Od 2000te do danas demokrate izgubile 25.000 kvadratnih kilometara teritorije

Kakva glupa tema. Niko u Srbiji nije mogao izgubiti Crnu Goru! Crna Gora nikada nije bila deo Srbije! Crna Gora je bila deo SCG! Hvala bogu da više nema SCG! A Kosovo je izgubio Milošević 1999. godine.

crnu goru su izgubili kostunica i tadic tj demokrate kada su prihvatili da se prekrse SVA LJUDSKA I DEMOKRATSKA PRAVA 250.000 drzavljana Crne Gore koji zive u Srbiji i da im se ODUZME PRAVO GLASA na referendumu u Crnoj Gori.

Svi drzavljani Crne Gore koji zive u inostranstvu su mogli glasati na referendumu u Crnoj Gori i glasali su , svi sem ovih IZ SRBIJE!

Na taj uslov su pristali Kostunica i Tadic i naterali su i srpske stranke u Crnoj Gori da ga prihvate!

Oni su NAMERNO razbili srpsku drzavu i dozvolili da odu Crna Gora i Kosovo!

GUBITNICI I IZDAJNICI!
 
srpska drzava 2000te godine kada su demokrate dosle na vlast u Srbiji

serbia_montenegro_sm05.gif


srpska drzava 2008 godine nakon 8 godina vladavine demokrata

serbia_map3.gif


demokrate su unistile Srbiju!!!!!!

Ovo na prvoj mapi nije bila Srbija nego SCG - Savez dve države - Srbija + Crna Gora. Hvala bogu da su obe nezavisne. Nemoguće da baš toliko ne znaš. Kad vidim kakve mape postavljate i šta sve pišete - drago mi je što sam 21. maja 2006. glasao u rodnom Danilovgradu za nezavisnu Crnu Goru. Iako živim u Srbiji, smatram da je volim više od tebe, jer sam učinio nešto za njenu nezavisnost. Šta si ti učinio po tom pitanju?
 
crnu goru su izgubili kostunica i tadic tj demokrate kada su prihvatili da se prekrse SVA LJUDSKA I DEMOKRATSKA PRAVA 250.000 drzavljana Crne Gore koji zive u Srbiji i da im se ODUZME PRAVO GLASA na referendumu u Crnoj Gori.

Svi drzavljani Crne Gore koji zive u inostranstvu su mogli glasati na referendumu u Crnoj Gori i glasali su , svi sem ovih IZ SRBIJE!

Na taj uslov su pristali Kostunica i Tadic i naterali su i srpske stranke u Crnoj Gori da ga prihvate!

Oni su NAMERNO razbili srpsku drzavu i dozvolili da odu Crna Gora i Kosovo!

GUBITNICI I IZDAJNICI!

Nije tačno. Ja živim u Srbiji i glasao sam na referendumu u Crnoj Gori za nezavisnu Crnu Goru. Jedan sam od hiljadu i nešto Crnogoraca iz Srbije koji su bili na referendumu. Šta ćeš učiniti po tom pitanju?
 
Ovo na prvoj mapi nije bila Srbija nego SCG - Savez dve države - Srbija + Crna Gora. Hvala bogu da su obe nezavisne. Nemoguće da baš toliko ne znaš. Kad vidim kakve mape postavljate i šta sve pišete - drago mi je što sam 21. maja 2006. glasao u rodnom Danilovgradu za nezavisnu Crnu Goru. Iako živim u Srbiji, smatram da je volim više od tebe, jer sam učinio nešto za njenu nezavisnost. Šta si ti učinio po tom pitanju?

znao sam da ti nisi srbin kao sto i nije vecina demokrata na ovom forumu.

ti volis srbiju? ti da volis srbiju ne bi glasao da 33% Srba koji zive u CG ostane van matice Srbije . Ti mrzis Srbiju a Srbija propada zato sto trpi takve neprijatelje kao sto si ti.

za tvoju informaciju to je bila federacija 2 srpske drzave - Srbije i Crne Gore . Nebitno kako se ta drzava zvala ona je bila SRPSKA . Sada vise to nije . Crna Gora je antisrpska prosiptarska i ustaska tvorevina. U toj Crnoj Gori srpskoj pravoslavnoj crkvi oduzimaju imovinu. Srbi su tamo danas ugrozena vrsta.

