Osecam se zivom pored tebe....

Uzivala bih i vishe da me ne nervira sto sam se toliko vezala. Pokushavam nekako da izvuchem neke negativne osobine , ali ne mogu i dalje da se ohladim od njega.
On je meni savrshen. I plashim se, ako jednom bude doshao kraj ,necu moci da volim nikog posle njega.

Nego tema , volim kad me zasmejava , uzivam u njegovim dodirima , uzivam dok ga gledam (narocito kad se presvlaci) ,posle sexa ne zelim da se odvojim od njega i itd...:lol:...
 
Opet misliš bukvalno, ili kad nismo u vezi? :p

Osećam se svakako živom; ali poenta je kad imaš pored sebe nekoga koga toliko voliš, i on tebe voli i ispunjava te - to ne znači da ako si sama nisi ok, ili ne znaš da ispuniš svoje vreme ili jednostavno ne znaš da živiš sama.
Ali činjenica je da to jedno određeno mesto u svakoj osobi može da se 'popuni' jedino ''TIM'' osećajem. Ne možeš da napišeš knjigu, ili naslikaš sliku, ili odeš u šoping ili popiješ kafu sa drugaricama i da se osećaš JEDNAKO ispunjeno kao kad imaš tu pored sebe (ne bukvalno, nego u životu) tu jedu osobu.
Greška je tražiti bilo koga, kao zamenu za TU osobu; ili bilo koga kao zamenu za TAJ osećaj; ali ne možeš reći da je jednako kad ga imaš i kad ga nemaš. Ako ga nemaš, živiš bez njega, ali ako ga imaš, život je lepši:)
Al' sam ga zakomplikovala :roll::shock::lol:
 
mene je neko oziveo... a sad se vise i ne osecam tako zivo pored njega... vise se nekako osecam umrtvljeno... umrtvljuje me svaki dan sve vise i vise. Bojim se vratice me na nultu tacku. Ma nije bila nulta tacka, bio je minus definitivno.
Toliko slaba nisi da dozvolis nultu tacku..mada najcesce iznova i iznova idemo ponovo u prvi razred..ravnodusnost je egzekucija svega..vreme je da potrazis drugi "izvor" blazenstva..
 
Kazes da si zaljubljena, a hoces d ase oprostis od njega...nije mi bas jasno....zasto ti sama sebi ne das malo elana i ucinis nesto sa svoje strane?

Jednom je on pomogao tebi, mozda ovo presusivanje treba da shvatis kao poziv na tvoju pomoc? Sto si tako bezvoljna?
 

Back
Top