FIZICKI IZGLED

Да ли се у наталној карти може претпоставити боја очију власника те карте... надам се да је неко разумео шта сам питала :lol:
 
e vidiš ona mi se nikad nije sviđala.

Sigurno se mnogima ne dopadaju one koje se tebi sviđaju. Da li postoje kriterijumi prema kojima se određuje da li je osoba lepa ili ne i ko te kriterijume određuje? Nije samo lepota od važnosti da bi nam se neka osoba dopala. Ali ukoliko zanemarimo taj neki x faktor, istina je da je Anđa lepa žena. U prilog tome ide i činjenica da milioni muškaraca maštaju o njoj, a milioni žena odlaze kod plastičnih hiruga sa željom da izgledaju kao ona. To što se ona tebi ne dopada tu činjenicu neće promeniti...
 
Negde sam procitala da sto se tice znaka, koji je jedan od cinilaca koji uticu na izgled, prva dekada je taj znak, druga dekada je sledeci znak istog elementa, i treca poslednji preostali znak istog elementa.

Npr. prva dekada lava je lavovski tip, druga dekada tip strelca, treca dekada tip ovna.
Rak - prva dekada rakovska, pa skorpionska pa riblja ... itd
 
Negde sam procitala da sto se tice znaka, koji je jedan od cinilaca koji uticu na izgled, prva dekada je taj znak, druga dekada je sledeci znak istog elementa, i treca poslednji preostali znak istog elementa.

Npr. prva dekada lava je lavovski tip, druga dekada tip strelca, treca dekada tip ovna.
Rak - prva dekada rakovska, pa skorpionska pa riblja ... itd

Tacno:)i ja sam negde citao na netu,a pogotovo ovo za lava...druga je definitivno strelca,a treca ona ovnovska najstrasnije...isto kao ovan u prvoj dekadi...ju ju ne daj boze:lol:totalno drugaciji od onoga iz trece...
A moj podznak znaci u skorpionskoj...nice:)
 
Ja sam po suncevom druga dekada, a po ASC-u treca dekada ... znaci, Jupiter u kombinaciji sa Suncem, izbegla sam ovna, odnosno Mars, mada imam nesto Marsovskoplutonsko, zbog Meseca u skorpiji koji kod zena cesto opisuje izgled, mahom lice. :)
 
Ja sam po suncevom druga dekada, a po ASC-u treca dekada ... znaci, Jupiter u kombinaciji sa Suncem, izbegla sam ovna, odnosno Mars, mada imam nesto Marsovskoplutonsko, zbog Meseca u skorpiji koji kod zena cesto opisuje izgled, mahom lice. :)

Ti si dupli lav?:)

Mene interesuje da li Hiron povredjuje ili zaceljuje,i kakva su to tumacenja... da li se on uopste i gleda:confused:.....citao sam prema mitologiji, Grckoj, da je on u stvari postao besmrtan jer ga je pogodila zalutala strela u petu i ostao ranjen,kako njegova rana nikada ne zaceli....i pati dok ne nauci da isceljuje,jer mu jedino to pomaze..pa ko ovlada njim postaje,ucitelj,iscelitelj:think:.....prica je dobra...ali kakve veze nebesko telo ima sa tim
 
Ti si dupli lav?:)

Mene interesuje da li Hiron povredjuje ili zaceljuje,i kakva su to tumacenja... da li se on uopste i gleda:confused:.....citao sam prema mitologiji, Grckoj, da je on u stvari postao besmrtan jer ga je pogodila zalutala strela u petu i ostao ranjen,kako njegova rana nikada ne zaceli....i pati dok ne nauci da isceljuje,jer mu jedino to pomaze..pa ko ovlada njim postaje,ucitelj,iscelitelj:think:.....prica je dobra...ali kakve veze nebesko telo ima sa tim

Hiron je itekako bitan u tumacenju,procitaj mit o Hironu,govori o tome da nas povredjuje neko nama jako blizak.Treba obratiti paznju na aspekte SA prema Hironu i obrnuto,mislim u tranzitima..Ljudi jako malo obracaju paznju na njega.
 

Back
Top