Demokrate su rodjeni gubitnici i izgubili su 25.000 kilometara srpske teritorije za samo 8 godina.
 
Nije tačno. Ja živim u Srbiji i glasao sam na referendumu u Crnoj Gori za nezavisnu Crnu Goru. Jedan sam od hiljadu i nešto Crnogoraca iz Srbije koji su bili na referendumu. Šta ćeš učiniti po tom pitanju?

pa da glasali ste samo vi koji ste milove ustase , a pravim srbima iz crne gore , njima 250.000 je to pravo uskraceno .

Za to krivicu snose Kostunica i Tadic koji su prihvatili odrzavanje referenduma po tim nedemokratskim rpavilima tj da se ne dozvoli glasanje drzavljanima Crne Gore koji zive u Srbiji i za ocuvanje su zajednicke srpske drzave!

BOG VAS KLEO POGANI IZRODI
 
znao sam da ti nisi srbin kao sto i nije vecina demokrata na ovom forumu.

ti volis srbiju? ti da volis srbiju ne bi glasao da 33% Srba koji zive u CG ostane van matice Srbije . Ti mrzis Srbiju a Srbija propada zato sto trpi takve neprijatelje kao sto si ti.

za tvoju informaciju to je bila federacija 2 srpske drzave - Srbije i Crne Gore . Nebitno kako se ta drzava zvala ona je bila SRPSKA . Sada vise to nije . Crna Gora je antisrpska prosiptarska i ustaska tvorevina. U toj Crnoj Gori srpskoj pravoslavnoj crkvi oduzimaju imovinu. Srbi su tamo danas ugrozena vrsta.

Demokrate su rodjeni gubitnici i izgubili su 25.000 kilometara srpske teritorije za samo 8 godina.

Ja sam se izjasnio kao Crnogorac, punoletan sam i u to niko ne sme ulaziti, ali ne možeš ti govoriti u moje ime šta ja volim a šta mrzim. Ja sam mrzeo Jugoslaviju i SCG i zato sam glasao protiv SCG. I nije tačno da niko iz Srbije nije glasao na referendumu u CG. Mrzeo sam SCG zato što su takvi kao ti tu državu smatrali za Srbiju. Crna Gora nije nikakva ustaška tvorevina, Crnogorci nisu ni Hrvati ni katolici, pa samim tim ne mogu biti ustaše, kako nas ti nazivaš. Uostalom, moj deda je bio partizan i poginuo je u Bosni 1941. u borbi upravo protiv ustaša. Bilo bi uljudno da ne vređaš ljude koje ne poznaješ. Nemate više Jugoslaviju, nemojte nikog da silujete.
 
pa da glasali ste samo vi koji ste milove ustase , a pravim srbima iz crne gore , njima 250.000 je to pravo uskraceno .

Za to krivicu snose Kostunica i Tadic koji su prihvatili odrzavanje referenduma po tim nedemokratskim rpavilima tj da se ne dozvoli glasanje drzavljanima Crne Gore koji zive u Srbiji i za ocuvanje su zajednicke srpske drzave!

BOG VAS KLEO POGANI IZRODI

Zamolio bih te da me ne nazivaš ustašom, deda mi je poginuo od ustaša. Živela nezavisna Srbija. Živela nezavisna Crna Gora.
 
danasnja crna gora je ustaska tvorevina . ustaska je tvorevina zato sto po cetinju i podgorici mozes videti grafite srbe na vrbe a to su svi znamo ustaske parole.

ustaska je jer maltretira sopstvene drzavljane samo zato sto su srbi.

ustaska je jer SPC ne priznaje pravo na imovinu i oduzima joj iz vlasnistva crkve , zemljista i manastire i prepisuje ih u vlasnistvo sekte zvane CPC .

ustaska je jer se iz nje progone svi koji su Srbi .

ustaska je jer je uskratila drzavljanstvo i pravo glasa za 250.000 drzavljana Crne Gore koji zive u Srbiji i koji su Srbi. To cak ni Hrvatska nije uradila .

ustaska je i ti tu ne mozes nista.
 
