bilo bi lepo izvinuti se ...jos jednom

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
po nekima cujem da vam i nece biti tesko, mislim imate iskustva u tome. posle izvinjenja ne bi bilo lose da se pomirimo, onako bratski izljubimo i pozelimo jedni drugima "vidimo se u evropi"

Mesić: Srbija treba da se izvini za ono što je učinila na Kosovu

Tokio, 5 Mart 2008 (Kosovapress) Vreme 15:07

Predsednik Hrvatske, Stjepan Mesić je odbacio zabrinutost da će nezavisnost Kosova prouzrokovati druge probleme i potencirao je da Kosovo ima pravo da proglasi svoju nezavisnost.

"Kosovo se razlikuje od ostalih autonomnih regiona u drugim zemljama, jer su njoj dali iste kompetencije kao drugim Republikama bivše Jugoslavije", rekao je Mesić tokom posete Tokiju.

On je izrazio nadu da će Srbija shvatiti da se nezavisnost Kosova desilo zboh političkih grešaka koje je Srbija do sada preduzela protiv albanaca Kosova.

Mesić je rekao da Srbija treba da se izvini za ono što je učinila na Kosovu.
 
Ko se bre vidi u Evropi?
Taj Mesic je klasican majmun, podguzna muva novog svetskog poretka. A da li neko treba Srbima da se izvini? Pa Hrvatska je izvrsila najvece etnicko ciscenje u istoriji Evrope i nikom nista. Genocidna tvorevina pedofilskog Vatikana, koljaci.... pa onda Kosovo, narko mafija.... ali zato ogromne rezerve lignita bato. Ma to sto se desava na Balkanu, sve je to zbog trzista, treba prodati naoruzanje, otvoriti banke, pokupovati fabrike, pokupiti kajmak...
 
Sta je tu cudno, ja se isto slazem da bi se Tadic trebao izviniti siptarima. :)

p.s. Sada pitanje glasi, kako se osecate kao glasaci DS, kad vam se Predsednik izvinjava Hrvatima, "Bosnjacima", siptarima :?: :P jest' mocno ;) ha :P LOL

pa da mocno ej biti ljigavac, smrad, beskicmenjak, g0vno u ljudskom obliku. jako mocno.
|
Zato ja nikad necu biti iste nacije i isto sto i glasaci Borisa Tadica . Jer ja sam Srbin, vaspitan u svetosavskom duhu, vaspitan da hodam na 2 noge, a ne cetvoronoske kao oni, vaspitan da mi budu na prvom mestu cast, ponos, obraz, domovina. Sve su to nepoznate karakterne osobine Borisa Tadica i njegovih glasaca.

Zato ja i oni nikada nismo niti cemo biti isto.
 
Ko se bre vidi u Evropi?
Taj Mesic je klasican majmun, podguzna muva novog svetskog poretka. A da li neko treba Srbima da se izvini? Pa Hrvatska je izvrsila najvece etnicko ciscenje u istoriji Evrope i nikom nista. Genocidna tvorevina pedofilskog Vatikana, koljaci.... pa onda Kosovo, narko mafija.... ali zato ogromne rezerve lignita bato. Ma to sto se desava na Balkanu, sve je to zbog trzista, treba prodati naoruzanje, otvoriti banke, pokupovati fabrike, pokupiti kajmak...

Хрватска извршила највећи геноцид

чекај сутра да то прочита славонија и кликк па оде добро суседски односи

има да гори и Меркатор у Загребу
 
pa da mocno ej biti ljigavac, smrad, beskicmenjak, g0vno u ljudskom obliku. jako mocno.
|
Zato ja nikad necu biti iste nacije i isto sto i glasaci Borisa Tadica . Jer ja sam Srbin, vaspitan u svetosavskom duhu, vaspitan da hodam na 2 noge, a ne cetvoronoske kao oni, vaspitan da mi budu na prvom mestu cast, ponos, obraz, domovina. Sve su to nepoznate karakterne osobine Borisa Tadica i njegovih glasaca.

Zato ja i oni nikada nismo niti cemo biti isto.

na prvom mestu treba da ti je rad, a ne to čime sam sebe zaglupljuješ
 
Леа Киш на пример

ne znam ko je ta, jel moze nesto ovako

imagesuw0.jpg
 
na prvom mestu treba da ti je rad, a ne to čime sam sebe zaglupljuješ

na prvom mestu mi je sloboda, cast, ponos i obraz. nista ti u zivotu ne vredi bez ovoga.

no naravno ja i ti smo dva sveta razlicita i u tvom sistemu vrednosti na prvom mestu su pare, pare i samo pare. i sve si spreman uraditi za pare i zbog para pa sta je tu onda u celoj prici izdaja nekih 300.000 Srba sa Kosova, prodaja 20% drzave da bi tebi bilo lepo i tako dalje.
 
na prvom mestu mi je sloboda, cast, ponos i obraz. nista ti u zivotu ne vredi bez ovoga.

no naravno ja i ti smo dva sveta razlicita i u tvom sistemu vrednosti na prvom mestu su pare, pare i samo pare. i sve si spreman uraditi za pare i zbog para pa sta je tu onda u celoj prici izdaja nekih 300.000 Srba sa Kosova, prodaja 20% drzave da bi tebi bilo lepo i tako dalje.

ti onda pojedi kosovo...
 
na prvom mestu mi je sloboda, cast, ponos i obraz. nista ti u zivotu ne vredi bez ovoga.

no naravno ja i ti smo dva sveta razlicita i u tvom sistemu vrednosti na prvom mestu su pare, pare i samo pare. i sve si spreman uraditi za pare i zbog para pa sta je tu onda u celoj prici izdaja nekih 300.000 Srba sa Kosova, prodaja 20% drzave da bi tebi bilo lepo i tako dalje.

џони прво научи неке "историјске чињенице" није 20 него 12 %
а друго продали су је они који су највеће патриоте и браниоци тог истог Космета данас
 

Back
Top