Patriotizam i srpsko junastvo na delu - Udri po devojkama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mesić u saradnji s Tuđmanom a pod pokroviteljstvom Nemaca, Holanđana i Amerike, organizovao je Hrvate na oružano otimanje onoga što nije njihovo. Kao i neustavno delovanje u toku smišljenog rasturanja federacije.Tokom svega ovoga pobijeni su mnogi Srbi - ali i Hrvati, kao reakcija. Ima pretpostavljam i hrvatskih majki koje ovoga smatraju zločincem. Tako da "dobro" ima svoje dve strane ... Kao i naše "zlo".

@ Laci..
cestitam na poziciji moderatora...iako uglavnom ne dijelim tvoje misljenje vjerujem da ces biti objektivan, i da ti mi, nekolicina Hrvata na ovom forumu, necemo biti "na zubu":heart:
tema...
zaboravio si da je Srbija bila prva koja je srusila Ustav SFRJ kao i da se SFRJ raspala na njene sastavne dijelove, sto su ustanovili najbolji pravni strucnjaci
 
@ Laci..
cestitam na poziciji moderatora...iako uglavnom ne dijelim tvoje misljenje vjerujem da ces biti objektivan, i da ti mi, nekolicina Hrvata na ovom forumu, necemo biti "na zubu":heart:
tema...
zaboravio si da je Srbija bila prva koja je srusila Ustav SFRJ kao i da se SFRJ raspala na njene sastavne dijelove, sto su ustanovili najbolji pravni strucnjaci

Pa još ste svi tu ?! :lol: Zar ne ? :lol:

Samo vi pričajte i budite odmereni koliko je to moguće. Mislim na sve. ;-)
 
nije istina...protiv Tudmana nije nikada podignuta optuznica, a da su imali dokaze , mogli su i prije nego je umro:mrgreen:
ali ocito nisu imali dokaza...jedino gdje se Tudman spominje je u trzv. "zlocinackom pothvatu" u optuznici Gotovini, a s obzirom da od te tocke optuznice, prema dosadasnjem toku sudenja, nece biti nista, zaboravi...
p.s. i nitko ziv i normalan ne presucuje zlocine nad Srbima

pogledaj tekstove pred lipsavanje doticne spodobe. Podignuta i odbacena. Posto je bio vec u poodmakloj fazi raspadanja Solana,Madlen i ostali stopirali dok ne lipse (ne zbog njega nego zbog njih). Nije mi uopste stalo da lazem da bi tebi ubedjivao. Opste mi nije stalo ko je osudjen ili optuzen pred hagom , zar bi trebalo sada da mislim da ramus nije zlocinac zato sto ga je fukara pustila. Pricam ti ono sto je bilo a da je tudjman dobio nobelovu nagradu za humanitarni rad on bi meni i vecini srba bio i ostao zlocinac. Seti se samo koliko je smanivao cifru ubijenih i mucenih srba i jevreja u jasenovcu.
 
Nisam ja Sabcanin, ja sam Sapcanin...

Momci iz div-a [tj elita] su cisti i ovo je izmisljotima... Inace za DP smatram da je ljigav i ima mnogo vece grehove...Niko ne spominje cumetovog pulena Sandokana koji je popalio pola Sapca? A sad je poceo i da kupuje po Sapcu...

Braca Suvajdzici su prica iz devedesetih, kad su srs i sps bile na vlasti, od 2000te nista nisu uradili, a Vuk i Toske su cisti...Ti ne poznajes ljude i nemoj da pricas, pogotovu ne o mom gradu :roll:

Braca Suvajdzici su se '90 dokazali kakava su marva , (vise su bili na robiji nego na slobodi) a DS kroz doticnog D.Petrovica saradjuje i ojacava takve likove u sadasnje vreme. Pa zar se nisu raspucali bas u zadnih 4-5 godina.Da nisu imali osnovu u vlast bili bi bar mirniji.
 
Braca Suvajdzici su se '90 dokazali kakava su marva , (vise su bili na robiji nego na slobodi) a DS kroz doticnog D.Petrovica saradjuje i ojacava takve likove u sadasnje vreme. Pa zar se nisu raspucali bas u zadnih 4-5 godina.Da nisu imali osnovu u vlast bili bi bar mirniji.

Koliko ja znam. A znam dosta, njih dvojica su se poprilicno smirili u poslednje vreme...

Po meni je DP jedna obicna ljiga od coveka, da vidis kakve ljude vuce za sobom u ds-u ovo sto mu se ovde pripisuje nije nista ;);)
 
http://www.b92.net/info/vesti/u_fokusu.php?id=286&start=0&nav_id=293396

Napad na aktivistkinju LDP-a
10. april 2008. | 17:42
Predsednica Omladine LDP-a u Novom Sadu Jelena Gregurić pretučena je danas dok je delila izborni materijal ove stranke u Novom naselju, rečeno je u LDP-u.

