UNMIK povratio kontrolu nad prugom severnog dela KiM

pa ja znam da su nam to oteli ali ne znam o kojih 10 miliona pricas poenta je sto je taj rat izgubio Sloba 99 kumanovska kapitulacija ,a i sada je moral nula,a i vise nikoga nije briga za teritoriju,kada vidis kako neki Srbi sa kosova zive ovde princip nasilja i proterivanja pada u vodu.
Kakvo debilno razmisljanje...pa sta treba da rade Srbi sa Kosova i Metohije da zive kao bednici da bi se ti i takvi kao ti osecali manje iskompleksiranim u odnosu na njih?
 
Kakvo debilno razmisljanje...pa sta treba da rade Srbi sa Kosova i Metohije da zive kao bednici da bi se ti i takvi kao ti osecali manje iskompleksiranim u odnosu na njih?

па могли би за почетак да престану да се фолирају о том протеривању са КиМ и ја да сам продао неку њиву по пар сома марака ар и ја бих сада био угрожен.

Мени је људи који су остали доле стгварно жао,и зато бих укинуо ове овде кос додатке и :cool:дао то њима доле који стрепе од шипаца 24х дневно
 
ja mislim da je jedini problem kod vecine ljudi iz srbije sto stalno potenciraju to "srpska ovo.... srpska ono...."
ima li ista na kosovu sto nije srpsko. gde je otislo to bogatstvo, a kazete da kosovo vredi desetina milijardi eura... ili stotine, a ovamo, sve beda na kosvu, najzaostaliji kraj, odvajanje....
Nema 8-)
Ima dosta toga sto je ukradeno Srbiji ali nisi to pitao .
 
па могли би за почетак да престану да се фолирају о том протеривању са КиМ и ја да сам продао неку њиву по пар сома марака ар и ја бих сада био угрожен.

Мени је људи који су остали доле стгварно жао,и зато бих укинуо ове овде кос додатке и :cool:дао то њима доле који стрепе од шипаца 24х дневно

A ko to "ovde" prima kosovski dodatak?
 
па могли би за почетак да престану да се фолирају о том протеривању са КиМ и ја да сам продао неку њиву по пар сома марака ар и ја бих сада био угрожен.

Мени је људи који су остали доле стгварно жао,и зато бих укинуо ове овде кос додатке и :cool:дао то њима доле који стрепе од шипаца 24х дневно

Kosovski dodatak primaju samo Srbi koji žive i rade na Kosovu...
Ima mnogo onih (većina) koji su proterani a koji ništa nisu prodali, imovina im je uzurpirana...
Zato, ne generalizuj stvari...
 
ја не генерализујем и знам да има оних који нису продали али да га не тупимо

како објашњаваш изјаве оног лика са Косова на ТВ Мрежи и на Б92

лаже ко прича да ће да остане ,сви чекају повољну цену

на могу до словце да га цитирам
 
ја не генерализујем и знам да има оних који нису продали али да га не тупимо

како објашњаваш изјаве оног лика са Косова на ТВ Мрежи и на Б92

лаже ко прича да ће да остане ,сви чекају повољну цену

на могу до словце да га цитирам
Pa i da ceka cenu to je njegova stvar i privatna imovina, sta tebe zabole za to?
 
ја не генерализујем и знам да има оних који нису продали али да га не тупимо

како објашњаваш изјаве оног лика са Косова на ТВ Мрежи и на Б92

лаже ко прича да ће да остане ,сви чекају повољну цену

на могу до словце да га цитирам

Ako taj lik tako kaže, onda da verujemo čoveku, nema smisla...
Neću da pričam u ime drugih, ali moja familija nije prodala ni metar svoje zemlje, niti namerava...
Zašto? Ne misle da je to pravo rešenje i žele da ostanu na Kosovu...
Možda ti zvuči neverovatno? Nema tih para za koje bi se neki prodali.
(sada će mnogi možda da me nazovu patriJotom, ali nema veze...)
 
нећу да се расправљам на ову тему а и није у реду с обзиром да има корисника форума из ХР и Албанеза , не морамо свуда да се расправљамо, да они гледају.,. У принципу као и 90-тих па и сада влада нека нереална медијска слика о КиМ
 
нећу да се расправљам на ову тему а и није у реду с обзиром да има корисника форума из ХР и Албанеза , не морамо свуда да се расправљамо, да они гледају.,. У принципу као и 90-тих па и сада влада нека нереална медијска слика о КиМ

Potpuno si u pravu!
Ono što se piše i priča u medijima je jedno, stvarnost nešto sasvim drugo...
 
нећу да се расправљам на ову тему а и није у реду с обзиром да има корисника форума из ХР и Албанеза , не морамо свуда да се расправљамо, да они гледају.,. У принципу као и 90-тих па и сада влада нека нереална медијска слика о КиМ

E, pa na to si trebao da mislis pre nego sto si lupio onakvu glupost i ostao ziv. A sada mislim da je red da se izvines Srbima sa Kosmeta...
 

Back
Top