Program za filmove

Evo sad sam probao taj program i kod mene radi fino.Potrebno je kao sto kazes samo da tacno ispises naziv filma.Ali ipak mi se nesvidja jer sve sto nudi mozes i peske vrlo lako i brzo da nadjes na netu.Ako to treba da bude na kraju neka prnosiva arhiva onda bi bilo lepo da mozes uneti podatak,recimo br. CD-a ili mesto gde se nalazi(polica,torbica...)
Moguce da si pogresno uneo ime filma,ili mozda nemaju podatke o tom filmu....Probaj peske da ga nadjes.

I jos nesto,da li si probao WhereIsIt?
 
ja imam oko 7000 naslova, i sve to pakujem lepo u Excel, po kolonama, a podatke u principu skupljam rucno....

nemam nista protiv katalogizera, ali je meni nekako najlakse i najpreglednije to raditi u Excelu, i kao drugo, pitanje je da li eko kada bude hteo da pogleda , ima taj program instaliran, ovako svi imaju Excel...
 
ja imam oko 7000 naslova, i sve to pakujem lepo u Excel, po kolonama, a podatke u principu skupljam rucno....

nemam nista protiv katalogizera, ali je meni nekako najlakse i najpreglednije to raditi u Excelu, i kao drugo, pitanje je da li eko kada bude hteo da pogleda , ima taj program instaliran, ovako svi imaju Excel...

A sta ima da gledaju,ja to i onako skupljam zbog sebe...
 

Back
Top