Nije ustaška, jer nije katolička država Hrvata katolika. Gde si na Cetinju video takve parole?

NA CETINjSKOJ BOGOSLOVIJI JUČE OSVANULI ŠOVINISTIČKI GRAFITI
“Srbe na vrbe” i u Crnoj Gori


~Kako ocjenjuju u opoziciji, napis predstavlja uvertiru za ratni referendum čiju pripremu prate šovinističke poruke~To je klasični policijski čin jer se policija bavi tim poslovima još od kada se počelo pričati o referendumu, smatra Slobodan Čavor
Ispred zgrade Bogoslovije Svetog Petra Cetinjskog na Cetinju juče ujutru osvanuli su šovinistički napisi “Srbe na vrbe”. Skandalozna poruka ispisana crnom farbom na više mjesta na ulazu u Cetinjsku bogosloviju juče je uzburkala domaću javnost i u mnogome podsjetila na ružna dešavanja na prostoru bivše SFRJ početkom devedesetih godina.
Napis čija je sadržina širenje nacionalne mržnje, Bogoslovija je prijavila Ministarstvu unutrašnjih poslova kako bi otkrilo počinioce ovog nedjela.
Starješina Bogoslovije otac Gojko Perović kazao je za “Dan” da napisi te vrste predstavljaju pokušaj da se Cetinje napravi mjestom podjela.
- Očito je nekome bila želja da od Cetinja ponovo pokuša da napravi poprište novih podjela, sukoba i napada na crkvu. Da od Cetinja napravi mjesto gdje crkvi i hrišćanima nije prirodno, što je neprirodno. Cetinje je uvijek bilo mirno mjesto i znalo je da na pravi način odgovori na sve provokacije. Zato sam siguran da će tako biti i ovaj put - rekao je Perović u telefonskoj izjavi za naš list.
Cetinjski gradonačelnik Milo Janković izrazio je žaljenje i osudio ovaj čin, kako je rekao, bez obzira na to ko je njegov autor.
- Očekujem da se odnosi između Srbije i Crne Gore riješe političkim dijalogom i da ubuduće ovakvih i sličnih primjera bude što manje - poručio je gradonačelnik Cetinja.
Opozicione stranke koje su za zajedničku državu osudile su ispisivanje ovakvih grafita uz podsjećanje da su posljednjih nekoliko godina Bogoslovija na Cetinju i njeni učenici u više navrata bili na meti huligana i raznih napada - od verbalnih do fizičkih.
- Ovaj grafit predstavlja nastavak pokušaja prikupljanja potpisa za iseljenje mitropolita Amfilohija sa Cetinja. To je klasični policijski čin jer se policija bavi tim poslovima još od kada se počelo pričati o referendumu - smatra Slobodan Čavor, predsjednik cetinjskog SNP-a.
Za skupštinskom govornicom poslanik SNS-a Goran Danilović upozorio je juče da je napis ispred Bogoslovije “ispisan ludačkom rukom i iz ludačke glave”.
- Bogoslovija je od 1997. godine meta huligana i predmet napada onih koji su oštrili svoje separatističke kandže - istakao je Danilović.
Za grafit ispred Bogoslovije, prema ocjeni Budimira Dubaka, portparola NS-a, kriv je “režim koji u Crnoj Gori inspiriše međunacionalnu mržnju i šovinizam”.
- Progoneći Mitropoliju crnogorsko-primorsku zvanična Crna Gora podstiče bolesne huligane da ispisuju poruke na zgradi u kojoj se školuje cvijet naše omladine, spremajući se da služi Bogu i narodu i da ga duhovno krijepi i uzdiže. Ta poruka je koštala u nekim prošlim vremenima srpski narod neizmjernog stradanja. To je rečenica koja je tvorac Jasenovca, ostalo su bili građevinski radovi - kazao je Dubak, pitajući se da li “aktuelni režim preko ovakvih `grafita` šalje poruku da srpski narod i njegovu crkvu u Crnoj Gori očekuje stradanje za koje mislimo da je fanatizmom odavno prošlo”.
Dubak je zaključio da je ova poruka usljed potpuno antisrpske atmosfere koju je stvorio režim “samo izvod iz antisrpske histerije režima Mila Đukanovića”.
- Zato neprekidno ponavljamo da režim priprema ratni referendum - naveo je Dubak.
 
