hoce li Srbija priznat eventualnu TIBET-drzavu?

ma jok, ja ti u biti uopce nisam HDZ-ovac....pri poslijednjim izborima sam se odlucila birati HDZ samo zbog toga, sto su momentalno na politickoj sceni Hrvatske oni jedini koji ce moci rijesiti goruce hrv. probleme...korupciju, sudstvo, brodogradnju...i uvesti RH u NATO i EU; razlozi za takvo moje misljenje su viseslojni, ali nije sad tema...


ne foliraj se :Dsada smo te provalili;)
 
molim bez dvostrukih aršina iliti mjerila:!: samo ti mene kazni:lol:
"Kazni me kazni..."kako ono ide dalje pesma...ti bi to trebala znati ti si ta generacija


ahahaha...zbog čega?...zato jer kažem neke stvari koje tjeraju vodu na srpski mlin...e pa to ti je moć zapažanja i realnog rasuđivanja


solidarnost..pa koliko vidim.. ti si ta koja nisi konzekventna...prvo kažeš da me nećeš izvređati pa onda svejedno to učiniš..i to sve u jednom postu:rolleyes::mrgreen:


mozag nemam, al imam mozak imam i uključen je bez brigeeto i tu nisi sama sa sobom na čisto...prvo kažeš da ga uključim, a onda da ga nemam...kako mogu da uključim nešto što nemam po tvojoj logici....al danas znam ko nije imao mozak...a to je onaj tvoj dragi Sanader koji se kreveljio na Dnevniku oko priznanja Kosova...si gledala...ono baš na vaš hadezeovsko svojstven način


stani malo...oladi ženo...to sve znam ...alo ...o tome ni riječi nije bilo...
ja sam se samo nasmijao tvojoj izjavi da si bila kod njega u Tibetu:mrgreen: a čovjek već više od pola stoljeća u egzilu:roll:a to što on propagira...OK...lepo od njega...al vidim da do tebe prve to nije doprijelo kad se prvo JAVNO obrukaš a onda me još ideš vrijeđati i pripisivati nešto što nisam rekao


tvoj post di kažeš da si bila kod njega u Tibetu...je za prvoaprilsku šalu...dakle ili si se prerano našalila ili si se debelo slagala (odluči se):lol:


da da i onda su svi drugi krivi (drugi put dok lažeš provjeri dal je dotični tamo gdje si napisala da jest, itd...ugledaj se u mitu...www.vikipedija...:mrgreen::mrgreen::lol:



:rotf::rotf::rotf:
vama u Slavoniji i Lici HDZ omogućuje da živite već 18 godina na grbači nas iz zapadne Hrvatske ...mi u Varaždinu, Međimurju, Istri i Rijeci smo si sve sami izgradili i napravili ...pare idu il u Zagreb il za vas nerazvijene:idea::idea:
dok su pare išle za one jadne ljude kojima su porušene kuće (za to nemam prigovora)
al da su se od naših para neki lokalni šerifi bogatili e to je nedopustivo!!!1:!::!::!:

a bogatili su se upravo preko HDZa
:evil::evil::evil::evil:



jos jednom procitaj moj post na koji si odgovorio, gdje si me prozvao lazovom...
ja sam rekla da sam bila u Tibetu, i bila sam
takoder sam rekla da sam imala prilike i cast sresti Dalai Lamu.., i jesam, cak dva puta...
i nigdje nisam rekla da sam ga srela u Tibetu, uopce nisam rekla gdje i kada sam ga srela
znaci prvi si poceo da vrijedas, kao vise puta do sada i podmeces nenapisano i nereceno...
p.s. a te primitivne i kratkovidne price tko koga hrani (pogotovo medimurje slavoniju?) pricaj samoj sebi, mozda jednoga dana kad naucis razmisljati uvidis koje su to prazne price.
sve politicke strukture na vlasti u svim postkomunistickim zemljama omogucile su pojedincima da se obogate, u tome ni RH ni njene stranke nisu jedinstvene..isto je u ceskoj, Poljskoj cak i ist. Njemackoj...a sto se tice RH ta krada je toliko napuhana najalana i to prvenstveno od gubitnika tranzicije i nesposobnih...problem RH je korupcija na svim nivoima i nju ce jedino moci da sredi (koliko toliko) HDZ, naravno uz jaku opziciju
 
