Dulicev autogo!

Alternativac

Obećava
Poruka
58
Ovo su izvodi iz intervjua koji je Dulic dao valjda holandskom radiju.
...„And that means that it is so important that the agreement signed with the EU. Because the candidate membership of the EU in view, the voters who doubt - about 5 percent - possibly on a pro-European party. ”
Prevod ukratko:
Veoma je važno da se potpise sporazum sa EU zbog 5% neodlucnih biraca koji će vjerovatno glasati za pro-evropsku partiju.
---------------------------------
„At this time, former General Ratko Mladic, among others suspected of war crimes in Srebrenica, are still at liberty.
Dulic: ”He is almost certainly in Serbia. He succeeds very well to hide. Addition, he has a strong network. His supporters help him.„

Dulic hopes that soon, if the democratic parties win the elections, there finally enough political will to ensure the police and secret service force to arrest Mladic.

Ratko Mladic je na pored ostalih osumnjicenih za Srebrenicu još uvijek na slobodi?
Dulic: On je gotovo sigurno u Srbiji. Vrlo je uspjesan u skrivanju. Dodatno ima jaku mrezu. Pristalice ga pomazu.
Dulic se nada da ako demokratske partije pobijede da će konacno imati dovoljno politicke volje da osiguraju da će policija i tajne sluzbe uhapsiti Mladica.
---------------------------
Fifty man
” Dulic stressed that the Serbs in recent years have produced very cooperative: „We have approximately 50 man extradited to The Hague. Doing were two former presidents of Serbia and Yugoslavia, we have almost the entire staff of the army sent to The Hague, including 10 generals, and the whole key politicians, including Milosevic. therefore, we do our very best. We also want to extradite Mladic, because we want this ugly chapter of our history closed. ”

Dulic je naglasio da su se srbi pokazali veoma kooperativnim: „Isporucili smo oko 50 ljudi u Hag. Pored dva bivša predsjednika Srbije i Jugoslavije, predali smo skoro kompletan sastav armije, ukljucujuci 10 generala i čitavu grupu kljucnih politicara, ukljucujuci Milosevica. Ocigledno mi radimo najbolje sto možemo. Mi hoćemo da isporucimo Mladica da bi zatvorili ruzno poglavlje naše istorije.

Link na engleskom:
http://translate.google.com/transla....wereldomroep.nl/actua/europa/080408_dulic&sa. .. X&oi=translate&resnum=8&ct=result&prev=/search%3Fq%3D%2Boliver%2Bdulic%2Bhaag%26hl%3Den%26sa%3DG ”
---------------------------------------------------------------------
Cvrst stav Holandije je posledica Duliceve posjete Hagu i izjave da je Mladic u Srbiji!
Ovom izjavom je sebe u ocima naroda prestavio kao „cinkarosa” iliti „zapadnog agenta”.
Isao je da „omeksa” Holandiju a u stvari dao joj snažnu podrsku za njen cvrst stav.
Da ima obraza nikad se više ne bi pojavio u javnosti. Sad ima 13 dana da juri Mladica.
Ko bi se posle ovakve izjave iz Evrope usudio da ponudi bilo kakav papir demokratama? Niko, pa nisu oni diletanti kao Dulic&Co.
 
Ovo su izvodi iz intervjua koji je Dulic dao valjda holandskom radiju.
...„And that means that it is so important that the agreement signed with the EU. Because the candidate membership of the EU in view, the voters who doubt - about 5 percent - possibly on a pro-European party. ”
Prevod ukratko:
Veoma je važno da se potpise sporazum sa EU zbog 5% neodlucnih biraca koji će vjerovatno glasati za pro-evropsku partiju.
---------------------------------
„At this time, former General Ratko Mladic, among others suspected of war crimes in Srebrenica, are still at liberty.
Dulic: ”He is almost certainly in Serbia. He succeeds very well to hide. Addition, he has a strong network. His supporters help him.„

Dulic hopes that soon, if the democratic parties win the elections, there finally enough political will to ensure the police and secret service force to arrest Mladic.

Ratko Mladic je na pored ostalih osumnjicenih za Srebrenicu još uvijek na slobodi?
Dulic: On je gotovo sigurno u Srbiji. Vrlo je uspjesan u skrivanju. Dodatno ima jaku mrezu. Pristalice ga pomazu.
Dulic se nada da ako demokratske partije pobijede da će konacno imati dovoljno politicke volje da osiguraju da će policija i tajne sluzbe uhapsiti Mladica.
---------------------------
Fifty man
” Dulic stressed that the Serbs in recent years have produced very cooperative: „We have approximately 50 man extradited to The Hague. Doing were two former presidents of Serbia and Yugoslavia, we have almost the entire staff of the army sent to The Hague, including 10 generals, and the whole key politicians, including Milosevic. therefore, we do our very best. We also want to extradite Mladic, because we want this ugly chapter of our history closed. ”

Dulic je naglasio da su se srbi pokazali veoma kooperativnim: „Isporucili smo oko 50 ljudi u Hag. Pored dva bivša predsjednika Srbije i Jugoslavije, predali smo skoro kompletan sastav armije, ukljucujuci 10 generala i čitavu grupu kljucnih politicara, ukljucujuci Milosevica. Ocigledno mi radimo najbolje sto možemo. Mi hoćemo da isporucimo Mladica da bi zatvorili ruzno poglavlje naše istorije.

