UDARACI

Mladjo zovem te sutra,mada ne verujem,ali iskombinovacemo nesto.Trebao bih da imam probu sa bluzerima.Uglavnom cucemo se.ako si jos ovde pisi
pozdrav bebastoj devojci 8)
 
hehe :):
Ljudi da li je neko od vas imao tu privilegiju da slusa Perkusioniste MS"STANKOVIC", JAAAAAAOOOOOOOOO KAKO JE TO DOBRA STVAR!!!!!!!! NAJJACI SU NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!! ( prof. Sinisa RULES! ) Ja sam tamo otisla prvo na drugaricino nagovaranje, inace volim udaraljke, ali mi je taj dan bas bio fuj :roll:
ali kad sam otisla tamo bila sam :shock:
i WOW!!!!!! KAKO JE DO JAJA!!!!! I onda sam se sve vreme smeskala dok su svirali :lol: i na kraju
ova faca mi je ostala i dalje stoji :D
ali inace... smrc... :cry: moj Mladja ima devojcicu koliko cujem... Smrc... Kako SUPER SUPER ZVUCI I WOW KAKAV JE FRAJER I KAKO IMA MOCNU KOSU, I PREDIVNE SMARAGDNE OCI I OSMEH DA PADNES NA DUPE I WOW JA BIH SE UDALA ZA NJEGA!!!!!!!!!!!
KAKO JE SAVRSEN!!!!!!!!!!!!
Ako ima neko da nesto kaze recite, ljudi, i BTW zna li njega neko ili nesto o njemu?
PLEASE!
MLADJO MAJSTORE NAD MAJSTORIMA!!! :wink:

Obozavateljka
Hm, ne misliš li da pre udaje trebala savladati bar maternji jezik WOW kako bi za ISTU bila spremna DO JAJA?
 
ooooooo nekom je krivo
pa to nam jos neko voli Mladjicu

al nije mi jasno sto bas Mladja ruzan je do jaja i klempav ustvari i ne zna se kakav je jer ima one kudje preko face
do jaja vam je frajer
 
Labudbudalla:
ooooooo nekom je krivo
pa to nam jos neko voli Mladjicu

al nije mi jasno sto bas Mladja ruzan je do jaja i klempav ustvari i ne zna se kakav je jer ima one kudje preko face
do jaja vam je frajer

:x E, ako nemas nista pametno i lepo da kazes, od*je*bi.
Kad budem cula da na forumu o tebi pricaju, javi se slobodno. Radi nesto pametno u zivotu. Plivaj.

PUSTITE VISE DECKA NA MIRU, ZASTO SMARATE TAKO?
 
Espanol:
hehe :):
Ljudi da li je neko od vas imao tu privilegiju da slusa Perkusioniste MS"STANKOVIC", JAAAAAAOOOOOOOOO KAKO JE TO DOBRA STVAR!!!!!!!! NAJJACI SU NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!! ( prof. Sinisa RULES! ) Ja sam tamo otisla prvo na drugaricino nagovaranje, inace volim udaraljke, ali mi je taj dan bas bio fuj :roll:
ali kad sam otisla tamo bila sam :shock:
i WOW!!!!!! KAKO JE DO JAJA!!!!! I onda sam se sve vreme smeskala dok su svirali :lol: i na kraju
ova faca mi je ostala i dalje stoji :D
ali inace... smrc... :cry: moj Mladja ima devojcicu koliko cujem... Smrc... Kako SUPER SUPER ZVUCI I WOW KAKAV JE FRAJER I KAKO IMA MOCNU KOSU, I PREDIVNE SMARAGDNE OCI I OSMEH DA PADNES NA DUPE I WOW JA BIH SE UDALA ZA NJEGA!!!!!!!!!!!
KAKO JE SAVRSEN!!!!!!!!!!!!
Ako ima neko da nesto kaze recite, ljudi, i BTW zna li njega neko ili nesto o njemu?
PLEASE!
MLADJO MAJSTORE NAD MAJSTORIMA!!! :wink:

Obozavateljka
Hm, ne misliš li da pre udaje trebala savladati bar maternji jezik WOW kako bi za ISTU bila spremna DO JAJA?

Eeeeeeeee.....da....zaboravih da ovde ima prof. srpskog jezika koji ce me ispravljati :wink:
Evo, VAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUU kako je sladak Mladja i bas ima SUPER kosu! Sleng brate... ili zargon, kako god, ulicni jezik. Oh,boze kakve gluposti pisete,nismo ovde dosli da raspravljamo o tome.


