MEZOTERAPIJA?

Taska to su koktelcici koji se ubrizgavaju na kriticna mesta za skidanje masnih naslaga..celulita..treba obratiti paznju kad kazu da je dovoljno par tretmana..da bi posle bio izgovor kako ne reaguje svaka koza isto jel..;).i to ispadne vise od 10ak..sportom se sve da srediti.
 
Ma, dobra je to stvar, ali nije način za mršavljenje, već olakšava izbacivanje masnoće, vode i toksina koji se nalaze u tavom tkivu (u celulitu ima vode, toksina i hormona, koji su u stanju dosta da smetaju). Ipak mora da se kombinuje sa dijetom i vežbanjem., jer se sve što je izbačeno vraća brže nego što je nastalo prvi put.
 
Znam ja da se ishranom i sportom dosta toga moze uraditi,ali zanima me da li je neko bio,koristio,kakvi su efekti...iz prve ruke da cujem,a ne od ovih iz salona..sta ako imate "jace ruke" i ne moze nikakvim dijetama bas tu da se oslabi?Za takva podrucja sluzi mezoterapija, pa me zanima koliko su strucni ovi nasi u salonima,koje su nezeljene posledice i sta se konkretno ubrizgava?Koji god sam salon zvala,ne znaju bas najjasnije da objasne....
 
ebi ga sad.
izgleda da je george bio u pravu..
Važno je istaći da
kad je u pitanju skidanje obima,
pravilan higijensko dijetetski režim,
tj. ishrana i vežbe će u svim slučajevima,
bilo da je u pitanju mezoterapija,
Vela Smooth ili liposukcija
lakše potvrditi trajnost rezultata.
 
Licno ti predlazem da sama izvuces zakljucak..ako se zelis trajno srediti..promeni ishranu i bavi se sportom..nista ti nece drugo pomoci..ja ti garantujem da ces celulit povratiti za par nedelja..ako nastavis jesti hranu koja ti ga je napravila.
 
Licno ti predlazem da sama izvuces zakljucak..ako se zelis trajno srediti..promeni ishranu i bavi se sportom..nista ti nece drugo pomoci..ja ti garantujem da ces celulit povratiti za par nedelja..ako nastavis jesti hranu koja ti ga je napravila.

Slazem se sa tobom,zato sam bila kod nutricioniste,sve ide svojim tokom,ali posto sam prilicno nestrpljiva,pozelela sam da malo ubrzam stvar...mada im cena nije ni mala,pogotovo sto uz to ide kombinovanje jos nekog tretmana,pa na kraju bankrotiras...
 
Kakav bre nutricionista..koliko imas kg..koja visina..pogledaj ovde temu zdrava ishrana..ima na netu milion raznih programa i dijeta..ne bacaj novac dzabe..nista ne moze preko noci..za mezoterapiju ti treba najmanje 150e..celulit nestaje obicnom masazom..kapiras..ako posle toga nastavis jesti masnu brzu hranu da je sve uzalud..moras izbaciti cips..grickalice..suhomesnato..gazirano..slatkise..beli hleb..
 
Tretmani mezoterapijom kostaju oko 450 E,a nutricionistu sam konsultovala da bih znala kolike porcije da konzumiram,koje namirnice da kombinujem...kada sam isprobavala razne dijete i citala savete iz tih knjiga,rezultata nije bilo,a sada ima rezultata,nisam gladna i nema jo-jo efekta.Slabi se po malo ali zdravo...a kada jos i platim onda se disciplinovano pridrzavam svega...
 
Kakav bre nutricionista..koliko imas kg..koja visina..pogledaj ovde temu zdrava ishrana..ima na netu milion raznih programa i dijeta..ne bacaj novac dzabe..nista ne moze preko noci..za mezoterapiju ti treba najmanje 150e..celulit nestaje obicnom masazom..kapiras..ako posle toga nastavis jesti masnu brzu hranu da je sve uzalud..moras izbaciti cips..grickalice..suhomesnato..gazirano..slatkise..beli hleb..

Treba da ide kod nutricioniste da se ne bi izgladnjivala - nisu oni dzaba tolike skole zavrsili..A na netu mogu da se nadju svakakve gluposti...I ako ode u Institut za higijenu - sta ce da placa tamo osim eventualno participacije?
 

Back
Top