Da li delite nekog?

Da li delite nekog sa nekim? Ja npr.delim jednu devojku sa njenim muzem.Mozda to i nije Ok ali ima tu i lepih strana, devojka te sutra ne zove da smara, ne moras da ga vadis,mozes da ides da muvas nesto drugo...

ma ne dijelis ti nista..
..nego je ona raspeta ka' vrana na kolceve...

Sigurna sam da cu ispast malogadjanka...

...al' meni je to kad varas muza toliko uzasno...Ja vise cijenim one sto stoje ispod pancevackog mosta.
Mozda nekad, u nekim cudnim zivotnim okolnostima i pricama se da razumjeti....

Al' ove sto to rade iz dosade, to bih sve mokrim kanapom.

Jer danas niti te ko cera da se udajes..nit' te moze zadrzati u braku koji ne funkcionise..
 
ma ne dijelis ti nista..
..nego je ona raspeta ka' vrana na kolceve...

Sigurna sam da cu ispast malogadjanka...

...al' meni je to kad varas muza toliko uzasno...Ja vise cijenim one sto stoje ispod pancevackog mosta.
Mozda nekad, u nekim cudnim zivotnim okolnostima i pricama se da razumjeti....

Al' ove sto to rade iz dosade, to bih sve mokrim kanapom.

Jer danas niti te ko cera da se udajes..nit' te moze zadrzati u braku koji ne funkcionise..

Bolje da ga vara nego da ga truje.
 
Mani se.Nema teorije da bih mogla da delim decka s nekim...Niti da ja budem deljena.To sedenje na 2 stolice mi je uvek bilo em nezanimljivo em komplikovano em ne vodi nicemu em na kraju postoji velika mogucnost da ispushish.Ako ne da budes provaljen ono psihicki ces se s*jebati,ipak postoji verov.da ces se vezati za neku od tih osoba...Kazem,suuuvise komplikovano.A tek sad nema teorije,vezem se emotivno tesko...dug je put,al kad se vezem-na*ebo je:twisted: Tako da,setanje od jednog do drugog je bespotrebno,besciljno rasipanje energije,i vremena.I na kraju,niti ti imas njih niti one tebe-kako treba.
 

Back
Top