Link na engleskom:
http://translate.google.com/transla....wereldomroep.nl/actua/europa/080408_dulic&sa. .. X&oi=translate&resnum=8&ct=result&prev=/search%3Fq%3D%2Boliver%2Bdulic%2Bhaag%26hl%3Den%26sa%3DG ”
---------------------------------------------------------------------
Cvrst stav Holandije je posledica Duliceve posjete Hagu i izjave da je Mladic u Srbiji!
Ovom izjavom je sebe u ocima naroda prestavio kao „cinkarosa” iliti „zapadnog agenta”.
Isao je da „omeksa” Holandiju a u stvari dao joj snažnu podrsku za njen cvrst stav.
Da ima obraza nikad se više ne bi pojavio u javnosti. Sad ima 13 dana da juri Mladica.
Ko bi se posle ovakve izjave iz Evrope usudio da ponudi bilo kakav papir demokratama? Niko, pa nisu oni diletanti kao Dulic&Co.

Znaci ovaj famozni sporazum SSP bi mogli slobodno da nazovemo sporazum o pridobijanju i eventualnom prikljucenju 5% neopredeljenih biraca za koje oni smatraju da su dovoljno glupi da im poveruju.Kakvi lazovi i lopovi!
 
ovo nije nista cudno. oliver dulic je hrvat. a hrvati kao sto znamo mrze srbe i srbi su im krivi za sva zla ovog sveta.

tako da ova njegova izjava ide u prilog tome.

ono sto je cudno jeste da takve antisrbe i hrvate Demokratska Stranka promovise u sam svoj vrh.

To znaci da je DS antisrpska i srbomrzacka stranka jer su joj ovakvi likovi vodeci funkcioneri.

Zato ja nikada u zivotu necu glasati za DS jer je to stranka lopova, antisrba i otvorenih srbomrzaca.
 
i takvi predstavljaju srbiju u svijetu.
ustani PUNIŠA

zato gradjani moraju da shvate da glasanjem za DS glasaju za to da srbe u svetu hrvati predstavljaju kao ubice i zlikovce.....


i kako onda holandska stampa da ne pise o nama kao o zlikovcima i ubicama, kad predsednik skupstine srbije dodje u njihovu zemlju i kaze "Srbi su najvece ubice i zlikovci na Balkanu"

za to su krivi gradjani srbije jer su dali glasanjem za DS Dulicu mandat da nas pljuje i satanizuje...
 
sada je dulić problem,
a r.mladić onako izluđen prilikom ulaska u srebrenicu nije nimalo problematičan lik..

njegov doprinos sa skidanjem naziva ulica je bio nemjerljiv...

Nije on problem,jos samo sa se potpise SSP i eto 5%neopredeljenih.Ti se ne racunas posto si se vec opredelila i zato ce nazvati neki sokak po tebi i dacu doprinos da te ne skidaju pogotovo ako je svetlo upaljeno.:lol:
 
Holandija se protivi potpisivanju sporazuma zbog RM...ovaj Dulic kaze da im je to vazno zbog tih 5% koliko po njegovoj proceni ima neodlucnih i tvrdi da je RM najverovatnije u Srbiji i da ga radikali ako pobede nece izruciti...ako mu poveruju mozda Holandija odustane od uslovljavanja...sta je tu autogol?
 
Holandija se protivi potpisivanju sporazuma zbog RM...ovaj Dulic kaze da im je to vazno zbog tih 5% koliko po njegovoj proceni ima neodlucnih i tvrdi da je RM najverovatnije u Srbiji i da ga radikali ako pobede nece izruciti...ako mu poveruju mozda Holandija odustane od uslovljavanja...sta je tu autogol?

Kako sta je?Pa jeli ti stvarno mislis da treba izruciti Mladica posle onakvih odluka Haga u slucaju Orica,Haradinaja i ostalih.Jeli ti stvarno mislis da ces da zivis bolje ako se bas sad potpise SSP ili ne vidis da je to smesna propaganda koju koju i Dulic sam priznaje,jeli stvarno zelis da budes zec koji skace na njihovu sargarepu,a oni svaki put podignu vise stap i kazu e,nisu ti jos uvek dovoljno porasli usi.Ako zelis to da budes,onda ti budi i zabijaj sebi autogolove.P.S. Ako sebe ne postujes,nece te niko ni postovati.
 
Ne znam zasto se moji postovi zadrzavaju? Ako nekome smeta ili hoce da to cenzurise onda to nije u redu. Niti sam nepristojan niti imam namjeru da to budem. A i zna se zuti karton pa ban. Kakva je to cenzura ovdje i zbog cega?
Bar me upristojite odgovorom pa da napustim forum.
 

Back
Top