Ko je od vas sa osobom iz svojih snova?..opet ozbiljna tema

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.260
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

Vremenom, odrastanjem, to se mijenja, i taj momcic iz mojih snova poprima nove i nove osobine...........ako ga budem cekala, nacekacu se!:lol:
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

Sa osobom sam karmički povezanom..
Takvu sam osobu tražio...
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.
Iskreno da ti kažem, nisam nikada zamišljala svog životnog saputnika ili dugogodišnjeg švalera, ustvari ništa na tu temu. Ali stvarno nikad. Možda nešto nije u redu sa mnom.

E, druga je priča kada je posao u pitanju i sve one silne stvari koje ću uraditi do dvadesetpete.....
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

Ja sam nasao osobu iz svoji snova koju volim vise od svega
 
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.
ne ali takvo nesto ne postoji. mislim potpuno odgovaranje.tako da da.
Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.
ako i jesam pojma nemam kakva je to osoba bila. stvarno, nisam nesto nikad uslovljavala stvari...
Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.
da, istinski, najbolje sto umem. mi smo malo cudan primer, ali on jeste moja prava ljubav, tako nas zadesila sudbina i protesti:mrgreen:
Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.
ne znam sta da dodam... stvari nikada nisu idealne, ja nemam osobe iz snova i nisam sigurna da tako nesto postoji, ali da treba sve iz pocetka opet bih ovako... ili ne ali bi se vratilo na ovako-"Eternal Sunshine Of The Spotless Mind";)?
 

Back
Top