Jelenu Gregurić je nepoznati napadač više puta udario pesnicom u glavu, oteo joj izborni materijal i pobegao, kazali su u Liberalno-demokratskoj partiji. Policija je oko 16 časova izašla na lice mesta da obavi uviđaj, a nakon toga Jelena Gregurić biće prebačena u bolnicu kako bi se konstatovala težina povreda.


Srbi su jos jednom pokazali da su junacki narod, herojski - nebeski. Sta je veci dokaz junastva i herojstva nego pretuci devojku?

Bravo patriote, samo tako nastavite ;);)

ps. Sramota me je sto govorim istim jezikom sa vama i sto zivim u istoj drzavi... Niste daleko odmakli od praistorije ;);)... Mozda je on mislio da je izudara pesnicama pa odvede u pecinu? Ne bih se bas kladio ali mup ce to vec ispitati :-x:-x

Naravno,sta drugo i ocekivati od bednih moralnih izbljuvaka... To je tradicionalna srpska vrednost koju oni zele da sacuvaju-udri zenu pesnicom u glavu kada ne slusa.... A posto su kukavice ne smeju da se jedan na jedan pobiju sa nekim muskarcem...Jad,beda i gadost...
 
Naravno,sta drugo i ocekivati od bednih moralnih izbljuvaka... To je tradicionalna srpska vrednost koju oni zele da sacuvaju-udri zenu pesnicom u glavu kada ne slusa.... A posto su kukavice ne smeju da se jedan na jedan pobiju sa nekim muskarcem...Jad,beda i gadost...

ma ljudi nije joj nista , tresla se suma rodio se mis ... prestanite da vredjate jedan citav naarod. To nije ni ispravno i normalno, koliko ja znam krivac je uhvacen "plujte" njega .Nemu dajte dijagnozu, zamisli kad bi ja sve clanove LDP-a nazvao narkomani samo zato sto se je Ceda narkoman.
 
ma ljudi nije joj nista , tresla se suma rodio se mis ... prestanite da vredjate jedan citav naarod. To nije ni ispravno i normalno, koliko ja znam krivac je uhvacen "plujte" njega .Nemu dajte dijagnozu, zamisli kad bi ja sve clanove LDP-a nazvao narkomani samo zato sto se je Ceda narkoman.

Nemoj ti da brines nego cekam te na temi o sapcu da potpises ;);)
 
ma ljudi nije joj nista , tresla se suma rodio se mis ... prestanite da vredjate jedan citav naarod. To nije ni ispravno i normalno, koliko ja znam krivac je uhvacen "plujte" njega .Nemu dajte dijagnozu, zamisli kad bi ja sve clanove LDP-a nazvao narkomani samo zato sto se je Ceda narkoman.

Ceda nije narkoman,jedini dokazani narkoman u visokoj politici kod nas je jedan bivsi savetnik Kostunice.

Ne vredjam ja narod,vec jedan deo njegove tradicije koji i zasluzuje da se vredja... A posebno zasluzuje da se vredja kada raznorazni prostaci poput Velje Ilica govore da apsolutno nista sto je u nasoj tradiciji nije gadno,bedno i jadno...
 
Aghahaha, šta znaju Srbi šta valja. Nikad od Srba pravih ped.erčina, urokanih, ušmrkanih, usektašenih :-)

Ma Srbi su najpametniji narod, znaju sta ne valja, da ne generalizujemo ima svakakvih svuda, ali Srbinu kad pogledas sta vozi, kakva mu je kuca, porodica i novcanik odmah ti je jasno sa kime imas posla... Mi smo veoma inteligentni, sposobni, samo eto...nemamo srece sa parama i tako tim stvarima :roll::roll::roll:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ma Srbi su najpametniji narod, znaju sta ne valja, da ne generalizujemo ima svakakvih svuda, ali Srbinu kad pogledas sta vozi, kakva mu je kuca, porodica i novcanik odmah ti je jasno sa kime imas posla... Mi smo veoma inteligentni, sposobni, samo eto...nemamo srece sa parama i tako tim stvarima :roll::roll::roll:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ajde ti nam kaži, majke ti, šta voze Srbi? Ti bi stvarno mogao jednom da izađeš iz tog geta, malo među ljude. Isključi malo B92, dođi u Beograd da vidiš šta se vozi, nemoj iz cigan-male da sudiš o Srbima :-)
U ovoj zemlji, kako Srbin dođe na vlast tako se fašisti celog sveta ujedine i ni po koju cenu ne daju da Srbija krene putem razvoja. Odmah su tu sankcije, provociranje građanskog rata, izazivanje raznoraznih katastrofa... opšta panika među tim silama mraka. Koliko puta su nas pljačkali, desetkovali, unazađivali u svakom smislu? Oni znaju nešto što ni Srbi sami ne znaju. I ne dozvoljavaju nam da saznamo, da osetimo. To je ona stara izreka "ne daj Bože da se Srbi slože". Oni su je sročili. Na žalost, pomoću šačice izroda (genetskihi grešaka), uz pomoć medijskih laži i mnogo novaca, još uvek uspevaju u svojim namerama.
Potrajaće još neko vreme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top