ODBIJAM

svoj hleb treba da imas, to stoji...ali veruj mi, ja sam izasla iz braka koji me je gusio i zivim vrlo skladno i lepo sa svojim detetom...cak je razmazen a ne uskracen...i obaveze oko deteta su nekako prirodne i nisu teret...pa postoji valjda i taj materinski instinkt koji te natempira za takav nacin zivota :)....eh ja uzivam sto sam mama......


Fizichki da, psihichki ima strashnu odbojnost prema tome. Volela bih jednog dana, ali sad ili u skorije vreme...nikako...
 
Ne bih preuzela sve kucne poslove na sebe, kao ni vecinu istih...
Ne bih pristala na to da on manje ili vise redovno izlazi, dok ja sjedim kod kuce...
Ne bih pristala na odnos u kome bih ja njega morala da pitam za dozvolu da nesto uradim ili ne uradim...
Ne bih pristala na to da se sva imovina vodi na njemu...
Ne bih pristala na to da on sam donosi odluke o nasem zivotu...

pa zar mislis da bi neko pristao da prepise nesto na drugog? ja svoje ne dam..i ne ocekujem od drugog nista
 
Ne bih preuzela sve kucne poslove na sebe, kao ni vecinu istih...
Ne bih pristala na to da on manje ili vise redovno izlazi, dok ja sjedim kod kuce...
Ne bih pristala na odnos u kome bih ja njega morala da pitam za dozvolu da nesto uradim ili ne uradim...
Ne bih pristala na to da se sva imovina vodi na njemu...
Ne bih pristala na to da on sam donosi odluke o nasem zivotu...


sad je meni jasno sto je 4x4 popio BANanicu
 
na sta nikako ne pristajete kad ste u vezi? sta je to sto nikako ne bi ste uradili, ma koliko nekoga voleli i ma koliko to njemu/njoj znacilo? sta je poslednja tacka do koje doseze vas neegoizam? nesto sto ni po koju cenu ne bi ste uradili zbog voljene osobe, ma koliko vam ona znacila, sta je to?

Nikada ne bih dozvolila da me neko sustinski menja kao licnost. To dozivljavavam i kao uvredu jer neko pokusava da manipulise, dominira da me negira kao karakter i anulira. Ne mislim da navike (tipa k'o ne sredjuje kucu), vec na osobine. Kada se osecam skuceno u nekoj vezi, izlazim iz nje...
 
Meni nije u tome problem. Kad stvarash porodicu morash da imash uslove da bi je stvarao, i da znash da imash pored sebe mushkarca na kog mozesh da rachunash, koji je odgovoran i zreo.
Non stop mi se po glavi vrti da bi se unesrecila najstrashnije da dozvolim sebi da rodim dete, ne zavrshim fax, ili ne ispunim neke ciljeve koje sam sebi zacrtala. A brate mili onda bi unesrecila bih i to dete...i jebesh sve onda. Situacija u kojoj mozesh samo sebi da pucash u glavu...jer si svoju karijeru e(motivnu, poslovnu i zivotnu) zavrshio kao gubitnik, i josh vuchesh jednog za sobom (dete)...
Ja se sa zivotom ne bih igrala na taj nachin...

Iskreno mislim da preterujes, mada te u potpunosti razumem.
Zivotne teskoce nisu mi nimalo strane.
Ipak, ne bi zbog sebe smela da se toliko jako vezujes za svoje planove.
Oni postoje da nam daju pravac i motiv, a to se uvek moze promeniti u skladu sa okolnostima.
Nekad se bolji izbori od planiranog namecu uz put, a posebno kada se dobije dete.

Tako da....relax a little bit....nece svet propasti ako ne ispunis ono sto planiras.
Prosto planiras nesto drugo, ides dalje i boris se.
Dok god tako radis, za svoje dete neces biti gubitnik i neces ga unesreciti.
Niti je moguce da u zivotu sve sto planiras ostvaris niti da uvek budes pobednik.
Nekad se stvari bolje resavaju kad se krene novim pravcem
 
Ne znam , ljubav je cudna stvar. Zbog nje je covek spreman na razna odricanja. Ali opet, voljena osoba ne bi trazila od tebe da radish ono sto nikad ne bi uradio , ili to i nije ljubav?
 
na sta nikako ne pristajete kad ste u vezi? sta je to sto nikako ne bi ste uradili, ma koliko nekoga voleli i ma koliko to njemu/njoj znacilo? sta je poslednja tacka do koje doseze vas neegoizam? nesto sto ni po koju cenu ne bi ste uradili zbog voljene osobe, ma koliko vam ona znacila, sta je to?

Ja cu nesto neozbiljno posto se ne osecam ozbiljno....

Da delim. Nema toga da je bio decko moje komsinice,drugarice,bilo koga u mom vidokrugu i da ga znam i da ga ne znam.Kada je nesto moje onda je to moje i nicije vise.
 
na sta nikako ne pristajete kad ste u vezi? sta je to sto nikako ne bi ste uradili, ma koliko nekoga voleli i ma koliko to njemu/njoj znacilo? sta je poslednja tacka do koje doseze vas neegoizam? nesto sto ni po koju cenu ne bi ste uradili zbog voljene osobe, ma koliko vam ona znacila, sta je to?
Признајем да несмем да откуцам. :wink:
 
ili ti gde ima tu se i rasipa

Pa jeste. Primer su dva ozenjena decka od kojih jedan ne govori zeni gde ide i sta radi i pri tome je dobar i sa njom i sa drugim devojkama i drugi ozenjen decko koji ako mu se obrati neka devojka on samo trazi nacin da joj stavi do znanja da je on ozenjen kao da je to najvaznije na svetu, to mu je preookupacija i to mu je najzanimljivije ako je ona plavusa pa nikako da ukapira da je on ozenjen, to je za njega vrh.A ne shvata da je on tu u stvari plavusan.
 
nikad ne bih pristala na trojku..kad bi to predlozio automatski bi dobio 100 negativnih poena, shto znachi 'dovidzenja'..
ili da on bude s qrvama,a mene ne zove da gledam, e to tek ne bih oprostila..
da mi sedne na facu ili da pushim(ass to mouth etc.) :mrgreen:
 

Back
Top