Patriotizam i srpsko junastvo na delu - Udri po devojkama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidiš li ti ivan015 , ako si uopšte srbin, kakve sve dileje dovodiš ovamo sa ovakvim bljutavim temama i sa njima se udružuješ da bi vređao svoj narod i državu.

Pa 015 = 15000 = Sabac, koliko ja znam, jos uvek u Srbiji [:lol:]

ne znam na koga konkretno mislis, ne pljujem ja ovde srbiju nego kvazi srbe i kvazi patriote... koji su to debelo zasluzili...

Ustvari, ja nisam ovu temu postavio da bih pljuvao ikoga sem primitivaca koji tuku slabiji pol... :roll:
 
Pa 015 = 15000 = Sabac, koliko ja znam, jos uvek u Srbiji [:lol:]

ne znam na koga konkretno mislis, ne pljujem ja ovde srbiju nego kvazi srbe i kvazi patriote... koji su to debelo zasluzili...

Ustvari, ja nisam ovu temu postavio da bih pljuvao ikoga sem primitivaca koji tuku slabiji pol... :roll:



A ti lično si te primitivce nazvao prvo srbima.
 
Pu, pu, daleko bilo, kakav građanski rat! Pre će biti "izbacivanje đubreta", sva sreća pa ga nema mnogo ;-)

...ne znas ti kako je malo potrebno da ljudi u mracnim vremenima podivljaju...umesto da smiruju strasti ne prestaju da ih razbuktavaju... od politicara, medija do ovih smesnih likova na forumu...sreca pa je vecina ljudi normalna ali kad vidim koliko su agresivni.... i druge zemlje imaju politicke partije i izbore ali nemaju ovoliku gomilu idiota
 
...ne znas ti kako je malo potrebno da ljudi u mracnim vremenima podivljaju...umesto da smiruju strasti ne prestaju da ih razbuktavaju... od politicara, medija do ovih smesnih likova na forumu...sreca pa je vecina ljudi normalna ali kad vidim koliko su agresivni.... i druge zemlje imaju politicke partije i izbore ali nemaju ovoliku gomilu idiota

to je "zato sto mnogo pitate"

tipa "vas brat strahinja ilic?" itd...;);)
 
...ne znas ti kako je malo potrebno da ljudi u mracnim vremenima podivljaju...umesto da smiruju strasti ne prestaju da ih razbuktavaju... od politicara, medija do ovih smesnih likova na forumu...sreca pa je vecina ljudi normalna ali kad vidim koliko su agresivni.... i druge zemlje imaju politicke partije i izbore ali nemaju ovoliku gomilu idiota

B92 zato služi a ovi što se "primaju" i postavljaju teme sa uvredljivim naslovom koriste priliku kad moderator nije tu. Sve su to isti likovi, provokatori.
 
[

Eto,ti si se sada dokazao da si jedan od retkih potomaka starih slovena.

Već sam ti rekao da su to uradili hrvati.A kakvi su oni vidiš i sam.
Ne, vec si rekao da si chuo, da je to uradio.......
u sledecem postu bice,:"Lichno sam video.......
:roll::roll::roll:chji li si ti "retki potomak"
Ја осуђујем сваки вид насиља над неистомишљеницима,али немојмо се правити блесави и мислити како ћете неометано да заговарате распад државе и подржавате окупацију.
Па,се после,као,правимо луди...

Ја бих ЛДП-у саветовао да пробају у Француској са акцијама које садрже сличне политичке идеје (о давању дела државе муслиманском становништву).
Уместо да хвале Србију за висок ниво толеранције и да је приказују као пример за поштовање људских и мањинских права(за разлику од поменуте ФРА која мањине не признаје),ЛДП сваку своју јавну акцију базира на нападима по српским националним и државним интересима.Сумњам да би у било којој другој земљи оваква странка и могла да постоји.

Агресија наилази на агресију.То је тако,и после немојте да се љутите.

A ja bi' ti rekla, probaj jednom francuzu da dash takav primer,verovatno bi ti se smejao, jer je to stabilna drzava, koja ima odgovornu vladu i ne moze im se desiti da se igraju rata, gube teritotiju,pa josh, "Gebelsovskom"propagandom, isperu mozak shirokim masama da za svoje neuspehe krive nekog ko nikakve veze sa tim nema!!!
Dakle, daj dokaz o tome da je Cheda Jovanovic odgovoran za Kosovo, sem shto je prozvao politichare-manipulante koji su doveli do toga!
 
Zato cu se jos sutra uclaniti u ldp [ili mozda za par dana, ako ne stignem] i idem sa njima po Sapcu kad budu delili letke...i lepili plakate...

Pa da vidim ko je junak onda :roll:...

Protivim se nasilju protiv zena u svakom pogledu, cak bi bio i protiv nekoga ko bi tukao one kuje Kandicku, Biserko & Co., nadam se da ce napadac biti uhvacen i kaznjen....

a ti si kao neko m00do pa ce biti drugacije kad budes u grupi :D ... sve mi se cini da ce i gore da prodju uz tebe, jer ce da vas tuku kao muskarce :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top