Ko ce nas,kako i cime,zastrasivati u zapocetoj predizbornoj kampanji?

Ako (po tebi),ja ne brinem;brines li se ti?
P.S
Da li si procitala ceo tekst?

Vidim da brineš i pitam se zašto. Ti si već "tamo". Ako je "tamo" tako loše, zašto se ne vratiš "ovamo". Ionako će pobediti tvoja politička opcija, procvetaćeš. Samo napred, pakuj kofere i dođi u Srbiju - obećanu zemlju posle 11.5.

p.s. Nisam pročitala ceo tekst, letimično sam preletela pogledom i nisam videla ništa što već nisam čula od Nikolića ili Vučića na radikalskim predizbornim skupovima i gostovanjima na raznoraznim TV.
 
Vidim da brineš i pitam se zašto. Ti si već "tamo". Ako je "tamo" tako loše, zašto se ne vratiš "ovamo". Ionako će pobediti tvoja politička opcija, procvetaćeš. Samo napred, pakuj kofere i dođi u Srbiju - obećanu zemlju posle 11.5.

p.s. Nisam pročitala ceo tekst, letimično sam preletela pogledom i nisam videla ništa što već nisam čula od Nikolića ili Vučića na radikalskim predizbornim skupovima i gostovanjima na raznoraznim TV.

Ti ocigledno imas problem u glavi po pitanju 4-5 miliona Srba koji zive van Srbije?
To pitanje koje si mi postavila je na nivou osnovne skole.
Procitaj ceo tekst.
Ako zelis nesto da razumes,treba da saslusas i procitas suprotno misljenje pa tek onda da izvuces zakljucak!?
 
Sunce tudjeg neba i njegovi prodavci :P

www.tabloid.co.yu/clanak.php?br=151&clanak=5

Misljenje?
Pa to se očekuje, već u poslednjim nedeljama aprila krenuće masovna histerija o skoroj apokalipsi ukoliko ne pobedi tkz demokratski blok. Retorika se neće bitnije promeniti, biće trabunjanja o samoizolaciji o povratku u 90-te i slične gluposti. Naravno sve te gluposti, koje će uglavnom biti servirane preko B92 moći će da gledaju samo oni isprani mozgovi za koje EU nema alternativu i oni koji budu imali dovoljno jak želudac za takve ogavštine.
 
Pa to se očekuje, već u poslednjim nedeljama aprila krenuće masovna histerija o skoroj apokalipsi ukoliko ne pobedi tkz demokratski blok. Retorika se neće bitnije promeniti, biće trabunjanja o samoizolaciji o povratku u 90-te i slične gluposti. Naravno sve te gluposti, koje će uglavnom biti servirane preko B92 moći će da gledaju samo oni isprani mozgovi za koje EU nema alternativu i oni koji budu imali dovoljno jak želudac za takve ogavštine.

Dobro si rekao:isprani mozgovi ;-)
 
Ima li nekoga da shvata šta je politika? Ovo nije PDF za predizbornu kampanju i molim stranke da ne pljuju jedna drugu preko tobožnjih članova foruma (a u stvari svojih članova sa zadatkom). Jedna ozbiljna stranka - da postoji u ovoj zemlji, predstavila bi detaljno - sa obrazloženjima - svoj program (ne ono: kad mi dođemo na vlast svi će imati penziju1000 evra, nego pravi program i ciljeve), naravno, u meri u kojoj je to moguće, jer postoji mogućnost "prepisivanja" dobrih rešenja od strane suparničkih stranaka ako one dođu na vlast. I ne bi pretila ni Kosovom, ni EU i sl., već prema opredeljnju stranke, jer se ne obraća debilima, već normalnim ljudima koji hoće najzad da žive od svog rada. Svaki glasač koji misli svojom glavom zna da posle tolikih godina raznih kriza, ratovanja, izbeglica, i raznih pritisaka sa strane, ne može poteći med i mleko, ali bar da se oseti neko poboljšanje i ozbiljnost vlade, ma ko je sastavio. Ako ne možemo da doprinesemo tome, nema svrhe (i vrhunski je prostakluk) da se ovako vređamo i "gađamo" parolama koje i vrapci već znaju i koje, u stvari, ništa ne znače.
 
