krzno

Da li je moguce! :aaa::aaa: Zive zivotinjice?! Gde ce im dusa?! Ja ne nosim prirodno krzno, a nisam cak ni videla ovaj klip. Da li je moguce da neko ovo vidi i opet obuce bundu? Jos kad vidim lisice "damama" oko vrata, pa je zakace tako sto sama sebi zagrize nozicu! Uh, sve bih to.......
 
Ma njih bas briga kako se pravi. U stvari znaju oni ali se prave ludi.

ja sam jednoj zeni vrlo slikovito objasnila kako je nastala ta bunda koju je u tom trenutku nosila...
a ona je rekla "jeste to zaista strashno,ali nisam ih ja odrala zive"
ja kazem pa niste ali zbog vas i ostalih kao vi te zivotinje i bivaju odrane a ona kaze "sta ja tu mogu,za to su stvorene" :otkacio: znachi,lisica je stvorena da bude razapeta na ledja neke slepice koja voli da se kiti tudjim perjem :otkacio:
Ah,da....
i rekla mi je da je u Grchkoj dozivela stres(jadna,mogu misliti) kada su je aktivisti nekog udruzenja ispolivali sa crvenom bojom i kechapom po bundi....
:hahaha:
 
Poslednja izmena:
@Tsuymish
E bas mi je zao jadnice. Ma ja je ne bih samo ispolivala nego bih sta ja znam sta jos uradila. Haha dozivela stres, svasta. Ja bih uvela neke kazne za sve koji imaju bunde od pravog krzna, i ovima sto prave bunde. A ovi sto deru ove jadne zivotinje, njima bih uvela smrtnu kaznu (uh al sam opasna, a i treba).
 
@Tsuymish
Ja bih uvela neke kazne za sve koji imaju bunde od pravog krzna, i ovima sto prave bunde. .

Ma njih treba udariti po novcaniku, izgleda da su samo na to osetljivi! Pa ko kupi bundu od 1000 evra, jos 5000 da plati drustvu za zastitu zivotinja. Pa da vidis kako bi svi nosili vestake. :thumbdown:
 
Ma njih treba udariti po novcaniku, izgleda da su samo na to osetljivi! Pa ko kupi bundu od 1000 evra, jos 5000 da plati drustvu za zastitu zivotinja. Pa da vidis kako bi svi nosili vestake. :thumbdown:

uf pa to i nije idealno resenje, sta mislish koliko bi bilo onda tek prodaje na crno...stvarno kako ne mislish....
Ne ne ja mislim da bi totalna zabrana bila idealna, jeste da bi to bio udar radnickoj klasi ali posla ce uvek biti negde druge za njih.
 
zakonom zabraniti pravo krzno u celom svetu.
Svako ko na ulici bude uhvacen sa krznom,u zatvor 6 meseci i da plati 10 hiljada evra kaznu
e tada niko vise ne bi nosio krzno.
A te zivotinje sa tih farmi vratish u divljinu(posto ima i divljih) a ove jadne sto su rodjene na farmi u neki rezervat ili prihvatiliste za divlje zivotinje,sta vec...
ma ja bih bre za sve uvela zabrane i kazne...tj. za sve sto ne valja...
to u principu nije teshko reshiti,samo stroge kazne i to je to...negop sto ovima koji treba to da resavaju,ne odgovara to....zato je u svetu haos.....zato i planeta propada...oni jednostavno nece da srede stvar
 
a ako nema da plati? a zamisli da ta majka ima neku nevinu decu koaj heoce da pomognu svetu a ti je strpash u zatvor i oduzmesh tolike pare?

Ne ne, bolje je totalna zabrana i uvoza i izvoza, sta je bilo bilo je, ne vredi plakati za prosutom krvlju, od toga nema nicega. Bolje je potruditi se da vishe ne bude prolivanja.
 
jeste ali ako lupish zabranu bez kazne,niko nece poshtovati zabranu...
a ako su kazne ogromne,onda ce da se ponasaju kako treba
za pochetak svi su duzni da predaju krzno kao i krokodilsku i zmijsku kozu.. ko ne preda .......sam je kriv
:)
odmah da se ogradim da sam pas koji laje...ne ujedam...
mada.....mozda bih i ujela one koji zasluze...ko zna
 
a kako cesh znati ko ima a ko nema? kazem ti da je bolje da nema kazni, jer time kaznjavash i one koji nisu nishta uradili...dovoljna je samo zabrana uvoza i izvoza,....ustvari kompletna zabrana uvoza i izvoza stvari sa zivotinjskom kozom.
 
aaaaaaaaaaaaaaa
kud otvorih ovo
ziva se isplakah

ovo samo na kolac nista drugo ne zasluzuje...mislim na ove sto rade to....hitler je za njih mala beba

ja ne izdrzah do kraja da gledam

:sad2:
 

Back
Top