jos jednom procitaj moj post na koji si odgovorio, gdje si me prozvao lazovom...
ja sam rekla da sam bila u Tibetu, i bila sam
takoder sam rekla da sam imala prilike i cast sresti Dalai Lamu.., i jesam, cak dva puta...
i nigdje nisam rekla da sam ga srela u Tibetu, uopce nisam rekla gdje i kada sam ga srela
znaci prvi si poceo da vrijedas, kao vise puta do sada i podmeces nenapisano i nereceno...
p.s. a te primitivne i kratkovidne price tko koga hrani (pogotovo medimurje slavoniju?) pricaj samoj sebi, mozda jednoga dana kad naucis razmisljati uvidis koje su to prazne price.
sve politicke strukture na vlasti u svim postkomunistickim zemljama omogucile su pojedincima da se obogate, u tome ni RH ni njene stranke nisu jedinstvene..isto je u ceskoj, Poljskoj cak i ist. Njemackoj...a sto se tice RH ta krada je toliko napuhana najalana i to prvenstveno od gubitnika tranzicije i nesposobnih...problem RH je korupcija na svim nivoima i nju ce jedino moci da sredi (koliko toliko) HDZ, naravno uz jaku opziciju

била си на тибету :super:
како је тамо хладно:mrgreen:

а ради неке искрености КЈО је мушко или женски спол

написала си самој :heart::
 
била си на тибету :super:
како је тамо хладно:mrgreen:

а ради неке искрености КЈО је мушко или женски спол

написала си самој :heart::

da bila sam
hladnoca nije toliko strasna, nego za nas europljane pomanjkanje kisika.zrak je jako "tanak"..treba nekoliko dana da se naviknes, inace svakih 50-ak metara stanka, pogotovo uzbrdo...i jos kao pusac...predivna zemlja, fascinantna kultura...
bravo.....uspijeva ti i drvo da vidis, a ne samo sumu...
 
da bila sam
hladnoca nije toliko strasna, nego za nas europljane pomanjkanje kisika.zrak je jako "tanak"..treba nekoliko dana da se naviknes, inace svakih 50-ak metara stanka, pogotovo uzbrdo...i jos kao pusac...predivna zemlja, fascinantna kultura...
bravo.....uspijeva ti i drvo da vidis, a ne samo sumu...


stop pusenju:cry::cry:

a drugo:mrgreen: nisi mi odgovorila za kjo :mrgreen:
 
ma jok, ja ti u biti uopce nisam HDZ-ovac....pri poslijednjim izborima sam se odlucila birati HDZ samo zbog toga, sto su momentalno na politickoj sceni Hrvatske oni jedini koji ce moci rijesiti goruce hrv. probleme...korupciju, sudstvo, brodogradnju...i uvesti RH u NATO i EU; razlozi za takvo moje misljenje su viseslojni, ali nije sad tema...

HDZ se transformisao, tu nema pogovora. To i ja znam iako pratim samo oliticku scenu u Srbiji. Ali takodje znam da bi HDZ odgovarao DSS-u ovde i tu se slazem sa kyoatia. Cak je Sanader kao i Velja izgradio puteve do i u svom rodnom mestu :mrgreen:
Ali, nije moje da to komentarisem. Vi koji tozivite znate ko ce vas najbrze odvesti u EU i NATO, a to je najbolji moguci cilj trenutno.
 