MLADEN :D

P.S. Jel takmicenje javno? Mozemo da vas slusamo? :D
 
Espanol,ti si 1950. godiste?
I dosao si da tinejdzerima kvaris zabavu i raspolozenje pricajuci o srpskom pre udaje?
:roll: Bozeeeee.....cime se danasnja omladina bavi... Strasno... :roll:

:wink: za MLADENA
 
hehe :):
Espanol,ti si 1950. godiste?
I dosao si da tinejdzerima kvaris zabavu i raspolozenje pricajuci o srpskom pre udaje?
:roll: Bozeeeee.....cime se danasnja omladina bavi... Strasno... :roll:

:wink: za MLADENA
ha ha, sta se cimas zbog glupih komentara pojedinaca,to uopste nije bitno:)
:idea:
 
Espanol:
hehe :):
Ljudi da li je neko od vas imao tu privilegiju da slusa Perkusioniste MS"STANKOVIC", JAAAAAAOOOOOOOOO KAKO JE TO DOBRA STVAR!!!!!!!! NAJJACI SU NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!! ( prof. Sinisa RULES! ) Ja sam tamo otisla prvo na drugaricino nagovaranje, inace volim udaraljke, ali mi je taj dan bas bio fuj :roll:
ali kad sam otisla tamo bila sam :shock:
i WOW!!!!!! KAKO JE DO JAJA!!!!! I onda sam se sve vreme smeskala dok su svirali :lol: i na kraju
ova faca mi je ostala i dalje stoji :D
ali inace... smrc... :cry: moj Mladja ima devojcicu koliko cujem... Smrc... Kako SUPER SUPER ZVUCI I WOW KAKAV JE FRAJER I KAKO IMA MOCNU KOSU, I PREDIVNE SMARAGDNE OCI I OSMEH DA PADNES NA DUPE I WOW JA BIH SE UDALA ZA NJEGA!!!!!!!!!!!
KAKO JE SAVRSEN!!!!!!!!!!!!
Ako ima neko da nesto kaze recite, ljudi, i BTW zna li njega neko ili nesto o njemu?
PLEASE!
MLADJO MAJSTORE NAD MAJSTORIMA!!! :wink:

Obozavateljka
Hm, ne misliš li da pre udaje trebala savladati bar maternji jezik WOW kako bi za ISTU bila spremna DO JAJA?
Gospodine,znamoooooo da ste novinar i da ste 1950. ali vecina je od vas mladja ,pa skoro cetrdeset godina i vas stil pisanja se i te kako razlikuje od nasheg,ali pustite decu da pishu i pishuuuuuu...nemojte da ste takvi :wink:
 
Kao sto Sale rece - kome se ne svidja,neka okrene glavu i zacepi usi (po mogucjstvu i gubicu).Kada bih trosio svoje dragoceno(internet)vreme na takve budale,ja bih.......U stvari,NE BIH! Niti imam nameru...

Nisam siguran da li takmicenje javno,ali obavesticu vas.

Pozdrav,Mladen
 
:wink: do jaja za takmicenje
bicemo tu, iz prikrajka vas posmatrati 8) i navijati za vas :D
:D za Alexandra :wink:
( malkice sam kreativnija al` `ebi ga nema dovoljno smajlisha )
 
DOBRO JUTRO MAJSTORI!!!!
STA IMA?
CISTO I JA DA SE PRIJAVIM DA SAM VAS FAN I DA SAM VAS SLUSAO PAR PUTA I DA STE ME ZAPANJILI.
SVAKIM DANOM STE SVE BOLJI, SAMO TAKO NASTAVITE!!!
POZDRAV ZA SVE OD NIDZE! 8)
 
pozdrav za vas :wink:
plez za budale :P
i veeeeeeeliki poz za radosa, puno ga pozdravite u moje ime :D

ohoho evo nam ga i nisam cale, dosao si napokon! :)
 
kako me samo namirisa, majke ti?
ima da radi bic,ne smes takoo da me odajes.
:twisted:
posle sredjivanja tamnice,dodji u moju odaju...
bice belaja :twisted: :twisted: :twisted:
MWOAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
 
Nemoj taaaaaakoooooo sva se treeeeeseeeeeem
evo saaaadddd sam-m-m p-p-p-ocel-l-a d-da m-m-m-m-ucam-m.... od-d-d s-t-tra-h-h-a.....
s-samo n-n-n-e b-b-b-b-ic-c-c....m-m-m-molim v-v-vasssssssss :cry: :cry: :cry:
 
hajde...oprosticu ti ovaj put. Ali ja ti nisam cale,kapiras??? :x
HAUG za UDARACE,posebno za DJOLETA! :twisted:
DJOLE,MAJSTORE,NAVIJAMO ZA TEBE!
 
:idea: Ej, ljudi `ajde delite neke savete, pricajte nesto!
NPR, gde cete posle srednje,u kojim bendovima svirate,koju muziku da poslusamo,neku preporuku nesto,kako ste uopste poceli da se bavite ovim,jel imate kuci bubnjeve/etc, i koje? i sl.
Prosvetlite nas smrtnike! :lol:
 

Back
Top