Zašto Tadić hoće Čanka,a neće Čedu?

Koliko sam ja shvatila, Tadic nece Cedu zato sto ga ovaj nije podrzao na predsednickim izborima.

Dakle, radi se o cistoj sujeti (Tadicevoj).

A sto se tice koalicije sa Cankom i SPO, tu vidim cistu DS-ovu frku od izbora (jer NEMA sanse da se opet udruze sa DSS), pa se udruzuju sa sto vise njih, malte-ne sa "bilo kime".

Stigli su vec dotle da smatraju da ce kvantitetom "pokriti" kvalitet.

Samo se nadam da srpski narod to nece progutati jos jedanput (po ko zna koji put).
 
Jednostavno.Ceda je izdao politiku koju je vodio Zoran Djindjic.Jedino je DS i predsednik Tadic garant evropske buducnosti Srbije.Naravno da je bolje Canak nego Ceda.Canak je podrzao Tadica kad je bilo najteze,Ceda i LDP su cutali.Ova politika koju danas sprovodi LDP nema veze sa politikom Zorana Djindjica.Uostalom Ceda je svoje lice pokazao kad je napustio stranku i time je moga razbiti DS.Mogao je sacekati sledece stranacke izbore i kandidovatise za predsednika sranke,ali ocigledno to nije zeleo jer je patio od toga da bude sef.LDP,DSS.NS su se pokazali kao isti na predsednickim izborima.Sa DSS ne trba vise praviti koaliciju jer su pokazali kakvi su licemeri i lazovi.LDP nema pravo da optuzuje Tadica i DS za kohabitaciju,jer je nas pokojni predsednik Zoran Djindjic uvek zeleo da ima dobre odnose sa KOstunicom i nije zeleo sukobe sa njim.Zoran je znao da je to onda bilo neophodno jer je Kostunica nazalost bio realnost.Ali Kostunica
je uvek imao komplekse od Zorana jer je znao da je Zoran sposobniji i pametniji od njega.U istoj stuaciji je bio i Tadic jednostavno morao je da saradjuje sa DSS-om jer drugacije nije moglo.Ali DSS je opet pokazao svoju licemernost.Voleo bih da vidim kako bih se LDP ponasala u situaciji u kakvoj je bila DS???Lako je pljuvati po onima koji su na vlasti.Uostalom pljuvanjem po DS-u LDP pljuje na samu sebe.Jer dosta njih je upravo bilo u nasoj Demokratskoj Stranci.Treba da ih je stid sto su izdali DS stranku ciji je predsednik do svoje smrti bio Zoran Djindjic.DS je jedina brana danas od povratka na 90 godine i jedina brana od anti evropske koalicije na celu sa SRS a sad i DSSi NS.Od vas iz LDP-a nemamo nikakve koristi vec samo stetu
 
Nema tu šta da se ne shvata. Predsednik je sam kazao. LDP nije jasno podržao kandidaturu što jeste strašno. U trenutku kada imate dva kandidata, toliko suprotna, ako ne podržite onog koji je vama bliži onda ste dali i vrstu podrške onome drugom. Dakle, Tadić je sasvim u pravu sa optužbom na račun LDP-a. Morali su da podrže Tadića, pošto bi time pokazali šta žele, u kom smeru Srbija da se kreće. Oni su se poneli kao lokalna stranka, a ne kao stranka koja želi da učestvuje u radu države. Neozbiljno. Mislim da LDP ima mnogo dobrih stvari, ali sam bila zgrožena potezom u drugom krugu.
 
a canak sluchajno bash sad organizuje blokadu autoputa povodom "nepravedne koncesije" i josh javno optuzhuje koshtunicu da destabilishe srbiju i izaziva rat na kosovu... :lol:

bash fino shto je cela banda na jednom mestu i u isto sedlu... demagogija ce im doci glave kao i debilu shutanovcu koji okrece glavu od onoga sto se desava na kosovu i pravi se francuska sobarica....
 

Back
Top