Topljenje sala

Niidza

Aktivan član
Poruka
1.027
e ljudi poshto ja kad preskachem vijachu ja stavim kese na stomak pa se mnogo vishe oznojim...da li ima neki drugi nachin neki pojas ili tako neshto da stavim kad npr idem na fudbal>???
 
e ljudi poshto ja kad preskachem vijachu ja stavim kese na stomak pa se mnogo vishe oznojim...da li ima neki drugi nachin neki pojas ili tako neshto da stavim kad npr idem na fudbal>???

Viđam da dosta ljudi stavlja gumu oko struka, u nadi da će nešto postići i ja sam probao, ali davno. Meni je dala najbolje rezultate kada sam uzeo makaze i isekao je na komade:D, bacio i nastavio da vodim računa o ishrani i pojačao vežbe za trbušne mišiće i pojačao trčanje.
Zabluda.
Koliko njih greš, pa to je strašno, samo kada pogledam kod mene u teretani.:-(
 
Taj savet "pojas za mrsavljenje" jedino pomaze trgovcima da prevare ljude i nabiju profit :)
Mislim, po meni moze se uviti kao mumija ali opet ako ne vodi racuna o hrani (od cega sve dolazi) dzaba mu sve.
 
Na taj pojas se bas primaju muskarci u godinama, kada dobiju stomak, pa bi samo njega da skinu!
Tata ga je koristio jedno vrijeme, i zaista, skinuo je stomak u kratkom vremenskom periodu, ali posle toga imao zestokih problema sa ledjima, valjda se covjek prehladio znojeci se!
 

Back
Top