TADIĆ SRAMNO BLAG PREMA EU

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Reči žaljenje,nezadovoljstvo naroda,zabrinutost su toliko neozbiljne i neubedljive od jednog presednika da nezaslužuje sada ni mesto premijera a on ima najteži zadatak u istoriji Srbije kao i da zaustavi dalje priznavanje nezavisnosti Kosova od ostalih zemalja Sveta.On ne vidi dalje od ekonomije a i da se razume u nju ne bi sve više produbljivao jaz između bogatih i siromašnih.Primer je za to današnje povećanje plata neproizvodnim kolektivima prosveti i zdravstvu a gde su tu radnici nosioci razvoja jedne zemlje,zar ne treba prvo njima povećati plate.Sve više se stiče utisak iz dana u dan da nije za vreme i mesto koje mu sada pripada zar ne?
 
Reči žaljenje,nezadovoljstvo naroda,zabrinutost su toliko neozbiljne i neubedljive od jednog presednika da nezaslužuje sada ni mesto premijera a on ima najteži zadatak u istoriji Srbije kao i da zaustavi dalje priznavanje nezavisnosti Kosova od ostalih zemalja Sveta.On nevidi dalje od ekonomije a i da se razume u nju ne bi sve više produbljivao jaz između bogatih i siromašnih.Primer je za to današnje povećanje plata neproizvodnim kolektivima prosveti i zdravstvu a gde su tu radnici nosioci razvoja jedne zemlje,zar ne treba prvo njima povećati plate.Sve više se stiče utisak iz dana u dan da nije za vreme i mesto koje mu sada pripada zar ne?

What a load of bullshit.

A za ovo drugo, doktori su mnogo bitniji nego neki nisko kvalifikovani majstor recimo za razvoj jedne zemlje. Oni ne zaradjuju pare direktno, ali indirektno zaradjuju veoma puno.
 
What a load of bullshit.

A za ovo drugo, doktori su mnogo bitniji nego neki nisko kvalifikovani majstor recimo za razvoj jedne zemlje. Oni ne zaradjuju pare direktno, ali indirektno zaradjuju veoma puno.
Znači po tebi nisko kvalifikovani da čeprkaju po kontejneru dok doktori razviju zamlju.I reci ti meni biseru od iteligencije od koga to doktori zarađuju indirektno puno.Od koga reci hoću precizan odgovor?
 
Što bre lažeš ko pas pa što nisi UN napisao malim slovima.I kao lažov nemaš pravo da bilo koju stranku podjebavaš.

hahha......UN je skracenica, a sve skracenica pisem velikim slovima :)

ali kao sto sam rekao

ne brinem se, radikali ce spreciti da kosovo zazivi kao prava drzava i vratice ga srbiji :):)
steta sto niko od radikala nije siguran kako to treba uraditi (osim nekog novog rata).....
 
hahha......UN je skracenica, a sve skracenica pisem velikim slovima :)

ali kao sto sam rekao

ne brinem se, radikali ce spreciti da kosovo zazivi kao prava drzava i vratice ga srbiji :):)
steta sto niko od radikala nije siguran kako to treba uraditi (osim nekog novog rata).....

Ko ti puni uši o ratu....mi Srbi nikad nismo prvi opalili metak na našoj teritoriji tako da ne možemo snositi veću odgovornost od suprotne strane.
 

Back
Top