Vistoa ne moze da zavrshi instalaciju drajvera za modem

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Imam Vista Ultimate i ADSL kod Sezamproa.Od njih sam dobio na mail kada sam trazio drajvere za modem za vistu.(model modema je najverovatnije Pro-Nets AUS18CX,onaj beli sa samo po jednim izlazom na obe strane).
I kad odpakujem drajvere i narezem na CD(poshto su i win rar-u) pokrenem instalaciju na visti..sve ide normalno,prepozna drajvere i krene da instalira,onda i Vista "detektuje" modem i krene da trazi drajvere za hardver...tu dolazi do problema.

Instalacija sa CD-a sa drajverima od provajdera kaze"There is a problem instaling the driuvers for your modem.The operating system could not install the driver properly."
Instalacija koju je pokrenula Vista kada je"detektovala"modem ide jako jako duygo i na kraju kaze"Windows found driver softeare for your device but encounted an error while attempting to install it.This operation returned because timeout period expred."
Da li je problem u drajverima?
Da li je problem u Visti,i ako jeste da li postoji neki patch,apdejt i koji?(da li bi Service Pack 1 for Vista to reshio?)
Ili sam ja neshto zeznuo:confused:..ali nema shta pratio sam uputstva doslovce..a i nema shta kad ubacish drajvere instalacija ide automatski...:confused:
 

Back
Top