Seks sa zivotinjama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Snezna_kraljica:
enrico:
Stochic nije zivotinja! Ja sam chitao chlanak da je devojku na Himalajima, po njenom svedochenju silovao JETI! Posle je zatrudnela i ceo onaj azijatski kraj je cekao vest u novinama da vide sta ce da rodi. A kad su se rodili mali zuti kosooki, tad je jedan pastir, tamo gore, negde na brdu sav ogrnut u kozu od JAK-a, samo pogladio bradu...
Zanimljivo... :lol: Jadna ta zena.... Bila je ubedjena.... Koji blam!
Mislis da bi joj bilo lakse da je stvarno bio Jeti
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
Zapovest glasi - DALJE OD MOG KREVETA! :evil:
Salu na stranu...
Rekoh da si nevaljao. Zato ostaje ta odluka. A Ronik je bas bio poslusan... 8)

Ronik je nevaljalac, zasto si morala da mi rodis mladjeg brata!?! :evil: Stalno mi krade cucle iz guze... musavko jedan... hahhahaahahahahaha
Cekaj, cekaj..... Da sumiramo neke stvari....... Znaci - onaj minotaur (ili kentaur) kako god, brat Ronika, je i tvoj brat, a ako ste vas dvojica braca, onda je i on moj sin? :shock: Au, ovo je bas zamrseno..... Nisam ja za ove price...
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Snezna_kraljica:
Zapovest glasi - DALJE OD MOG KREVETA! :evil:
Salu na stranu...
Rekoh da si nevaljao. Zato ostaje ta odluka. A Ronik je bas bio poslusan... 8)

Ronik je nevaljalac, zasto si morala da mi rodis mladjeg brata!?! :evil: Stalno mi krade cucle iz guze... musavko jedan... hahhahaahahahahaha
Cekaj, cekaj..... Da sumiramo neke stvari....... Znaci - onaj minotaur (ili kentaur) kako god, brat Ronika, je i tvoj brat, a ako ste vas dvojica braca, onda je i on moj sin? :shock: Au, ovo je bas zamrseno..... Nisam ja za ove price...
Jeste a Ljovisna mu je tetka
 
Snezna_kraljica:
Cekaj, cekaj..... Da sumiramo neke stvari....... Znaci - onaj minotaur (ili kentaur) kako god, brat Ronika, je i tvoj brat, a ako ste vas dvojica braca, onda je i on moj sin? :shock: Au, ovo je bas zamrseno..... Nisam ja za ove price...

Oh ne... mama je opet pila... mama, znam da istina boli, ali mi smo TVOJA kopilad i nikakava rakijica i viski to nece promeniti.... :) sad znam zasto Ronik voli moje cucle... hahahahah
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
Cekaj, cekaj..... Da sumiramo neke stvari....... Znaci - onaj minotaur (ili kentaur) kako god, brat Ronika, je i tvoj brat, a ako ste vas dvojica braca, onda je i on moj sin? :shock: Au, ovo je bas zamrseno..... Nisam ja za ove price...

Oh ne... mama je opet pila... mama, znam da istina boli, ali mi smo kopilad i nikakava rakijica i viski to nece promeniti.... :) sad znam zasto Ronik voli moje cucle... hahahahah
Ovo je prevrsilo granicu dobrog ukusa. :P :lol:
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Snezna_kraljica:
Oh ne... mama je opet pila... mama, znam da istina boli, ali mi smo kopilad i nikakava rakijica i viski to nece promeniti.... :) sad znam zasto Ronik voli moje cucle... hahahahah
Ovo je prevrsilo granicu dobrog ukusa. :P :lol:

Tek sada?!!?? Uh kako si perverzna... :)
Ne, samo sam tolerantna prema ljudima koji mi prirastu za srce... :P[/quote]
Ne daj mu vise da sisa pa ce biti dalje od srca
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top