Righteous Kill- novi film sa Pacinom i De Nirom

E, mi vec u razlicitim temama duze vreme pricamo o tom filmu :)
Imali smo i link za trejler, ali ok, mozda i treba da postoji posebna tema o filmu :)
Ne brini za 50 centa. Neki Ameri koji su isli na test screening kazu da se pojavljuje jedva 5 minuta.

Evo jednog interesantnog clanka
http://www.mtsmondo.com/entertainment/vesti/text.php?vest=90312

ok... nisam video da ste pricali o tome...:)
daj boze da je istina to sto kazes za 50 centa. :super: ne mogu da podnesem skota...
ali zato ova dvojica... :worth:
 
I ja sam umrla sada. Sta li onaj naduvani umisljeni mamlaz zamislja? De Niro je za njega legenda. Legenda. Za razliku od khm,khm "nekih" nije se proslavio tako sto je pricao da je stajao na ulici i prodavao drogu a sa 13godina vec postao faca koji je nosio pistolj i setao ribe.

fifti nije dovoljan laf za De Nira. Tacka. End of story.
 
I ja sam umrla sada. Sta li onaj naduvani umisljeni mamlaz zamislja? De Niro je za njega legenda. Legenda. Za razliku od khm,khm "nekih" nije se proslavio tako sto je pricao da je stajao na ulici i prodavao drogu a sa 13godina vec postao faca koji je nosio pistolj i setao ribe.

fifti nije dovoljan laf za De Nira. Tacka. End of story.

Ma folira se 50 cent tim pricama, hoce da ispadne baja, kao druzi se sa De Nirom...
Prica to da bi ga mi uzeli za ozbiljno. Ali mi nismo vesla sisali :D
A i bas ce da izlaze.... Ne verujem da bi De Nira pustila zena :wink: a i gde da izadje jadan kad svima po tim klubovima moze da bude deka :D:D:D
 

Back
Top