Our little diaries........

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Ova tema sluzi da u njoj svakodnevno napisete sta vam se desilo danas.Ne preterano opsirno,ali cisto da se secate.Ova tema je kao dnevnik koji nece moci da citaju vasi najblizi prijatelji i porodica,naravno,videce ga ostali chlanovi,ali vi se ne poznajete lichno,tako da nije glupo da napises nesto......Well,if you want......start
 
baka vam je uradila sledece
umislila uslovno svetlo
kucala zalbu na presudu
pojela dve vruce banane za doruchak i cokoladu mars
vozala sa dva sata po intuiciji
nije popila kafu do 3
kupila tri tranzistora za 24 dindzi
nije smuvala nikoga :(
 
Probudih se jutros naspavana... odmorna i prva misao mi je bila PETAK!
A onda polako u glavi slozih obaveze za danas: probudi uspavanog decka da te vozi na posao, posao - knjizenje plata, posle posla u banku, platiti racun, otici kuci po stvari, sacekati dragog da dodje po tebe, otici u kupovinu, rucak-vecera, sta skuvati smisliti usput, uvece Sex i grad, a posle u grad pa sex ( :wink: ).
Do 12,53 sam stigla do zavrsetka knjizenja plata. :D
 
Danas je ponedeljak-mrzim mrzim ga!!! :(
Juce je pomeren sat unapred.Ko poslednja avetinja sam se probudila u 7:20 iako sam vec mesec dana druga smena.Naravno posle nisam mogla da zaspim.Naravno, posle sam zakljucila da patim od nesanice.U osam sati krenula sa drugaricom kod frizera.U deset sati stigle kod frizera.U pola jedanaest me frizer osakatio i isfenirao isto ko moju babu.U 11 sati napravio mojoj drugarici fenomenalnu frizuru...Vreme se promenilo pa sam zakljucila da me bole zglobovi.Naravno, zakljucila sam da imam reumu. Pobegla sa zadnja dva casa i otisla sa drugaricama na kafu...istracarile seeee...
Bila na netu.Moja mladja sestra (12 god) mi drzala predavanje "kako se pravilno uci" :evil:
 
Hej... ovaj topik me uvek podseti... ma moram ponovo :arrow:

-----------------------------------------------------
Njen dnevnik:
- U subotu uveče mi se učinio čudnim. Našli smo se u kafiću i popili piće. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam celo poslepodne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije ništa komentarisao. Razgovor je zapinjao, pa sam mu predložila da odemo na neko intimnije mesto gde bismo pričali na miru. Pošli smo u jedan restoran i on je nastavio sa čudnim ponašanjem. Izgledao je odsutan duhom. Pokušala sam ga oraspoložiti i počela razmišljati da li sam ja kriva što je takav ili postoji neki drugi razlog? Pitala sam ga šta mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze samnom. Odgovor mi nije zvučao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vraćali kući, rekla sam mu da ga jako volim, ali on mi nije ništa odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako da objasnim njegovo ponašanje jer mi nije odgovorio da i on mene voli niti je uopšte išta rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konačno stigli kući pomislila sam da želi da me ostavi. Pokušala sam da ga navedem na razgovor, ali je on upalio televizor i počeo odsutno da gleda program, kao da mi daje do znanja da je između nas gotovo. Na koncu sam odustala i rekla mu da idem da spavam. Desetak minuta kasnije došao je i on, i na moje iznenađenje odgovorio na moja milovanja i počeo voditi ljubav samnom. No, i dalje je izgledao rastresen. Htela sam se suočiti sa situacijom, razgovarati s njim što je pre moguće, ali je on zaspao. Počela sam da plačem i plakala sam sve dok nisam zaspala. Više ne znam šta bi trebalo da činim? Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj život je potpuna katastrofa.

----------------------------------------------------

Njegov dnevnik: Danas je igrala reprezentacija i izgubila. Ali zato sam barem ševio.
 

Back
Top