poljubac s jezikom

10819824mxhd3.gif
 
Nema tu nista komplikovano,samo prislonis usne na njegove i posle ce ti se samo kasti.Prvo samo nezno spojite usne a posle se to uglavnom pretvori u socan poljubac.
Najlepsi mi je bio prvi kad sam imala 13 godina i preksinoc sa jednim deckom (to je ustvari bio maraton poljubaca :) ) Na klupici kraj terena za fudbal.
 
Nema tu nista komplikovano,samo prislonis usne na njegove i posle ce ti se samo kasti.Prvo samo nezno spojite usne a posle se to uglavnom pretvori u socan poljubac.
Najlepsi mi je bio prvi kad sam imala 13 godina i preksinoc sa jednim deckom (to je ustvari bio maraton poljubaca :) ) Na klupici kraj terena za fudbal.

Krljo se koje skime stigao a?
A u deco al ste otisli?
 
pa šta ako ima 13 godina? ja sam se prvi put ljubio sa 16, pa šta?
kao ono, "imate 13 godina", sad je pravo vreme za ludilo i haos, juče naučili da vežete pertle a prekjuče azbuku. daj bre normalizujte se, skupljajte sličice, salvete, upisujte se u spomenare. evo ja skupljam "euro2008", oćel neko da se menja?
 
Brate,ljubim se dobro:D
Pa do nedavno je bio jedan decko aktuelan (kod mene:razz:) i bio je presladak,ali me je svu izbalavio.Mislim,slatko je to u manjim kolicinama...;)Ali ponekad,kad decko glumi filmskog zavodnika,pa hoce da to bude ona strasna scena,puknem od smeha,pa covek pomisli da mu rastu rogovi...:cool:
A da,najsladji poljubac mi je bio prvi,njega se jedino skroz secam,i jedan ples sa poljupcem (bez muzike)
 

Back
Top