HDZ se transformisao, tu nema pogovora. To i ja znam iako pratim samo oliticku scenu u Srbiji. Ali takodje znam da bi HDZ odgovarao DSS-u ovde i tu se slazem sa kyoatia. Cak je Sanader kao i Velja izgradio puteve do i u svom rodnom mestu :mrgreen:
Ali, nije moje da to komentarisem. Vi koji tozivite znate ko ce vas najbrze odvesti u EU i NATO, a to je najbolji moguci cilj trenutno.

nebih se slozila s tobom...HDZ nije vise nacionalisticka stranka, pogotovo Sanader...mnoge manjine su clanovi te stranke, ne samo Srbi...njeni prioriteti su EU i NATO, a sve ostalo je u drugom planu...mislim da bi se mogla uporediti sa DS u Srbiji...demokracija nije nesto staticno, stalno se mijenja, razvija.i svi jos ucimo..a na ovim nasim prostorima nemamo nekog iskustva sa demokracijom...svi uce...ja bih uporedila u RH HSP i Dzapica sa DSS, mislim da imaju vise podudarnih tocaka; isto tako transformaciji HDZ jako je pridonijela europska diaspora(jedna od najbolje politicki organiziranih diaspora u EU i svijetu) koji zive u demokratskim zemljama i svoje znanje unose i u stranku i u zemlju...pogotovo mlade generacije koji sa klasnicnim gastarbeiterima nemaju mnogo zajednickog u pol.smislu...a iz RH su oduvijek odilazili uglavnom skolovani...
 
jos jednom procitaj moj post na koji si odgovorio, gdje si me prozvao lazovom...
ja sam rekla da sam bila u Tibetu, i bila sam
takoder sam rekla da sam imala prilike i cast sresti Dalai Lamu.., i jesam, cak dva puta...
i nigdje nisam rekla da sam ga srela u Tibetu, uopce nisam rekla gdje i kada sam ga srela
znaci prvi si poceo da vrijedas, kao vise puta do sada i podmeces nenapisano i nereceno...
p.s. a te primitivne i kratkovidne price tko koga hrani (pogotovo medimurje slavoniju?) pricaj samoj sebi, mozda jednoga dana kad naucis razmisljati uvidis koje su to prazne price.
sve politicke strukture na vlasti u svim postkomunistickim zemljama omogucile su pojedincima da se obogate, u tome ni RH ni njene stranke nisu jedinstvene..isto je u ceskoj, Poljskoj cak i ist. Njemackoj...a sto se tice RH ta krada je toliko napuhana najalana i to prvenstveno od gubitnika tranzicije i nesposobnih...problem RH je korupcija na svim nivoima i nju ce jedino moci da sredi (koliko toliko) HDZ, naravno uz jaku opziciju


ne bih sad da grešim dušu i da se svađam s tobom...ipak je danas Veliki petak i bio sam na ispovijedi tako...da će ostat bez odgovora....

samo ću ti reći da nije u redu za ženu u tvojim godinama da mi pišeš onakve uvrede kakve si mi napisala

Sretan Uskrs!
 
nebih se slozila s tobom...HDZ nije vise nacionalisticka stranka, pogotovo Sanader...mnoge manjine su clanovi te stranke, ne samo Srbi...njeni prioriteti su EU i NATO, a sve ostalo je u drugom planu...mislim da bi se mogla uporediti sa DS u Srbiji...demokracija nije nesto staticno, stalno se mijenja, razvija.i svi jos ucimo..a na ovim nasim prostorima nemamo nekog iskustva sa demokracijom...svi uce...ja bih uporedila u RH HSP i Dzapica sa DSS, mislim da imaju vise podudarnih tocaka; isto tako transformaciji HDZ jako je pridonijela europska diaspora(jedna od najbolje politicki organiziranih diaspora u EU i svijetu) koji zive u demokratskim zemljama i svoje znanje unose i u stranku i u zemlju...pogotovo mlade generacije koji sa klasnicnim gastarbeiterima nemaju mnogo zajednickog u pol.smislu...a iz RH su oduvijek odilazili uglavnom skolovani...

Ok. Ali ti bese rekla da je HDZ desno od centra, ne puno, ali ipak desno, tako bese? DS je daleko od centra, nekih pola puta daleko ja bih procenio.
 

Back
Top