RESTORE

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
Jedno pitanje
da li mogu da napravim tacku restore na xp home
da tu tacku narezem na cd disk
i kada instaliram,nekad, potpuno nov ,isti o.sistem, (home xp.)
d ta tacka restore radi?
ako ne
kako je moguce to da postihnem?
hvala
 
Aman zaman!
Pre 10-15 dana si postavila isto pitanje i na njega ti je odgovoreno! RESTORE POINT NE MOŽEŠ DA NAREŽEŠ NA CD! Objašnjeno ti je lepo šta možeš da uradiš povodom toga! Sad opet pokrećeš tu istu temu ispočetka! :cool:
 
Ne vredi izgleda...ne veruje da ne moze.Secam se,lepo joj je objasnjeno za neke programe koji prave image particije.

Zaimb imas folder system volume information,imas nero,verovatno i rezac,kupi cd pa eksperimentisi.
 
Evo sad si i mene iznervirala...:mrgreen:

Na sve sto dobijes odgovor pitas ponovo u jos 3 nove teme:roll:
Evo odgovora na tvoje vecite dileme i ne otvaraj nove teme koje pitaju u vezi....:

-Ne mozes snimiti na DVD restore point i...
-Ne mozes naterati Nokiu 1100 da bude prislusni uredjaj!

Aj u zdravlje...;)
 
ok
ako ne mogu da narezem restore na cd(zar to nije jedan forder kao i sve drugo?)
a onda mogu da naredim sistemu da mine brise odredjenu tacku
jer one najstarije nestaju i pojavljuje se nove..a ja to necu..kako da ga zaustavim ,,,
 
Rekao sam ti.Ako neverujes,tj. ako mislis da moze onda eksperimentisi ;)
A i nije mi jasno sta si zapela tako za system restore???Ono sto je tebi potrebno mozes da uradis sa nekim od programa koji su ti bili ponudjeni na onoj temi(posto imas mnogo tema koristi pretragu,napamet verovatno neces naci).
Uzmi recimo norton ghost...
 
ok
ako ne mogu da narezem restore na cd(zar to nije jedan forder kao i sve drugo?)
a onda mogu da naredim sistemu da mine brise odredjenu tacku
jer one najstarije nestaju i pojavljuje se nove..a ja to necu..kako da ga zaustavim ,,,
Povecaj velicinu na HDDu za sistem restore, on brise najstarije kad napuni taj zadati prostor...
desni klik MyComp\Properties pa tab Sistem restore, pa klikni na C pa settings, pa slajder do kraja iliti na MAX.

Za boldovano...ne znam koji put...mozes narezati i jeste folder kao i svaki drugi. Ali novi OS koji instaliras nece znati sta da radi sa tim snimljenim folderom.Please nemoj vise o tome;)
U XPu imas "Files and Settings Transfer Wizard" koji snima stanje racunara(i to mozes narezati) pa kad instaliras novi OS mozes to da ucitas, mozda ti TO zavrsi posao....
 

Back
Top