PTT KDS

Gost
Da li neko od vas koristi usluge poshtinog kds-a? A da li si nekog od vas,kao mene,prevarili i "oteli" novac a nisu uveli taj j***** kds? Potpisao sam ugovor 06.08.2002,rok za uvodjenje je bio 120 dana... sada smo skoro na pola 2004.!!! Shta raditi...? Da ne pricham da su me zeznuli za kablovski internet...kao tu uslugu dobijate odmah,a sad se ispostavilo da nema govora o uvodjenju kablovskog interneta u skorije vreme!? Upomoc!
 
Razumem te! Ja sam je dobio za znatno krace vreme-Prijavio sam se u novembru 2002. godine, rekli su mi da cu dobiti do januara 2003. godine sa sve Internetom, Videom na zahtev,... A DOBIO SAM JE U JULU 2003. GODINE I TO BEZ OBAVEZNOG RADIJA. Raskini ugovor, ako mozes i kupi satelitsku antenu, jer se broj kanala strahovito sporo povecava, ali u krajnjem, prijem je odlican i nije sve tako lose kao sto se prica!!!
 
Dobro je da sam iskopao ovu temu! Obracam se korisnicima PTT-a u Rakovici: Ljudi, dobili smo dosta kanala za 3 godine od kada se tema pojavila, ali ipak mislim da je ovo nekakva gadna mucka sa KDS-om... Jos ni govora o Internetu, niti o pay-tv-u, a bas me zabole za njihov video nadzor...
Sad sve vise zalim sto nas nije preuzeo SBB, ili barem Ikom...
 
ja koristim internet preko kabla u rakovici. Plaćam 1500 za 128/64 i planiram da predjem na adsl ali me zanima da li ću moći da koristim emule i lime wire i preko adsl-a euneta.
 
[ja koristim internet preko kabla u rakovici. Plaćam 1500 za 128/64 i planiram da predjem na adsl ali me zanima da li ću moći da koristim emule i lime wire i preko adsl-a euneta.]

Da ,ali sa nepromenjenom brzinom.
 
Ma, izgleda da je moj deo mreze samo preuzet, pa cemo mi na Kanarevom jos malo da se ladimo dok nam voda curi na usta za nekim uslugama...
 

Back
Top