Kosanović - novi predsjednik FSS???

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Ne znam dal' da ovu temu spojimo sa "Incidenti, neredi i poslednice" ili da o njoj posebno prodiskutujemo!!! Svejedno, u ovom smislu, u zadnje vrijeme svjedoci smo nekih kalkulacija koje, osim na zdrav razum, opasno utiču i na jetru:
http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=119247&datum=2008-04-08
http://www.sport.novosti.co.yu/sadrzaj.php?kat=1&pkat=1&id_vest=24690

Pad ne prestaje!!! Nastavljamo da pichimo dolje vertikalnoim ubrzanjem 9,81m/s2 pa gdje završimo!!! :(
-------------------------------------
"Zbogom Kikindo, na q.ac te nabijem!!!":-x
 
Ja bih postavio Sinisu Mihaijovica(naravno ne znam koliko je to realno s obzirom na njegovu ulogu pomocnika Manciniju u interu).Ali setite se da je Miha prvi prozvao Terzica,dok jos niko nije o tome ni razmisljao.Pored toga on je bio veliki igrac,a kao covek je malo prgav i bez dlake na jeziku.Bio bi dobar da podvikne(da ne kazem popljuje) malo ovim lopinama sto nam unistise fudbal.Ima poznanstva u svetu,veliko je ime i iza njega stoje rezultati!Napre Miha

P.S. Ksanovic predsednik-No comment
 
Ja bih postavio Sinisu Mihaijovica(naravno ne znam koliko je to realno s obzirom na njegovu ulogu pomocnika Manciniju u interu).Ali setite se da je Miha prvi prozvao Terzica,dok jos niko nije o tome ni razmisljao.Pored toga on je bio veliki igrac,a kao covek je malo prgav i bez dlake na jeziku.Bio bi dobar da podvikne(da ne kazem popljuje) malo ovim lopinama sto nam unistise fudbal.Ima poznanstva u svetu,veliko je ime i iza njega stoje rezultati!Napre Miha

P.S. Ksanovic predsednik-No comment

Miha nema šanse da se uopšte kandiduje na tu funkciju!!!
Razlozi:
1. poznaje strani jezik;
2. zna da igra fudbal;
3. ne afirmiše svjetski poznatu "epsku" taktiku naše fudbalske škole sa osam bekova u postavi i pet-šest lopti u mreži našeg gola;
3. zna čemu služe sapun, češalj i ogledalo;
4. nema cirozu jetre;
5. ne sjedi na klupi u trenerci;
6. nema "modre kese" ispod očiju;
7. ne nosi karirani sako iz početka 80-ih!!!
 
Miha nema šanse da se uopšte kandiduje na tu funkciju!!!
Razlozi:
1. poznaje strani jezik;
2. zna da igra fudbal;
3. ne afirmiše svjetski poznatu "epsku" taktiku naše fudbalske škole sa osam bekova u postavi i pet-šest lopti u mreži našeg gola;
3. zna čemu služe sapun, češalj i ogledalo;
4. nema cirozu jetre;
5. ne sjedi na klupi u trenerci;
6. nema "modre kese" ispod očiju;
7. ne nosi karirani sako iz početka 80-ih!!!
:lol::lol::lol:
a sad ozbiljno...miha mislim da ne bi mogao jer je asistent Manćiniju a fino je rekao da neće da se miče sa te funkcije.
Problem je ,što većina fudbalskih legendi ovdje su ...''prljavi'' tako da kažem.Piksi,da ne pominjem Džajića.
Niko mi ne pada na pamet,ali nikad ne bi stavila KOsana :rolleyes:
 
ma Kosan i bata Djora su pravi tandem, sa njima na krov evrope
taman kad sam gledao derbi (kakav krs), pomislim od ovog ne moze gore, kad ono opet me iznenadili i pokazali da moze
@sestica je lepo naveo koji su uslovi konkursa za to radno mesto, tragikomedija
aj ako treba da bude crveno-beli nek bude neko tipa Muslin
 

Back
Top