I Libija protiv nezavisnosti KiM...

On je rekao Alij da ostane u Jugoslavij i da k.....em pobede srbe! Da spoji Kosovo ,Sandjak i Bosnu u kojoj bi tada ziveo vecinski muslimanski narod(ZETRA-zelena transvezala).Ovaj ga na svu srecu nije poslusao.Gadafi je koliko ja znam zavrsio nekakve vojne skole u Banja Luci.I osim sto je osnovao medresu (srednju skolu) u Sarajevu izgradio je veliki broj djamija u Bosni.
Kloni me takvih prijatelja ! Balij nikad ne veruj pa ni ni kad ti se ucini da radi nesto dobro!

E, a zaboravljaš da je poklonio kamilu beogradskom ZOO vrtu.
 
I za ove sto su sarkasticni sa ovom odlukom Libije....zemlje koje su priznale (izmedju ostalih) nezavisnost: Costa Rica - sila, Afghanistan-sila, Albania-da li je vredno pomena, Senegal-???, Malaysia-....,Estonija-nahebali smo, Luxembourg-:D,Slovenija-....a strpljivo cekaju na sile: Cote d'Ivoire, Bangladesh, Fiji,Malta, Mauritania, Montenegro:D,Macedonia:D,......
 
Jbte, pa zar je vazno ciji je student bio i sta je radio i pricao (ako je to uopste istina), ako tera vodu na nasu vodenicu.....

Ma nije bitno,nego znam da sam gledao neku Rusku emisiju gd je bio pomenut i Gadafi.Pricali su o tome gde je zavrsio Akademiju(Sarajevo)i o tome kako je savetovao Izetbegovica da se ne kaci sa Srbima jer ce nahebati.Inace Rusi pozitivno ocenjuju stav Gadafija prema Srbiji.
 
I za ove sto su sarkasticni sa ovom odlukom Libije....zemlje koje su priznale (izmedju ostalih) nezavisnost: Costa Rica - sila, Afghanistan-sila, Albania-da li je vredno pomena, Senegal-???, Malaysia-....,Estonija-nahebali smo, Luxembourg-:D,Slovenija-....a strpljivo cekaju na sile: Cote d'Ivoire, Bangladesh, Fiji,Malta, Mauritania, Montenegro:D,Macedonia:D,......

Odlično zapažanje...
Bitno je da se oni sprdaju sa "silama" kao što su Kina, Rusija, Indija... (ovo u navodnicima - tako oni pišu...)
 
Ma nije bitno,nego znam da sam gledao neku Rusku emisiju gd je bio pomenut i Gadafi.Pricali su o tome gde je zavrsio Akademiju(Sarajevo)i o tome kako je savetovao Izetbegovica da se ne kaci sa Srbima jer ce nahebati.Inace Rusi pozitivno ocenjuju stav Gadafija prema Srbiji.


Ја већ два пута одговорих и чији је питомац, што значи не студент, већ питомац Војне академије био, ( а знам доста о Гадафију , веруј ми ), а и где...или је "веровање" селективно ?:oops:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6216171&postcount=47
:arrow:
 

Back
Top