danasnja crna gora je ustaska tvorevina . ustaska je tvorevina zato sto po cetinju i podgorici mozes videti grafite srbe na vrbe a to su svi znamo ustaske parole.

a , ako u mikroneziji vidis grafit protiv srba, to ce te isto navesti da zakljucis da je mikronezija ustaska tvorevina?

ustaska je jer SPC ne priznaje pravo na imovinu i oduzima joj iz vlasnistva crkve , zemljista i manastire i prepisuje ih u vlasnistvo sekte zvane CPC .

koga boli uvo sta misli SPC?
otkad se crkva pita za drzavna pitanja?
a ovo "sekta zvna CPC"
HAHAHHA :D::D:DD


ustaska je jer se iz nje progone svi koji su Srbi .

nije tacno, znam gomiletinu srba odande i niko se ne zali.
 
Infostud, ovo ti je bajata vest, verujem da su to napisale neke budale koje ne vole ni Srbe ni Crnogorce. Kao što znamo nije bilo nikakvog ratnog referenduma. Pobedila je demokratija. Argumenti su ti jaki kao ona mapa na kojoj je Crna Gora prikazana kao deo Srbije. SCG je srušena na referendumu baš zato što su neki ljudi u Beogradu smatrali Crnu Goru za 27-mu izbornu jedinicu. E neće moći.
 
a , ako u mikroneziji vidis grafit protiv srba, to ce te isto navesti da zakljucis da je mikronezija ustaska tvorevina?



koga boli uvo sta misli SPC?
otkad se crkva pita za drzavna pitanja?
a ovo "sekta zvna CPC"
HAHAHHA :D::D:DD




nije tacno, znam gomiletinu srba odande i niko se ne zali.

E Svabov, da se bar jednom složim sa tobom.
 
naravno vi nesrbi, svabov i WEISHAUPT se odlicno slazete. nista novo. nista cudno. i gle cudnoga cuda - podrzavate demokratsku stranku.

nagradno pitanje:

zasto svi nesrbi i neprijatelji srbije podrzavaju demokrate?

naravno da se slazemo oko nekih opstih - logicnih stvari za koje treba imati makar mrvicu mozdane mase da bi se shvatile....

a te parole i gluposti tipa "vi nesrbi ovo vi nesrbi ono", to ostavi za neki za podizanje morala glupavoj masi na nekom opstenarodnom mitingu....
 
ti da nisi neprijatelj srbije ne bi glasao za nezavisnu crnu goru.

Ja sam glasao za nezavisnu državu Crnu Goru u kojoj sam se rodio jer se nisam lslagao sa Koštuničinom politikom po kojoj je CG bila 27-ma izborna jedinica. Glasao sam za nezavisnu Crnu Goru i tako doprineo nezavisnosti Srbije. (Da nisam učinio krivično delo?) Šta si ti uradio za nezavisnost Srbije? Neprijatelji Srbije su glasali za SCG.
 
Ja sam glasao za nezavisnu državu Crnu Goru u kojoj sam se rodio jer se nisam lslagao sa Koštuničinom politikom po kojoj je CG bila 27-ma izborna jedinica. Glasao sam za nezavisnu Crnu Goru i tako doprineo nezavisnosti Srbije. (Da nisam učinio krivično delo?) Šta si ti uradio za nezavisnost Srbije? Neprijatelji Srbije su glasali za SCG.

Srbija je bila nezavisna i pre 2006 godine. Interes Srbije je bio da se zajednicka drzava sa Crnom Gorom sacuva pre svega jer u njoj zivi 33% gradjana srpske nacionalnosti .

ti si glasao protivno tim interesima srbije stoga si ti dokazani srpski neprijatelj i dusmanin.
 

Back
Top