Iza rešetaka su oni zbog kojih će te vratiti iz beča na plodne srpske oranice:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf::rotf:

Ja, bash nisam plashljiva a za svaki sluchaj, imam izbor,(imam gde da odem) a nadam se mnogi, sto, u proseku, nece uticati na broj stanovnika u Srbiji! Vratice se ceo gastarbajtsko-patriJotski "blok"ali ne na "urlaub", vec da zive, "mit gance familie":lol:

Moglo je da bude i pitanje:
"Ko ce vas najvishe zasmejavati u oredizbornoj kampanji"
 
Danas, na nekom predizbornom-tuznom skupu, Toma "izvaljuje"kako ce,kad oni pobede, po Srbiji smeti bezbedno da se sheta...(nije rekao slobodno na tu rech je alergichan, kao ja na njih).....bezbedno, sve dok se ne sretnete sa grupom mladih mutanata, jer samo su tad "hrabri, ponosni, srBski domacini"shto nikada ne pokazuju kad su sami

Blago tebi kada si tako vesela i imas vremena da mrzis :mrgreen:
A gastarbeiter ti donose godisnje par milijardi Evra u Srbiju.
Da nema njih a sa ovim zutim lopovima na vlasti, smrdeli bi kao poljski wc :shock:
 
Blago tebi kada si tako vesela i imas vremena da mrzis :mrgreen:
A gastarbeiter ti donose godisnje par milijardi Evra u Srbiju.
Da nema njih a sa ovim zutim lopovima na vlasti, smrdeli bi kao poljski wc :shock:

jes vala nemas pojma koliku veliku korist ima drzava Srbija od vasih trospratnih kucerina sa dorskim i jonskim stubovima i kamenim lavovima , i od vaseg pijancenja i senclucenja po zadimljenim rupcagama i seoskim kaficima i kladionicama gde uz zvuke rodnog kraja izigravate velike biznismene i ocekujete da vam se svi dive barem malo , dok se ne vratite u svoju bednu pateticnu emigranstku svakodnevnicu .
 
a slamarica prazna a???:lol::lol:
ps. vise mi se dopada tvoj naslov teme:lol::lol:

Pa stvarno, zamisli kad se radikali, zabrinuto, smrtno ozbiljno zapitaju...

"Kako da nauchimo ruski, u 100 lekcija, kad smo srpski uchili u 10?:shock:

Kad Velja natakari naochare za ostavljanje utiska, pa krene da se, svim srcem, saplice po Srbiji, a domaca...dobra, ljuta, domacinska:shock:

Koshtunica ce, verovatno, za rad ocuvanja suvereniteta i teritorijalnog integriteta, obuci mantiju iz istih razloga kao njegov burazer, naochare za sunce
:roll:
 
jes vala nemas pojma koliku veliku korist ima drzava Srbija od vasih trospratnih kucerina sa dorskim i jonskim stubovima i kamenim lavovima , i od vaseg pijancenja i senclucenja po zadimljenim rupcagama i seoskim kaficima i kladionicama gde uz zvuke rodnog kraja izigravate velike biznismene i ocekujete da vam se svi dive barem malo , dok se ne vratite u svoju bednu pateticnu emigranstku svakodnevnicu .
:lol::lol::lol::lol:
I, opancima ispred vrata
 
Pa stvarno, zamisli kad se radikali, zabrinuto, smrtno ozbiljno zapitaju...

"Kako da nauchimo ruski, u 100 lekcija, kad smo srpski uchili u 10?:shock:

Kad Velja natakari naochare za ostavljanje utiska, pa krene da se, svim srcem, saplice po Srbiji, a domaca...dobra, ljuta, domacinska:shock:

Koshtunica ce, verovatno, za rad ocuvanja suvereniteta i teritorijalnog integriteta, obuci mantiju iz istih razloga kao njegov burazer, naochare za sunce
:roll:
Evo..
νє¢ ѕυ ναм ѕρяємιℓι ι яυѕкσ-ѕяρѕкυ тαѕтαтυяυ ι gяαмαтιкυ zα ρσ¢єтαк
Meni su je dali da testiram. Pa sad vi vidite kako izgleda privikavati se novim uslovima...
 

Back
Top