Misljenje iskusnijih numerologa..

emily2

Primećen član
Poruka
566
Evo jako neobicne kombinacije,sa kojom se do sada nisam sretala u praksi, pa me zanima i misljenje iskusnijih numerologa:
Osoba je rodjena:

Datum rodjenja 27.09.1980
Bioritamski br. 9
Generacijski br. 9
licni broj 9

Ciklus mladosti 9
Ciklus zrelosti 9
Ciklus mudrosti 9

Prvi vrhunac 9 Prvi izazov 0
Drugi vrhunac 9 Drugi izazov 0
Treci vrhunac 9 Treci izazov 0
Cetvrti vrhunac 9 Cetvrti izazov 0
 
Ma ona svuda ima 9-ke,u svim vrhuncima,a nule u izazovima..plus 9-ke u kodovima..
Sigurna sam da da ovolika prisutnost ovih brojeva govori nesto o toj osobi sto odskace od uobicajenosti,sigurno se njena "misija" u ovom zivotu odnosi na nesto vazno,ili bar ima velikih mogucnosti za ostvarivanje komunikacije sa paranormalnim,i sl.
Pa me zanima da li neko u svom radu ima iskustva sa ovakvom postavkom necijih brojeva,i sta oni donose osobi koja ih ima?
 
Ma poenta je sa tim devetkama da su osobe prvo u situaciji da pola zivota idu linijom manjeg otpora , pa tek kada shvate koliko u stvari tonu umesto da plivaju oni pocnu da razmisljaju o svojim planovima , ciljevima. Jer ih dotle nisu imali i to je bio problem. Nemaju ciljeve, pa samim tim ni energije. Tek kada se kasnije malo pokrenu znaju da naprave cuda. Posebno u oblastiama umetnosti, nauke koja je jos uvek potpuno eksperimentalna ili duhovnosti. Ali kao radnici u klasicnim poslovima su takve seprtje da se osecaju kao najveci gubitnici. Jer materijalne okolnosti i praktican zivot im i nije jaca strana. Znaci oni su Neptunovi ljudi. :D
 
E kada bi zivot bio tako jednostavan da jednom recju izanaliziramo celu pricu . Ti bi bio odlican numerolog . Nego osim sto mogu da budu veliki humanisti , mogu i da budu i veliki lopovi , prevaranti, manipulaori itd........

hehehe, hvala na lepim recima :) no slozila bih se sa tvojim prethodnim postom, deluje mi jako poznato, samo se nadam da ce vremenom neke stvari doci na svoje mesto, kao sto ti pises...
 
Znas sta je posebno interesantno,sto u svim izazovima ima nule.Nulom vlada Pluton,pa joj on takodje daje slobodu izbora-da prihvati brojne izazove koji ce testirati njen karakter ili da ne prihvati ni jedan(ali sta joj Pluton u tim izazovima sve moze doneti..).
Pri tom u svim vrhuncima kao i u svim ciklusima(mladosti,zrelosti i mudrosti)ima 9-ke.
Ona definitivno "nesto" dovrsava u ovom zivotu,i pored tih nula u izazovima ona moze ici u velike krajnosti..ili-ili..nema sredine..
 
Znas sta je posebno interesantno,sto u svim izazovima ima nule.Nulom vlada Pluton,pa joj on takodje daje slobodu izbora-da prihvati brojne izazove koji ce testirati njen karakter ili da ne prihvati ni jedan(ali sta joj Pluton u tim izazovima sve moze doneti..).
Pri tom u svim vrhuncima kao i u svim ciklusima(mladosti,zrelosti i mudrosti)ima 9-ke.
Ona definitivno "nesto" dovrsava u ovom zivotu,i pored tih nula u izazovima ona moze ici u velike krajnosti..ili-ili..nema sredine..

ja pratim ove vasa tumacenja i pokusavam da ih uklopim u neku svoju sliku sebe same... ovo ili-ili zvuci takodje poznato.. Vidim da je ovde u Pluton u igri, moj se nalazi u 9. kuci u Vagi i u konjukciji je sa Merkurom a gradi i sekstil sa Venerom... Kako to utice na (ne)prihvatanje izazova? Moja iskustva su opet "ekstremna" - neke obicne, svakodnevne i potrebne izazove tesko prihvatam, idem linijom manjeg otpora, dok u neke skroz sumanute cesto srljam...
 
Evo jako neobicne kombinacije,sa kojom se do sada nisam sretala u praksi, pa me zanima i misljenje iskusnijih numerologa:
Osoba je rodjena:

Datum rodjenja 27.09.1980
Bioritamski br. 9
Generacijski br. 9
licni broj 9

Ciklus mladosti 9
Ciklus zrelosti 9
Ciklus mudrosti 9

Prvi vrhunac 9 Prvi izazov 0
Drugi vrhunac 9 Drugi izazov 0
Treci vrhunac 9 Treci izazov 0
Cetvrti vrhunac 9 Cetvrti izazov 0

Wau....Ta je osoba zawrshila sa inkarnacijama posle owog zhiwota...:eek::eek::eek::think::think:
 
9 nije samo broj koji označava zadnji život, imam tu što šta što se tiče 9-tke, kako je toj osobi u natalnoj položena riba, šta ima u 12 polju, inače treba posamtrati i natlnu ne samo numerologiju, ima dosta ljudi rodjenih bas tog dana ne mora da znači da je svima ovo zadnja inkarnacija, u mom slučaju je i zbir sata rodjenja 9, ima jako puno slučanosti koje više i ne zovem slučanostima a gde je taj broj igrao značajnu ulogu i dobrih i loših...
 
Poslednja izmena:
9 nije samo broj koji označava zadnji život, imam tu što šta što se tiče 9-tke, kako je toj osobi u natalnoj položena riba, šta ima u 12 polju, inače treba posamtrati i natlnu ne samo numerologiju, ima dosta ljudi rodjenih bas tog dana ne mora da znači da je svima ovo zadnja inkarnacija, u mom slučaju je i zbir sata rodjenja 9, ima jako puno slučanosti koje više i ne zovem slučanostima a gde je taj broj igrao značajnu ulogu i dobrih i loših...

Ti si potpuno u pravu, kada govorimo o 9- ki , vrlo je vazno znati sve o licnom astroloskom Neptunu osobe kojoj tumacimo tu 9-ku. Tako ja barem radim. Pogledam osobi Neptun u natalu , znak Ribe i XII polje u natalu :D
 

Back
Top