vazduh koji disem 2

odmah
ebeš odnos u kom moraš da se pretvaraš
a i ako ne govoriš istinu kako se zna da li vredi da se taj odnos nastavi ili ne,
ono viđaš se sa likom koji je sebe izmislio tako da tebi odgovara
 
pa ne treba da se prostreš i da mu ispričaš najintimnije tananosti svoje duše ako ti je to neprijatno, al brate nije valjda da uzmeš pa laaažeš onako mrsno na početku bilo čega?

to htedoh da dodam,naravno da ne lazem bre parka,samo je tema postavljena malo knfuzno,nekako sam krenula od toga da se podrazumeva da ne lazes....
 
Iskrena sam uvek...kakav si takav si....cemu pretvaranje, skrivanje, cutanje...:confused:..pa ko hoce samnom super, ko nece ..papa...:lol:

Tema je verovatno u smislu...vazduh koji disem ne treba mi kolko usne tvoje bla bal ( ceca nacionale :roll: ) ..ti se jadna primila zesce, pa sad ne znas dal to da pokazes, bojis se pobece....

Savet..umereno i polako daleko se stize....
 
to htedoh da dodam,naravno da ne lazem bre parka,samo je tema postavljena malo knfuzno,nekako sam krenula od toga da se podrazumeva da ne lazes....

ma šta znam juče mi drndao tv i vidim neka serija i neki treba da se venčaju i ona mu kaže, e nemam 31 nego 36 godina, ja to uvek lažem jbga, nisam znala da ćemo mi da se venčamo..
možda je i postavljač teme gledao istu seriju. ako jeste ne bi bilo loše da nam kaže kako se tove pošto je mnogo glupa pa da se ne trudimo da je gledamo džaba.
 
možda da se prebacite na jednu temu na podforumu kultovi ili kako se već zove, gde se raspravlja o lažima. šta je laž, da li je prećutkivanje laž. ovde kao da neki smatraju da osobi sa kojom su duguju celu životnu priču ili mi se samo tako učinilo.
 
ali i on nije bio sasvim iskren, sređivali su njegovu sobu i kad su došli o jedne fioke on joj kaže e idi donesi mi čašu vina i ona ode a on onda izvadi 3 bezobrazna časopisa iz one fioke i zaljubljeno im se osmehne. a ja se odmah setim one teme što je postavila kokoškica
posle ne znam šta je bilo
 
pa svi forumasi dobijaju inspiraciju za teme iz serija...ovo je porazavajuce...
nego parka,ta sto laze za godine ima opravdanje ,pa nije znala da ce se udati za njega...hm,mozemo da produbimo temu,kao nije bitno sta i da li lazete nego sta ako saznate da se udajete za osobu koju ste lagali,a ta osoba pri tom drzi bezobrazne casopise ispod kreveta...
 
Otkuda vam ovakve gluposti? Kada početi da govoriš istinu? Najpre odrastanje, pa onda veze.

...e ajde objasni, jesi li ti treca zato sto volis trojke...ili ima tamo i neka druga, ali nema veze, vazno da si i ti sa njim,...ili sta vec
Iskrena sam uvek...kakav si takav si....cemu pretvaranje, skrivanje, cutanje...:confused:..pa ko hoce samnom super, ko nece ..papa...:lol:

Tema je verovatno u smislu...vazduh koji disem ne treba mi kolko usne tvoje bla bal ( ceca nacionale :roll: ) ..ti se jadna primila zesce, pa sad ne znas dal to da pokazes, bojis se pobece....

Savet..umereno i polako daleko se stize....

ha-ha extra

ako je vazduh lazljiv
necu ni da ga disem

nist' ja ne razumem ovu temu...


reko..videh temu u vezi prdenja, pa ako vec ima onih koji i na takve teme hoce da utrose vreme, evo i jos jedna..
 

Back
Top