Zemljani

Jeste da je malo poduži clip ali valjda ima neko u Srbiji ADSL ili kablovski internet pa da to malko brže otvori i pogleda.
Ili je vas 20-ak koji ste pogledali (uz uslov da ste izdržali do kraja) stvarno bez srca.

Ajde ljudi dajte svoj komentar na ove strahote koje ste upravo odgledali!
 
Ili je ovaj film postavljen na krivom forumu, ili svi imaju lošu konekciju pa im se ne da da ga pogledaju.

Valjda je barem neko od vas 20 izdržao do kraja ovog filma i ima neki komentar.
 
Ma ja zelim da nas sve ljude unishti jedan meteor ili boleshtina koje ce samo ljude da pobije da ostavi ovu napacenu Zemlju da se oporavi od njesra koje radimo.Ljudi su stoka a nadam se da ce neko biti mesar da nas pokolje sve....
 
Uff napokon! Kako kažu ko čeka dočeka! Strpljen spašen!

Drago mi je šta ovde ima više nas istomišljenika jer na "Blic forumu" sve neki bolestan narod. Ustvari izgleda da su tamo sve klinci.

No bilo kako bilo drago mi je (kako već rekoh) da nas ima. E sad ja ne bi odma tako drastične mere poput meteora i slično. Lepo krenuh od sebe. Ne jedem meso već 6-7 godina, od skora ni jaja ni mleko niti išta životinjskog porekla. I lepo mi je. A usput sam negde pročitao da oko 1000 životinja preživi ako jedan čovek za svog veka ne jede meso. Pa eto moja 1000 će da bude nešto manja jer sam do sada bio kao i svi ali od sada se to menja.

A kad smo već kod životinja koje se uzgajaju za ljudsku ishranu, zbog njih postoji (naravno ne njihovom krivicom) glad u svetu jer sve one žitarice koje odu u prehranu 26 milijardi životinja (dobro ste pročitali 26 milijardi) bi mogle ne da prehrane sve na planeti nego i da izvozimo marsovcima. A usto i sav taj fekalni otpad (kake životinje ***) je kriv za oko 25% gasova (metan a i monoksid jer i životinje dišu) koji su zaslužni za globalno zatopljenje.

Pa je onda meni sinulo da ako ja ne jedem meso, pa onda još neko ne jede meso i tako redom, smanjiće se proizvodnja (naravno ne odma ali vreme je neumitno) a samim tim i patnja tih divnih stvorenja.

I za kraj još samo jedan divan citat. Pogodite ko je to rekao.

"Pa zar da čovek moga uma jede leševe!?"
 
Da mi bog da moc sve te koji muche zivotinje postrojio bih zavezao i muchio do smrti kao shto su oni mucili svaku zhivotinju!Ova zhena sa stiklom strasno!Znachi da mi se sada pojavi pred vratima vezao bih je u muchio do smrti takvi ljudi ne zasluzuju da zhive uopste!
 
Da mi bog da moc sve te koji muche zivotinje postrojio bih zavezao i muchio do smrti kao shto su oni mucili svaku zhivotinju!Ova zhena sa stiklom strasno!Znachi da mi se sada pojavi pred vratima vezao bih je u muchio do smrti takvi ljudi ne zasluzuju da zhive uopste!

ja sam skorpija ja bih je mucio samo tako, onako polako godinama dok ne crkne...
 
ja sam skorpija ja bih je mucio samo tako, onako polako godinama dok ne crkne...

i ja sam shkorpija i mislim da nema potrebe da napisem sta bih joj ja radila.....
ne samo njoj nego svima njima koji muche bilo koga :otkacio::otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:
prosto ne mogu da shvatim takve ljude.....:dash:
 
Ma ja zelim da nas sve ljude unishti jedan meteor ili boleshtina koje ce samo ljude da pobije da ostavi ovu napacenu Zemlju da se oporavi od njesra koje radimo.Ljudi su stoka a nadam se da ce neko biti mesar da nas pokolje sve....

bolje bi bilo da se pojavi virus,koji ubija i napada samo zle skotove,pa da lepo pomru i da ostanu normalni ljudi koji se ne izivljavaju i kojima je stalo do ove planete
samo nazalost to se nece desiti....shteta
 
pa sta me briga bre za njih...tamo ginu i nevini,to nije ok
daj regulishi gamad po srbiji i okolini.....skotova ima koliko hoces
daj bre,neko ce pomisliti da smo psihopate.....
ovo i nije tema za zezanje bash
 

Back
Top