JUL-ovski batinaš Tijanić podigao pretplatu

Još jedan šamar,ovog puta za sve nas..

Upravni odbor Radio-televizija Srbije doneo je odluku o povećanju cene pretplate za fizička i pravna lica na 387 dinara. Nova cena će početi da se primenjuje od 1. marta.

aprililili :D

pa nemoj me zezati covece iovako imam kablovsku jos i njemu 400 kinti da dam samo mi on fali na qr*u...dosta bre vise mesecnih pretplata, wow, net, kablovska, teretana, telefon, struja, voda nemam pojma sta jos sve...
 
Pa otkud sad Tijanic JUL-ovac?Koliko se ja secam on je bio pripadnik demonokratskog bloka?
Hebala vas demokratija!
Trazili ste,gledajte.Bila je emisija tog imena,bas na RTS-u.

Pa nećemo valjda da menjamo demokratiju za komunizam posle toliko mrtvih i raseljenih i izmena u granicama?

Tika ti je preletač, on se borio za slobodno novinarstvo sa teta Mirom.
To su bile one slatke basne u "Duzi" - za sve životinjke iz privatizovanog zoo-vrta.
E sad, ja mislim da se sliz'o sa DSS-om a to ti nije demokratski blok. Nije ni narodnjački ni radikalni.
Nije ni komunistički niti je lojalan monarhiji.

Više nekako autistično-unikatni...
 
Ako je carina Srbije do sada naMlatila 10 milijardi dinara, od čega 10% ide carinicima (koji nisu dobili ništa!) zašto povećavaju pretplatu?

ZAHTEVAM SLEDEĆE:

1*) Nek se pare od carine preusmere na još jedan toranj da sledeći put moraju dva put da gadjaju.
2) Da se poslanicima poveća cena hrane zarad tornja
3) Nek prodaju laptopove koji su za njih nemačka metafizika za toranj
4) Nek Tika odvoji malo od onih para što dobija iz budžeta
5) Ja idem preko kablovske, razgovarajte sa mojim provajderom.

*- koja stranka drži carinu?
 
Шта "ЈУЛ-овски батинаш"? Бре, ЈУЛ-овски батинаш, ДСС-фашистички испрдак и Хитлеров ујак Тијанић...

И хебала га претплата. :mad: Ево, расписујем конкурс за мој глас на изборима: која странка стави у обећање да ће укинути обавезну РТС-претплату, добија мој глас.
 
jel neko primetio da krstarica nije pomerila sat unapred??????????

Није до Крстарице, то ти ниси подесио опције на форуму приликом регистрације.

Иди на: User CP -> Settings & Options па пронађи Date & Time Options и ту одабери одговарајућу временску зону и Automatically detect DST settings.
 
Шта "ЈУЛ-овски батинаш"? Бре, ЈУЛ-овски батинаш, ДСС-фашистички испрдак и Хитлеров ујак Тијанић...

И хебала га претплата. :mad: Ево, расписујем конкурс за мој глас на изборима: која странка стави у обећање да ће укинути обавезну РТС-претплату, добија мој глас.

Potpisujem
 
Još jedan šamar,ovog puta za sve nas..

Upravni odbor Radio-televizija Srbije doneo je odluku o povećanju cene pretplate za fizička i pravna lica na 387 dinara. Nova cena će početi da se primenjuje od 1. marta.


pa cene rastu...tako da je i mlad mushki kadar u Takovskoj digao cenu...a krajnji rezultat...svi mi moramo da placamo, 8% vishe...zbog Tijanicevih "momachkih vecheri"...:lol:
 

Back
Top