detinja raznih.
 
Prema sporazumu, gasovod "Nabuko" treba Turskoj da obezbedi pet do deset miijardi kubnih metara gasa godišnje, Bugarskoj milijardu kubika, Mađarskoj dve milijarde kubnih metara, a ostatak od planiranih 31 milijardu kubnih metara namenjen je za zapadnu Evropu.
A mi cemo da placamo uvoz gasa po evropskim cenama!
Projekat gasovoda "Nabuko" dobio je šestog partnera, pošto se konzorcijumu energetskih koncerna iz Austrije (OMV), Rumunije (Transgaz), Mađarske (MOL), Bugarske (Bulgargaz) i Turske (Botas) priključio nemački RWE.
 
kakav je licemer i lazov tadic.

znaci kaze da ne moze dok je vlada tehnicka da se prihvati ovaj sporazum tj ratifikuje a SSSP da se potpise i ratifikuje e pa to moze...

Da li si ti hronicno neobavesten ili sta...? Ova sadasnja,tehnicka vlada je prihvatila,tj ratifikovala SSP jos dok nije bila tehnicka. I ovlastila Djelica da ga potpise.
 
Tadić je juče pristao u razgovoru sa Ruskim ministrom za vanredne situacije Sergejem Šojguom da odmah potvrdi sporazum o gasovodu a već danas kaže da nemože pre izbora.Zar on misli da tako može da se radi sa Rusijom?Zar ona zavisi od nas ili mi od nje?Ako tako nastavi on Srbiju neće spasiti samo će nas ko kučiće vezati za Ameriku.A SAD OVIM PONAŠANJEM SAM SIGURAN DA TO ŽELI.

u redu u redu ubedio si me . ne glasam za njega.jes zadovoljan
 
Da li si ti hronicno neobavesten ili sta...? Ova sadasnja,tehnicka vlada je prihvatila,tj ratifikovala SSP jos dok nije bila tehnicka. I ovlastila Djelica da ga potpise.
a da li si ti obavesten da nam nije ni ponudjen SSP? i kako uopste vlada moze da "ratifikuje" takav sporazum? znas li uopste sta znaci ratifikacija medj. sporazuma?
 
Слажем се са Драгоном. Нигде нам тај споразум није ни понуђен. То су само јефтини политички поени ДС-а. Још нешто, пошто је чињеница да ће бити понуђен на потписивање 28. априла, како се говори, уколико се пиотпише биће невађећи
 
Ostalo je samo 3 nedelje do izbora i ne vidim problem da svi potpisi sacekaju novu Vladu, bilo oni sa EU ili sa Rusijom.

Potpisi sa EU zavise lično od njih naravno ako ne krune Srbiju a sa Rusijom zašto ne potpisati odmah i kome to smeta kad su za to DSS,SPS,SRS.NS zaključite sami.Kako ćemo steći poverenje Rusa kad smo ljigavi i bez glave.
 

Back
Top