Janezi prznali sipce.

...što neki ovde psujete sve što je Slovenačko me ne mervira uopšte ali da vam nekipametnjakovič može soliti pamet sa pričama -kako smo u Sloveniji ubijali nenaoružane mladiče JNA,streljali im u potiljak i slična sranja e to me stvarno iznervira.

Lepo je jedan od vas napisao -šta su ti vojnici radili u Sloveniji ?? sad ču ti reči-super obučeni i komunističkima idealima okičeni oficiri su jim rekli da su zapadne imperialističke i podle kapitalističke zemlje napale zapadnu granicu Yugoslavije,a onda su svi zajedno lepo počeli da ruše crkve,gaze aute,njihovi avioni su bombardovali RTV antene,čak i kolonu kamiona među kojima su bili i Srbske kamionđije-da naravno sve su to uradili nenaoružani---e pa jeste su bili stvarna sila kad su sve to uradili bez bojevog oružja????????
Nisi napisao,da su ponosni i hrabri oficiri JNA streljali u leđa mladičima od 18-19 godina koji su se hteli predati Slovenačkoj TO kad su ih zaustavili kod Brezovice,pa nisi ti napisao puno toga,....

Žao mi je za živote ovih mladiča kao momaka ali kao vojnici sa oružjem uperenom prema narodu koji žive tamo oni zaslužuju smrt,ebiga nismo mi počeli rat,bila bi to čista glupost.
Ako je odcepljenje bilo legalno ili nelegalno??? verovatno bi se o tome moglo diskutirati ali činjenica je da smo mi otišli prvi a za nama svi stali čak vaša brača Crno Gorci.
Kažete biče viza?Paljenje trgovina,.....samo vi dajte sve od sebe,imam dosta prijatelja u Srbiji i dobro znam kako stvari kod vas stoje i na sreču znam da je mišlenje nekih ovde na forumu u manjini.

Lep pozdrav HRC
 

Back
Top